Справочник

ЧЕЗ, прекъсвания на електрозахранването от 25-29.08 2014

Предприемач.

София-град
За периода 25-29.08.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - в.з. Люлин: вила, кв. 13, п-л 12-17, п-л 14, п-л 2, п-л 207, п-л 24, п-л 3-15, п-л 35, п-л 71, Пъстроцветна, ул.Калина, упи VІІІ-16, упи ХVІ-108 кв.14, упи ХІ-246 кв.2, кв.10, кв.11, кв.12, кв.14, кв.15, кв.17, кв.18, кв.20, кв.21, кв.3, кв.4, кв.6, кв.7, кв.8, кв.9; в.з.Люлин: бл. УПИ-ХХІІІ-219 кв.4; Георги Бенковски: 6; Люлин: бл. в.з. Люлин кв.16А; Местност Бонсови Поляни: 10, 2, 57, кв.1, кв.10, кв.12, кв.13, кв.14, кв.15, кв.17, кв.18, кв.19, кв.2, кв.21, кв.3, кв.4, кв.40, кв.6, кв.60, кв.7, кв.8, кв.9, п-л 7, бл. барака, Бенковски, Борис 1-61, бунгало, В.З. Люлин, в.з. Люлин, Вила, Временна Постройка, Герена 7, кв.21-7, Кюпо, Луд Гидия, П-Л 1-339, п-л 11, п-л 146, п-л 3-27, п-л VІ, п-л VІІ, Пирамидатата, Т. Ливад, УЛ.63, УПИ 8-229, УПИ II-176 КВ.11, УПИ IV-234 КВ.3, УПИ IX-58 КВ.18, УПИ V-233, УПИ VII-196 КВ.17, УПИ XI КВ.6 П-Л 181, УПИ XIX-226 КВ.4, Урал 19-Г.Б., Червена Роза, Червена Роза 10; Овча Купел: вз.Люлин УПИ ХІ -249,
На 25.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 31А, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 71, 72, 73, 75, 77, 83, 85, 9; Аличо: 1, 16, 18, 39; Балевица: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 4, 41, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски: 15; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 6, 62, 64, 66, 7, 7А, 9; Димитър Ашов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 30, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Изток: 6; Кръстю Пастухов: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Липите: 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 8, 9; Младост: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Момин Кладенец: 11, 12, 21; Околовръстна: 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 66; Прогрес: 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Спас Андреев: 14, 2; Троянов Път: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 55А, 59, 6, 61, 7, 8, 9; Хан Крум: 20; Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 26, 29, 2А, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 7, 71, 8; Цар Симеон: 3
На 25.08.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - София - Връх Манчо: бл. 1, 2; Модерно Предградие: бл. 1, 2, 2б, 5, До
На 25.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци; улици: 1-ва; 2-ра; 3-та; 5 /Киноцентър/; 7-ма; Димитър Кантакузин; Проф. Александър Райчев /кв. Витоша/
На 25.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Квартала на гара Волуяк; Клиенти от ТКЗС Обеля; Автосервиз Нисан
На 25.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София Ген. Кутузов 10; Грамос: 10, 2, 9 А; Еровете: 13; Камен Дял: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Преки Път: 67, 77; Цар Борис III: 257, 325
На 25.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Разсадника: бл. 87 вх. Г, З, И
На 25.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Острец: 18, 20, 22, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, . 24; ул. Поп Харитон 4, 6, 8, 12, 16; ул. Царичина 1 Вх-А, Б, 4; ул. Околчица 17, 25, 27, 27А, 29; ул. Погледец 5, 2, 19, 24, 29,
На 25.08.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - София - Бял Нарцис: 1, 10, 14, 16, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Доброволец: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 1А, 2, 20, 21, 22, 2А, 4, 6, 7, 7А, 8
На 25.08.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - София - 321-ва /Красна Поляна/: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Банско: 39; Борис Сарафов /Народна Воля/: 36, 4, 40, 42, 44; Владимир Куртев /Калитко/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 5, 7; Възкресение /Стоян Лепоев/: 107, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 130 А, 130А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 155, 88, 88Б; Книжовник: 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 25; Метохия: 27; Павел Шатев /Докер/: 19, 39, 41
На 25.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София - жк Лозенец, ул. Славище 5, ул. Димитър Хаджикоцев 108, ул. Бяла 8
На 25.08.2014 г. /10:00-15:46 ч/ - София - Брегалница 65- 67
На 25.08.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Район Искър - КТП Юрогейт
На 25.08.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - Манастирски ливади - бл.48 ж.к. Бокар
На 25.08.2014 г. /14:00-16:30 ч/ - София, Манастирски Ливади: бл. 64; Манастирски Ливади бл. 66

На 26.08.2014 г. /08:00-13:30 ч/ - София - жк Славия, Еврофутбол, Моят магазин (отпред), бл. 3, бл. 4, бл. 5, бл. 2 вх. А и Б, бл. 1, магазини пред бл. 1, бл. 1, ;бл. 19, бл. 20, детска градина 136 Славия
На 26.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене - Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 31А, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 71, 72, 73, 75, 77, 83, 85, 9; Аличо /Траян Кардашки/: 1, 16, 18, 39; Балевица: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 4, 41, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски /Червена армия/: 15; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 6, 62, 64, 66, 7, 7А, 9; Димитър Ашов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 30, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Изток: 6; Кръстю Пастухов /Владо Благо: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Липите: 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 8, 9; Младост: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Момин Кладенец: 11, 12, 21; Околовръстна: 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 66; Прогрес: 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Спас Андреев: 14, 2; Троянов Път: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 55А, 59, 6, 61, 7, 8, 9; Хан Крум /Дружба/: 20; Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 26, 29, 2А, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 7, 71, 8; Цар Симеон /Ален Мак/: 3
На 26.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене Аличо /Траян Кардашки/: 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 55, 57; Витоша: 6, 8; Гарата: павилион; Георги Бенковски: 68, къща; Кирил и Методий: 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кокиче: 1, 3; Околовръстна: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 7, 70, 72, 74, 76, 78; Цар Симеон /Ален Мак/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9
На 26.08.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - София - Връх Манчо: бл. 5, 6; Модерно Предградие: бл. 1, 3, 5, 6; Старата Църква /Йордан М. пет: 75
На 26.08.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Дружба 2: 278, бл. 278, 287
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци: улици:101-ва;103-та; 105-та;111-та; Емил Манолов ;Панайот Пипков; Проф. Марин Големинов /485/;УПИ ХVІІ-233, кв.13 м ;Чемшир /Драгалевци/
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр.София - кв.Драгалевци: улици 102-ра; 10-та;13-та; 205-та; 4-та; 5 /Киноцентър/; 5-та /кв. Симеоново/; 6-та; 8-ма; 9-та; Екатерина Божилова; Проф. Боян Пенев
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Бъкстон; бул. Братя Бъкстон: 43 бл. 2 вх. А, вх Б, 45 бл. 3 вх. А, вх. Б
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: бл. 962
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Район Надежда - Бензиностанция Петрол, бул. Рожен, Магазини ул. П. Панайотов; сграда на ВиК
На 26.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 302, 308, С/У
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна III Част: бл. 341 ВХ. А
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 1
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 2
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София -Република: 8; Толстой: бл. 67; Хан Кубрат: 39
На 26.08.2014 г. /09:00-16:16 ч/ - София - Дружба 2: бл. 270, 271, ресторант до трафопост бл.271 и Магазин Олимп
На 26.08.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Алеко Туранджа: 35, 37, 39, 53, бл. ж.к. Разсадника - дърводелска работилница; Освобождение: 4, 6, 8; Пчиня: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Самодивско Изворче: 10, 14, 2, 4, 45, 47, ж.к. Разсадника - бит. услуги, къща; Хъшове: 1, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 7, 9, до, бл. 29, парк Св. Св. Петър и Павел
На 26.08.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Кривина – Балабана /Серафим Стойков/: 1, 10, 12, 16, 17, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9, бл. Кв.5 П.v 442; Балкан /Костадин Георгиев/: 19-21; Демокрация /П. Йосифов/: бл. Стопанска Постройка; Искър /Кр. Раковски/: 6; Люляк /Янко Кръстев/: 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 7, 9; Рила /Станой Тодоров/: 1, 10, 2, 4, 6, 8; Римска Ракла /Ремсова Среща/: 10, 12, 14, 16; Ружа /7-ма/: 1, 10, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стара Планина /Никола Тасев/: 1, 2, 3, 4, 7, 9;
На 26.08.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - София - Д-р Любен Русев: 6, бл. А
На 26.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - София – Охрид /Станка Първанова/: 289; Цар Борис III /Девети Септември.: 269, 271, 269, 273а, 275, 279б, 279в, 281, 283, 285, 289, 297б, двуетажна пристройка
На 26.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Разсадника: бл. 87 вх. Ж, Е
На 26.08.2014 г. /09:15-17:00 ч/ - София - Александър Михов: 19, 21, 36, 38; Военна Рампа: 28, 34а, 36, 38; Гуслари /Торпедо/: 54; Елов Дол / Парашутист/: 1, 35; Република: 98, бл. Кафе, трафопост между бл. 1 и бл. 9; Рожен: 23, 3, 6, п/л 573, ъгъл, бл. Рижен /Ал. Михов, ; Рударка: 1, 10, 12, 2, 4, 5, 6, 8, 2; Свободна /Свободен Труд/: 4; Сергей Румянцев: 17, 3, 34, 4, Гара Север
На 26.08.2014 г. /09:30-10:00 ч/ - Герман - Вилна Зона Кариерата;
На 26.08.2014 г. /09:30-10:00 ч/ - Долни Пасарел -Вилна Зона Пасарелско Езеро: Кв.3, Кв.3; Кап. Петко Войвода: 4; Кап. Димитър Списаревски: 1, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, църква, читалище; Момин Камък: 1, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 27, 29, 29а, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Просвета: 1, 2, 3, 6; Суха Река: 1, 2, 3; Трепетлика: 1, 2, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, Вила; Урвич: 1, 3, 4;
На 26.08.2014 г. /09:30-10:00 ч/ - Лозен, - Акация/43/: 1, 10, 6, 7, 8, , , 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 30-32, 36, 4, 5, 9, бл. Кв 105 Упи 12-811; Ален Мак /52/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Блазна /29/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, В. помпа, Имот2352, пи 504306; Божур: 1; Бор/47/: 1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 4а; Брождан /90/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 1, 12, 20, 21, 7, 21, бл. Им.2594, бл. Помпа, строителство; Бръшлян/70/: 10, 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 24, 3, 4, 5, 5а, 7, 8а; Бузлуджа/69/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 2, 25, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 8а, 9, 1, 10, 12, 12а, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 4, 6, 2, 24, 28а, 5, бл. Упи Xvi-1568; Варовита/7-ма/: 14б, 23; Васил Левски /Люти Дол: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 22, 22а, 22б, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 2б, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 6, 7, 8, 9; Велкова Воденица/93/: 1, 11, 3, 5, 6, 7, 9, 5; Вилна: бл. М. Пилев Азмак, бл. Пи 139024, бл. Упи І-3043 Кв.154а; Вилна Зона Караджин: бл. Пи 44063, 6229, 3181; Вилна Зона Свети Димитър: Местност Брождан, пл.307 К.л.г-10-8-б; Гергана: 2, 4, 5; Горица/85/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16; Горник/79/: 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 32, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 14, 34, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 9, 1, 20, 3, 6, 64, 7, 15, 28, 8, 9; Гороцвет /84/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Градище: 2, 5; Детелина/91/: 10, 13, 15, 8, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 17а, 20, 4, Дърводелска Работилница, къща, упи III-2360 Кв.115а, упи VІІ-2493, 2911, 2494 Кв.172, упи VІІІ-2513 Кв.118а, упи ІІ-2591 Кв.172, бл. Упи VІІІ-2911, 2494 Кв.172; Дивано/5-та/: 10, 2, 27, 3, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16, 2, 4, 9, къща; Дъб/46/: 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 1а, 2, 2а, 3, бл. Църк.храм; Еделвайс/72/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Здравец: 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 3-а, 4-а, 5, 6, 8, 9, 18; Зора /Григор Бенев/: 19, 4, 9; Зорница /60/: 11, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 8, 1, 21, 6, 7, 8; Иван Пешев /Цветко Рогльов/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 7, 7а, 8, 9, 17; Иглика: 1, 13, 17, 19, 3, 5, 6, до 5; Извор /62/: 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3а, 4, 40, 42, 5, 6, 6а, 7, 8; Изгрев: 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 13а, 1а, 4; Искра /81/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Кайгана: 1, 10, 14, 17, 17а, 18, 19, 21, 27, 3, 31, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 17а, 19, 19а, 20, 24, 25, 29, 4а, 5, 53, 6, 7, 15, 9, бл. Кв.118а, Строително табло; Калина: 11, 11а, 13, 2, 4, 6, 9; Караджин /31/: 48; Каси Дол /50/: 1, 11, 15, 3, 1, 11, 3; Кипарис /22/: 1, 10, 10а, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 5; Китка: 1, 3, 17; Кокиче /67/: 1, 2, 3; Кория /49/: 13, 15, 1а, 3, 5, 6, 5, 7; Крушите/3-та/: 1, 10, 12, 13, 136, 14, 15, 15б, 15в, 15г, 17, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 42, 43, 5, 5-35, 59, 6, 8, 9, 90, бл. Вила, къща, п-л 570, помпа, строителство; Лале/63/: 1, 2, 3, 4, 6; Латинка/61/: 1, 2, 3, 5, 7; Лилия: 16, 2, 3; Липа/48/: 10, 10а, 12, 4, 8, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7; Лозенска Планина /20/: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, двора на ТКЗС; Люляк /77/: 11, 13, 15, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 3, 13, 15, 17, 19, 4, 2; Маркова Ливада /4-та/: 2, 4, 6; Масларица /13-та/: 2, бл. Стрелбище; Местн. Пешуница: 29, 34, 35, 6, бл. Барака, бунгало, вила, водна Помпа, На 26.08.2014 г. /09:30-10:00 ч/ - Горни Лозен Петуница-къща, им.1012, им.1013, им.303, км104, къща, офис Склад, параклис, строителство, бл. Вила; Методи Бегов /9-та/: 1, 11, 1а, 2, 3, 4
На 26.08.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - жк.Люлин - бл.796
На 26.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1: бл. 151-Вх-Е, бл.108 Вх-А
На 26.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Сухата Река бл. 17 вх А, Б
На 26.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Попова Шапка 35, 35А, 37, 39, 51, 56, 66, 70, 72; Стоил войвода 1, 2, 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
На 26.08.2014 г. /09:45-15:30 ч/ - Район Панчарево - Строеж -"Американска академия" Люпилня Г. Лозен
На 26.08.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - ул. Аксаков:Агенция по Вписванията; 44, 46, 48, 50, 52 плюс магазини и кафета; бул. Васил Левски 4 и 6;
На 26.08.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София – Кукуряк /651-ва/: 17
На 26.08.2014 г. /10:01-15:00 ч/ - София - ул. Брегалница 57-59
На 26.08.2014 г. /11:00-15:00 ч/ - София - 312-та /Красна Поляна/: 17, 19; 313-та/красна Поляна/: 10, 10А, 12, 14, 3, 4, 6, 7, 8, 9, бл. КВ.Факултета-Дърводелска Работилница; 316-та /Красна Поляна/: 11А; Възкресение /Стоян Лепоев/: 100, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 115, 117А, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 82А, 84, 88А, 88Б, 94, 94А, 94В, 95, 96, 97, 98, 98А, 98Б, 98; Дръстър: 10, 11, 12, 14, 16, 18, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елисейна: 2; Иван Гарванов /Бръшл-Воронеж: 15 А, 18, 7; Лвов: 16, 18, 20, 22, 23, 23А, 25; Метковец: 1, 2, 3, 4, 5, 7
На 26.08.2014 г. /11:15-14:30 ч/ - Лозен – Арда /в.з. Врана-Лозен/: 4; Висо /в.з. Врана-лозен/: 44; Рила /в.з.Врана-Лозен/: 3; Стар Лозенски Път: 1, 30;София; 1-ва /Студентска/: 10; Местност Враня: 1, 11, 12, 3, 5, бл. Барака, вила, вила В Ул 8 3, Враня-триъ- м. Висо П-л Xiii-404, имот 158, кв.7 пл. 10-90, къща, стар Лозенски Път 36, строеж В Кв.4-л 69, ул.5 6, упи 9-402 Кв.7; Пловдивско Шосе: 100, 106, 106а, 82, 84, 86, 88а, 92, 94, 96; Родопи: 7; Цариградско Шосе /Тракия/: 82
На 26.08.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 301, 303В, 306, 306-подблоково пространство, 307, 307 А, 307А, 308, 311, до бл.306, печатница, до
На 26.08.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - София - Беловодски Път: 1, 10, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 12, 1А, 2, 2 А, 2А, 3, 4, 4А, 6, 6А, 7; Богова Стъпка: 1 А, 1А, 2, 3, 7; Васил Чекаларов: 28, 49; Поетична /606/: 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Стар Беловодски Път: 2
На 26.08.2014 г. /12:01-16:00 ч/ - София - Добринова Скала/11 Конгрес: 20, 42, 57, 42, срещу, бл. 730, Греен Център, жк Люлин 7, жк. Люлин 7, жк. Люлин 8, маг.4-в, маг. 58
На 26.08.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - ул. Иван Вазов: 21, 23, 25, 27, 35+кафета и магазини; ул. Цар Иван Шишман: 13, 15
На 26.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - София - ул. Пирин; ул. Казбек
На 26.08.2014 г. /14:00-16:30 ч/ - Гражданска защита, Business Center (коломан 6), Ресторант градина Славия - ул. Коломан
На 26.08.2014 г. /15:00-15:31 ч/ - Герман - Вилна Зона Кариерата: вила;
На 26.08.2014 г. /15:00-15:31 ч/ - Долни Пасарел; Вилна Зона Пасарелско Езеро: Кв.3, Кв.3; Кап. Петко Войвода: 4; Кап. Димитър Списаревски: 1, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, църква, читалище; Момин Камък: 1, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 27, 29, 29а, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Просвета: 1, 2, 3, 6; Суха Река: 1, 2, 3; Трепетлика: 1, 2, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, Вила; Урвич: 1, 3, 4;
На 26.08.2014 г. /15:00-15:31 ч/ - Лозен – Акация /43/: 1, 10, 6, 7, 8, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 30-32, 36, 4, 5, 9, бл. Кв 105 Упи 12-811; Ален Мак /52/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Блазна /29/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, в. помпа, бл. Имот2352, пи 504306; Божур: 1; Бор /47/: 1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 4а; Брождан /90/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 1, 12, 20, 21, 7, 21, бл. Им.2594, бл. Помпа, строителство; Бръшлян /70/: 10, 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 24, 3, 4, 5, 5а, 7, 8а; Бузлуджа /69/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 2, 25, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 8а, 9, 1, 10, 12, 12а, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 4, 6, 2, 24, 28а, 5, бл. Упи Xvi-1568; Варовита /7-ма/: 14б, 23; Васил Левски /Люти Дол: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 22, 22а, 22б, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 2б, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 6, 7, 8, 9; Велкова Воденица /93/: 1, 11, 3, 5, 6, 7, 9, 5; Вилна: М. Пилев Азмак, бл. Пи 139024, бл. Упи І-3043 Кв.154а; Вилна Зона Караджин: бл. Пи 44063, 6229, 3181; Вилна Зона Свети Димитър: Местност Брождан, пл.307 К.л.г-10-8-б; Гергана: 2, 4, 5; Горица /85/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16; Горник /79/: 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 32, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 14, 34, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 9, 1, 20, 3, 6, 64, 7, 15, 28, 8, 9; Гороцвет /84/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Градище: 2, 5; Детелина /91/: 10, 13, 15, 8, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 17а, 20, 4, бл. Дърводелска Работилница, къща, упи III-2360 Кв.115а, упи VІІ-2493, 2911, 2494 Кв.172, упи VІІІ-2513 Кв.118а, упи ІІ-2591 Кв.172, бл. Упи VІІІ-2911, 2494 Кв.172; Дивано /5-та/: 10, 2, 27, 3, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16, 2, 4, 9, бл. Къща; Дъб /46/: 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 1а, 2, 2а, 3, бл. Църк.храм; Еделвайс /72/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Здравец: 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 3-а, 4-а, 5, 6, 8, 9, 18; Зора /Григор Бенев/: 19, 4, 9; Зорница /60/: 11, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 8, 1, 21, 6, 7, 8; Иван Пешев /Цветко Рогльов/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 7, 7а, 8, 9, 17; Иглика: 1, 13, 17, 19, 3, 5, 6, до 5; Извор /62/: 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 3а, 4, 40, 42, 5, 6, 6а, 7, 8; Изгрев: 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 13а, 1а, 4; Искра /81/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Кайгана: 1, 10, 14, 17, 17а, 18, 19, 21, 27, 3, 31, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 17а, 19, 19а, 20, 24, 25, 29, 4а, 5, 53, 6, 7, 15, 9, бл. Кв.118а, бл. Стр.табло; Калина: 11, 11а, 13, 2, 4, 6, 9; Караджин /31/: 48; Каси Дол /50/: 1, 11, 15, 3, 1, 11, 3; Кипарис /22/: 1, 10, 10а, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 5; Китка: 1, 3, 17; Кокиче /67/: 1, 2, 3; Кория /49/: 13, 15, 1а, 3, 5, 6, 5, 7; Крушите /3-та/: 1, 10, 12, 13, 136, 14, 15, 15б, 15в, 15г, 17, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 42, 43, 5, 5-35, 59, 6, 8, 9, 90, бл. Вила, къща, п-л 570, помпа, строителство; Лале/63/: 1, 2, 3, 4, 6; Латинка/61/: 1, 2, 3, 5, 7; Лилия: 16, 2, 3; Липа/48/: 10, 10а, 12, 4, 8, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7; Лозенска Планина/20/: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, двора на ТКЗС; Люляк /77/: 11, 13, 15, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 3, 13, 15, 17, 19, 4, 2; Маркова Ливада /4-та/: 2, 4, 6; Масларица/13-та/: 2, бл. Стрелбище; Местност Пешуница: 29, 34, 35, 6, барака, бунгало, вила, водна Помпа
На 26.08.2014 г. /15:00-15:31 ч/ - Горни Лозен – Петуница - къща, им. 1012, им. 1013, им. 303, км 104, къща, офис Склад, параклис, строителство, бл. Вила; Методи Бегов /9-та/: 1, 11, 1а, 2, 3, 4;
На 27.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене - Вп 52150: 134, промишлена зона, промишлена зона 134; Изгрев: производствено хале; Общ. Стела Благоева: 8; Цар Борис III /Димитър Благоев/;: 112, 1134А, 114, 116, 120, 124, 128, 130А, 134, 134 А;
На 27.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Кривина – Балабана /Серафим Стойков/: 1, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 34, 5, Община Панчарево; Божур /Атанас Варадинов/: 1; Градина /3-та/: 8; Демокрация /П. Йосифов/: 1, 1-3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 39Б, 40, 41, 43, 45, 47, 5, 5А, 8, 9, бл. аптека, павилион; Зад Село /24-та/: 10, 12, 16 Б, 20, 22, 4, 8, търговски обект; Искър /Кр. Раковски/: 33, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А, 58Б, 60; Йосиф Обербауер: 1, 2, 3, 4, 5; Латинка /Никола Митев/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 5, 6, 7, 8, 9; Люляк/янко Кръстев/: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 8, 9; Равнополски Път /Симеон Нико: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарника /Симеон Малинов/: 1, 10, 12, 1А, 1Б, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Розова Градина /Георги Димитров: 1; Станцията: 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Старата Река /Методи Филипов: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 2, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 6, 8, къща; Стопански Двор: . павилион, стопанска постройка; Странджа /Спас Орехарски/: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6;
На 27.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Николай Хайтов: 32; Цар Борис III /Девети Септември: 124
На 27.08.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - София - Виткова Ливада: 1, 1; Годеч /Гургулят/: 64, 66, 69, 69а; Дружба: 29; Светла: 29, 31, 33, 35 А, 37, 37 А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48; Топола: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19 А, 2, 21, 4, 6, 9
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Бъкстон; бул.Братя Бъкстон: 47 бл. 4 вх. А, вх. Б, 49 бл. 5 вх. А, вх. Б
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Драгалевци: улици 104-та; 106-та;107-ма; 108-ма; Веселин Стоянов /109/ в.з. Киноцентър/; Нарцис /Методи К. Димитров/;Тончо Жечев
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци: улици 202-ра; 203-та; 204-та; 205-та; 206-та; 209-та; Местност Киноцентъра; Паскал Паскалев /Драгалевци/; Проф.Атанас Иширков
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: бл. 984 вх. А и В
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: бл. 964
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Район Сердика - Панагюрище 19, 36, 27, 29
На 27.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 301, 303, 303Б, 303В, трафопост ДО
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Бял Нарцис /Нарцис/: 1, 10, 14, 16, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Доброволец: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 1А, 2, 20, 21, 22, 2А, 4, 6, 7, 7А, 8; Ива /Дим. Апостолов/: 11, 14, 16, 18, 20, 9; Ирис /Мара Апостолова/: 17, 17А, 19, 19А, 28, 30, 32; Княжевска /Валентин Андреев/: 25; Лазарополе /Партизанска Пъте: 11, 13, 4, 6, 8, 9; Полк. Стойно Бачийски/Филип: 33, 35, 44, 50; Поточе: 1, 2
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Дружба 2: бл. 306, 307, 308, 309, 310
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна III Част: бл. 341 вх. А и Б
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 3
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 4
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София – район Оборище: ул. П. Волов 51, 49, 47, ул.Волов /ул. Искър
На 27.08.2014 г. /09:00-17:00 ч/ - София - Дружба 2: бл. 306
На 27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - София - Братя Бъкстон: 57, 66, 68, 74, 78, 80, 84, бл. Изл.зала; Бъкстон: 57; Равен: 1, 3, 5, бл. /Ген. Суворов, 1, 2, 3; Симеон Радев /Кирил Янев/: 51, 86; Чинар: 11, 11а, 13, 5, 5а, 7, 7а, 9, бл. 4, 5а, 6б, 9
На 27.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Дружба 2
На 27.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Разсадника: бл. 106, 107
На 27.08.2014 г. /09:22-15:23 ч/ - София - 318-та /Красна Поляна/: 10, 1А, 1Б, 2, 6, 8, бл. КВ.Факултета-помпа; 709-та /Красна Поляна/: 6А; Борис Сарафов /Народна Воля/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 3, 4, 4А, 6, 8, 9; Воронеж: 9; Дръстър: 15, 15А, 17, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27Б, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Елисейна: 1, 3, 4, 6, 8; Иван Гарванов /Бръшл-Воронеж: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 18, 2, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 33, 34, 4, 42, 5, 5А, 6, 7, 8, 9; Лвов: 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19А, 21, 6, 6А, 8, 9; Метковец: 11, 13, 6, 8
На 27.08.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - София - жк.Люлин бл.785
На 27.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1: бл.108 Вх-Б, В.
На 27.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Сухата Река: бл. 17 Вх-В, Г; Редута: ул. Стоил войвода 25, 27, 7, 9, 17, 19, 23, 2Б, 3, 3-5; ул. Гео Милев 155, 132 Вх-А, Б
На 27.08.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - София - бул. Бъкстон бл. 1, бл. 2, бл. 3, бл. 4 вх. А, Б, В, бл. 16 67 ОДЗ, бл. 6, бл. 10, магазин до бл. 10, ул. Ген. Суворов 5, кафе Лили; ОЦ Бъкстон; Нипки пещи, бул. Бъкстон 2, Автомивка, павилион билети на Градски транспорт, ул. Суворов 1, 3, колелото на трамвая
На 27.08.2014 г. /09:31-13:30 ч/ - Панчарево - Беликата: къща; Бор: 1, 10, 17, 5, 6, 8, бл. Дп Панчарево, паркинг; Ловджийска Чешма: 1, 1 А, 10, 21, 22, 23, 24а, 3, 40, 54, бл. Упи ХхІ-1148, кв.2; Петко Войвода: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Риляник /Георги Димитров/: 1, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 19а, 20, 22, 28, 3, 5, 7, 9, 1-23, 12, 13а, 14, 16, 21, 22, 23а, 25, 27, 29, 2а, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 6, 8, бл. Лавка; Самоковско Шосе: 12, 16, 24, Строително табло; Шуманец /Димитър Благоев/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 2, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 3, 31, 33, 33а, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яворов: 1, 2, 2а, 3, 4, 6;
На 27.08.2014 г. /09:31-13:30 ч/ - София; Гео Милев: 4, Панчарево
На 27.08.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 321, 321а, 321б, До
На 27.08.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - ул. Шейново: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 15, 17, 19, 21, 23, 25

На 27.08.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София - комплекс "Резиденшъл парк"
На 27.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София - ул. Средна гора 97
На 27.08.2014 г. /11:30-13:30 ч/ - София - Венера: 1; Гео Милев: 34, 36, 38, 40, бл. 33; Хемус: 60, 74, 774, бл. 74, маг. 2, офис 5
На 27.08.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - жк Люлин - бл. 775
На 27.08.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 300; Хайдут Сидер: 12
На 27.08.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - ул.Патриарх Евтимий: 14, 10, 12, 2, 2а, 2б, 4, 6, 8; ул. Граф Игнатиев 33, 35, 37, 50, 52, 54
На 27.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - София - комплекс "Резиденшъл парк"
На 27.08.2014 г. /13:45-14:45 ч/ - София - Ген. Сан Мартин: 1; Гео Милев: 20, 22, 30, бл. 18, 20, 22; Новаковска Битка: 1-5; Постоянство: 1; Светлоструй /Васил Мулетаров: 8, бл. 25
На 27.08.2014 г. /14:00-16:30 ч/ - София - жк.Люлин: бл.774
На 27.08.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - 93-то СОУ жк Гео Милев бл.238, ул. Елисавета Багряна;
На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене - Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 31А, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 71, 72, 73, 75, 77, 83, 85, 9; Аличо /Траян Кардашки/: 1, 16, 18, 39; Балевица: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 4, 41, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски /Червена армия/: 15; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 6, 62, 64, 66, 7, 7А, 9; Димитър Ашов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 30, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Изток: 6; Кръстю Пастухов /Владо Благо: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Липите: 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 8, 9; Младост: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Момин Кладенец: 11, 12, 21; Околовръстна: 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 66; Прогрес: 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Спас Андреев: 14, 2; Троянов Път: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 55А, 59, 6, 61, 7, 8, 9; Хан Крум/дружба/: 20; Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 26, 29, 2А, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 7, 71, 8; Цар Симеон /Ален Мак/: 3
На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене – Аличо /Траян Кардашки/: 1, 10, 11, 2, 4, 48, 5, 6, 7, 8, 9; Апостол Ламбов: 1, 11, 13, 3, 4, 4А, 5, 9; Балевица: 15; Витоша: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 18, 2, 20, 24, 25, 26, 29, 3, 31, 33, 35, 37А, 39, 4, 5, 7, 8, 8А; Димитър Ашов: 20, 24, 6; Дюла: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил И Методи: 3; Никола Петков /Кирил Маджаро: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 72, 74, 76, 78, 8; Околовръстен Път: 42, 436, бл. УПИ21-1470 КВ.79; Околовръстна: 27, 46, 50, 56, 58, 62; Стопански Двор: склад, строителство; Хан Крум /Дружба/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 3, 30, 4, 5, 7, 9, бл. КЪЩА; Христо Ботев: 12, 14, 15, 15А, 24, 30, 45, 47, 53, 59А, бл. П.Яворов
На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Дружба 2: бл. 275
На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София – район Сердика: Транспортна болница
На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Босилеград: 11, 13, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 2, бл. Гар.1, гар.2, гар.3, гар.5; Връх Манчо: 30, 34, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 44, 49, 50, 52, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 67, 67а, 67в, 68, 69, 71, 71а, 74, 75, 76, 78, 79, 89; Годеч /Гургулят/: 42, 44, 45, 46, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 52а, 54, 55, 57, 59а, 60, 62, 64, 69, 71, 71а; Какач: 1; Майстор Манол: 10, 12, 14, 17, 2, 21, 4, 5; Цариброд: 10, 12, 12а, 3, 4, 6, 6а
На 28.08.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Беласица: 14, 16, 18, 30, 9; Княгиня Мария Луиза: бл. Ротондата; Централна Гара: Гаров Подлез Ротондата, предгаров подлез, ротондата
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Драгалевци: улици 207-ма; 208-ма; 309-та; 310-та; Лешникова Гора
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Бъкстон; бул.Братя Бъкстон: 65
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: бл. 964
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 9: бл. 984 ВХ. А, ВХ. Б, ВХ. Г
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци: улици 302-ра; 303-та; 304-та; 305-та; 307-ма; 308-ма; 324-та; 325-та; 326-та; Андрей Бачковски ;Лешникова Гора
На 28.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - 102-ра: 2, 6, 7, 9; 104-та/в.з. Киноцентър/: 1, 12, 18, 2, 22, 24, 25, 29, 31, 33, 4, 6, 7, 8, 9; 104-та /Драгалевци/: 10, 17, 3, 5; 10-та /Драгалевци/: 3; 13-та /Драгалевци/: 2, 3; 4-та /Драгалевци/: 35, 46; 5 /Киноцентър/ /Драгалевци/: 17, 2В; Екатерина Божилова: 1, 10, 13, 14, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 3, 33, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 5, 7, 9; Нарцис /Методи К. Димитров/: 22, 23, 23А, 25, 26, 28, 34, 42, 44, 48, ул. 203; Чемшир /Драгалевци/: 27, 28, 29, 31, 33, 37, къща
На 28.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 299
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Братя Бъкстон: 75, бл. /вх. откъм ул. Майст. Павел От Кр; Бъкстон: 37, 41, 51, 53, 61, 63, 65 А, 67, 71, 71 А, 77, 79, бл. 1; Българска Легия: 1, 10, 11, 14а, 16, 16 Б, 18, 19, 2, 2 А, 23, 24, 25, 26, 27 А, 29, 29 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36 А, 37, 39, 4, 41, 41 А, 5, 5 А, 6, 6 Б, 6 В, 7, 7 А, 8, бл. Гараж 3; Василашко Езеро: 58; Вихрен /Петър Тонев/: 41; Майстор Алекси Рилец /664/: 1, 11, 13, 15, 1а, 23, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 33а, 34, 35, 35а, 37, 39, 3а, 41, 5, 5а, 7, 7а, 9, 41, бл. 1, ДЗИ, кв.66, Манастирски ливади: ул. 664 /ул. Род. извор, помпа; Майстор Д. Софиянлията/666/: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 2б, бл. 3; Майстор Мил. Радомирец/667/: 1, 10, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 32, 34, 36, 38, 40, 42, бл. бл. 1, бл.2, бл.3, кв. Манастирски ливади; Майстор Павел От Кримин/665: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 22а, 26, 28, 4, 5, 5 А, 5а, 6, 7а, 8, 9, 5, 7а; Манастирски Ливади: 41; Манастирски Ливади-Запад: 3, 5, бл. Гараж 2; Маринчо Бенли: 2а; Околовръстен Път: 13; Петър Папакочев: 3; Ралевица: 48, 78; Родопски Извор: 100, 103, 28, 97, 97а, 98, 98а, 85; Тодор Каблешков: 27 А
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Дружба: 2, бл. 282, 283, 284 плюс магазини и кафенета
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна III Част: бл. 341 ВХ. Б, ВХ.В
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 6
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Младост 3: бл. 354 вх 5
На 28.08.2014 г. /09:15-10:15 ч/ - София - Владимир Башев: 11, 9, бл. 239; Гео Милев: бл. 239; Светлоструй /Васил Мулетаров: 2, 30, 30/а, бл. 30; Шипченски Проход: 39, 43, 43а, бл. 240, б, фризьорски салон
На 28.08.2014 г. /09:15-13:30 ч/ - София - ул. Майор Горталов 5 вх. А, Б, бл. 31А, бул. Цар Борис III 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, АТЦ (телефонна централа), ул. Ген. Суворов 2, бл. 31, Хидрофор, ул. Майор Горталов 13, 13А вх. А, Б, М, 14А.
На 28.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Самодивско Изворче: 12, 16, 20, 26, 28; Освобождение: 12, 16, 20, 26, 28
На 28.08.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - София – район Люлин: ул.331; 340
На 28.08.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - София - Подлез с прилежащите кафенета, супермаркет и магазини на ул.Генерал Гурко; бул. Васил Левски 82, 84, 86, 88 и кафене Старбъкс; Казино Лас Вегас; Стопанска Банка до подлез; ул. Любен Каравелов 42; ул. Ген. Гурко 62, 64, 66, 68
На 28.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 4: бл. 436 Вх-В; бл. 418 Вх-А
На 28.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Сухата Река: бл. 24 Вх-А, Б; Слатина: ул. 592-ра 4, 10Б, 17, 21
На 28.08.2014 г. /09:30-16:01 ч/ - София - 318-та /Красна Поляна/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 5, 7, 9; 321-ва /Красна Поляна/: 1, 3; 349-та /Красна Поляна/: 1, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Сарафов /Народна Воля/: 1, 17, 21, 28, 29, 3, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 5, 7; Владимир Куртев /Калитко/: 37, 42, 48; Георги Папанчев /Отличник/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дръстър: 11Б; Иван Гарванов /Бръшл-Воронеж: 11, 11 А, 13, 13 А, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 51, 61, 63, 64, 67, 71, 73, 76, 78, 82, 86, 88, 9 А; Кирил Григоров /Активист/: 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 3, 6, 7, 8А, 9; Книжовник: 24, 25, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Лвов: 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 6А; Метковец: 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 9; Несебър: 34
На 28.08.2014 г. /09:45-10:45 ч/ - София – район Кремиковци: ул. Извор ул. Шопска;ул. Зорница; ул. Надежда
На 28.08.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София - Горска Поляна: 1, 10, 12, 13, 13А, 14 А, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 Б, 27А, 28, 2А, 3, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 4, 40, 40А, 42, 46, 49, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Драгалевци: 127, УПИ ХХХІV-1630, КВ.121; Елин Пелин: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Захари Зограф: 1, 12; Кимчовец: 21; Лагадина: 1, 11, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7; Панайот Пипков: 1, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13А, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 27А, 2А, 3, 34, 37, 4, 5, 53, 5А, 7, 8, 9, 9А, 24, помпа, строително табло; Папрат: 11, 15, 17, 19, 21, 23
На 28.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Брегалница 47
На 28.08.2014 г. /10:30-11:30 ч/ - Техникум Ботунец; ул.Отец Паисий
На 28.08.2014 г. /10:30-11:30 ч/ - София - Гео Милев: бл. 238; Елисавета Багряна /Кал.веско: 11, бл. 238; Хемус: 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, бл. 23, 24, 26
На 28.08.2014 г. /11:45-12:45 ч/ - София - Калина Малина /Павел Лилов/: 2; Цветан Радославов /Лазар Ста: 12а; Шипченски Проход: 27а, бл. 27, 27а, 6
На 28.08.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - София - Люлин 2: 280; Своге: 14
На 28.08.2014 г. /12:15-15:45 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 298
На 28.08.2014 г. /12:46-15:46 ч/ - София – район Илинден: бл.298
На 28.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - София - Белмекен: 6, бл. гар.1, гар.3, гар.4, гар.5; Ген. Суворов: 40, 5; Казбек: 10, 12, 8, бл. 12, 12Б; Пирин: 10, 20; Симеон Радев /Кирил Янев/: 10А, 3; Слънце: 4, 6, 8; Цар Борис Iii/девети Септ.: 167, 169, 171, 173, 177, 181, 183, 189, 191, 193, 195, 197, п/д поща
На 28.08.2014 г. /13:01-15:01 ч/ - София - ул. Ген. Паренсов: 24, 26, 28, 37, 39, 41, 41Б, 43 ; ул. Любен Каравелов:15, 16, 17, 18, 20
На 28.08.2014 г. /13:15-14:15 ч/ - София - 101-ва: 5, 9; Коста Лулчев /Асен Велчев/: 11, 16, 7, 9, бл. 129, 244, 263, 7; Стефан Киров: 10, 6
На 28.08.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - София - Бръшлянска Низина: 1
На 28.08.2014 г. /14:00-16:30 ч/ - София - бул. Тодор Каблешков 10, ул. Майор Горталов 17, 14, Химическо чистене;
На 29.08.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - Казичене - Балевица: 1, 2, 3; Георги Бенковски: 74; Дъбрава: 11; Дюла: 13, 6; Изгрев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Любен Каравелов /Димитър Мут: 1, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7 А, 7А, 8, 9; Никола Петков /Кирил Маджаров: 62; Хан Аспарух /Кооперативна/: 1, 10, 12, 19, 25, 30, 32, 34, 37, 39, 44, 46, 5, 50, 54, 5А; Хан Крум /Дружба/: 2; Цар Борис III /Димитър Благоев/: 12, 13, 16, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 5, 50, 54, 56, с/у, аптеката;
На 29.08.2014 г. /08:00-16:30 ч/ -София - Любен Каравелов: 15 А
На 29.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Казичене – Аличо /Траян Кардашки/: 1, 10, 11, 2, 4, 48, 5, 6, 7, 8, 9; Апостол Ламбов: 1, 11, 13, 3, 4, 4А, 5, 9; Балевица: 15; Витоша: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 18, 2, 20, 24, 25, 26, 29, 3, 31, 33, 35, 37А, 39, 4, 5, 7, 8, 8А; Димитър Ашов: 20, 24, 6; Дюла: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий: 3; Никола Петков /Кирил Маджаро: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 72, 74, 76, 78, 8; Околовръстен Път: 42, 436, бл. УПИ21-1470 КВ.79; Околовръстна: 27, 46, 50, 56, 58, 62; Стопански Двор: склад, строителство; Хан Крум /Дружба/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 3, 30, 4, 5, 7, 9, къща; Христо Ботев: 12, 14, 15, 15А, 24, 30, 45, 47, 53, 59А, П. Яворов
На 29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци: улици 207-ма; 304-та; 311-та; 313-та; 314-та; 315-та; 316-та; 317-та; 318-та /Киноцентър/; 322-ра; 323-та; Захарий Княжевски; Мащерка; Подгорица
На 29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци: улици 1-ва ;401; 402-ра; 403-та; 404-та; 405-та; 406-та; 410-та; Ваклинец; Драгалевци; Отец Генадий; Проф.Борис Йоцов /410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/; Св. Наум /Драгалевци; Свети Горазд; Ябълкова Градина
На 29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Бъкстон; бул.Братя Бъкстон: 69
На 29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: бл. 984 ВХ. Б, ВХ. Г
На 29.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - Вълчо Иванов: до бл. 369; Йосиф Щросмайер: бл. павилион, пазара; Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 353, 368, 369, 370, 371
На 29.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Ген. Стефан Тошев /Д. Зехтинко: 86; Иван Сусанин: 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, бл. 2, а, б-б1, б1, помещение Към Трафопост; Казбек: 30, бл. 1; Кота 1050: 20, 21, 27, 22, 31, 31а, 40, бл. 0136, 136, бл. 1, 137, 138, 2; Проф. Иван Дуйчев /Знаменосец: 23; Симеон Радев /Кирил Янев/: 40, 51, 52, 40, 51, 52, 54-56, 56-58, 63, 66-68, 68, бл. 1, 2, 225, 5, о-ма, бл. 1, 2, 2б, 3, а, б, б1, б2, о-ма, бл. 136, 136 А
На 29.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна III Част: бл. 341 ВХ.В
На 29.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Младежка Искра: 1, 4, 7, 8 , 9, 10, 11, 13, 21, 28
На 29.08.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Младост 3: бл. 358 вх 2
На 29.08.2014 г. /09:16-16:16 ч/ - София - Младост 3: бл. 358 вх 1
На 29.08.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - София – Годеч /Гургулят/: 43; Петър Дертлиев /ж.к. Люлин/: 3
На 29.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 4: бл. 418 Вх-Б и Вх-В
На 29.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Сухата Река: бл. 25 Вх-А, Б; Слатина: ул.Теменуга 1А, 3, 4, 2А; ул. Иван Димитров-Куклата 4
На 29.08.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - София - Ален Мак / Филиповци: 1, 2; Бабин Кладенец: 1, 2, 4; Васил Левски / Филиповци: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 8; Вихрен /Петър Тонев/: 1, 3, 4, 7, 9; Кутлина: 10, 27, 35; Поручик Хранов: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Спортист: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Страцин / Филиповци: 1, 10, 11, 12, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Трети Март: 63; Христо Ботев / Филиповци: 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8
На 29.08.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - София - ж.к. Белите брези бл. 63 вх. А, Б, В, Г, Д, Е, Ж, ул. Нишава бл. 61 вх. А, Б, ул. Смърч 30-34, кръчма, Детски дом (Брезичка); ул. Хайдушка гора 49, 51, 52, 55, 56, 58, 59-61 вх. А, Б, Г, 601 62, ул. Проф д-р Дим. Атанасов 4-6, ул. Лерин 62, 64, 67
На 29.08.2014 г. /09:31-15:30 ч/ - София - 307-ма /Красна Поляна/: 19, 24, 26, 28, 30; 308-ма /Красна Поляна/: 21, 7; 311-та /Красна Поляна/: 1, 10, 11, 13, 1А, 1В, 2, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 8, 9; 312-та А /Красна Поляна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 3, 4, 5, 6, 8, 9; 312-та /Красна Поляна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 9, 9А; 313-та/красна Поляна/: 16, 5, кв.Факултета-Работилница; Владимир Куртев /Калитко/: 9; Възкресение /Стоян Лепоев/: 133; Кирил Григоров /Активист/: 1, 2А, 4; Книжовник: 12, 14, 15, 17, 19; Павел Шатев /Докер/: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 29А, 3, 4, 5, 6, 8; Суходолска: 125А, 127, 127А, 129, 131
На 29.08.2014 г. /09:45-11:30 ч/ - София - Драган Цанков: 31, 31а; Бензиностанция Петрол с/у КАТ
На 29.08.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София - Бойна Слава /615/: 15, 21; Местност Гърдова Глава: 27, ул. Добри Божилов 5, ул. Добри Божилов 5
На 29.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София – район Възраждане: Антим Първи 41
На 29.08.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 147, 309, 313, 313-1, 313-2, 313А, 313Б
На 29.08.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - София - Архиепископ Прохор Охридски: 15, 15А; Димитровград: 35, 37; Луи Пастьор /Сим. Дим.-Шабан/: 5, 7; Люлин 10: бл. 117, 117А, 118, 138, 139, 170, ДО, С/У; Момково: 6; Охрид /Станка Първанова/: 17, 23
На 29.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - София - 201-ва: 17; 201-ва: 2, 34, 5; Лешникова Гора: 45, 47, 49, 51, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 75Б, 75В, 75Г, 75Д, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 82, 86, 87, 88, 90, ул. Лешникова Гора /ул 305/, ул. 206, ул. 313
На 29.08.2014 г. /13:01-15:01 ч/ - София - КАТ; Входа на КАТ; Дианабад: Вход Кат, До, кв 1; Драган Цанков: 33, вход КАТ

Софийска област
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Видраре-махала Мусатете; махала Пешната лъка;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Джурово - махала Герановица;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -Етрополе - Батак;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -Калугерово, общ. Правец - махала Връбчовци; махала Габрика; махала Димитровци; махала Златовци; махала Костадиновец; махала Рударец; махала Чекотин;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -Правец - Маняков камък; махала Дръвница; Север; Тодор Живков;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -Своде - махала Курман; махала Лъга; махала Преход;
За периода 25-27.08.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Средни рът - махала Краева бачия; махала Кръста; махала Марково равнище; махала Скр. колиби; мах. Бечовското; мах. Голяма глава; мах. Дунавското; мах. Койчовци; мах. Кондурите; мах. Куваница; мах. Мончово търне; мах. Средни рът
За периода 25-29.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Община Горна Малина – трафопост Гайтанево
За периода 25-29.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Община Горна Малина – трафопост Долна Малина
За периода 25-29.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Община Горна Малина – трафопост Гара Макоцево
За периода 26-27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Самоков – Абаджийска;
На 25.08.2014 г. /08:30 - 12:30 ч/ - Самоков - Бузлуджа; Захари Зограф; Коста Вальов; Луковица; Мусала; Никола Образописов; Пейо Яворов; Пирин; Рила планина; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шумнатица
На 25.08.2014 г. /08:45 - 12:30 ч/ - Самоков - Бистрица; Бяла поляна; Георги Бенковски; Захари Зограф; Захари Хаджигюров; Кирил и Методий; Климент; Манастирска; Митрополитска; Никола Образописов; Отец Паисий; Пейо Яворов; Рила Планина; Розова долина; Скакавец; Христо Смирненски
На 25.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Желява - 24 май /Георги Димитров/; XХ-300, кв. 32: бл. Временно строителство; Александър Стамболийски; Бене Цендин /Мургаш/; Благой Тодоров /9 септември/; Васил Левски; Ген. Николай Желявски /1 май/; Герена /Иван Шонев/; Кирил и Методий; Местност Добри дол; Никола Петков /Карло Шабанск/; Стефан Караджа; Стоян Мечката; Стоян Мисирски; Тодораки Пешев /Христо Ботев/; Тоне Крайчев; Чурек; местност Жерково
На 25.08.2014 г. /09:15 - 10:15 ч/ - Ботевград - Академик Стоян Романски; Балканска; Васил Левски; Сан Стефано; Саранск; Седемнайсти ноември; Стамен Панчев; Стефан Караджа; Цар Освободител; Шести септември
На 25.08.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Безден
На 25.08.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Община Пирдоп - Станция 93 Връх Баба
На 25.08.2014 г. /10:15-13:15 ч/ - гр. Ботевград
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Видраре-махала Семкова;
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Врачеш - Васил Левски;
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Джурово - махала Герановица;
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Етрополе - Пролет;
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Манаселска река - махала Смолевица; махала Чульовци;
На 25.08.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Осиковица - Махала Габрика
На 25.08.2014 г. /12:30-16:30 ч/ - Самоков - Александрова; Белмекен; Двадесет и девети декември; Захари Хаджигюров; Митрополитска; Мургаш; Оборище; Патриарх Евтимий; Пашеница; Рила Планина; Розова долина; Христо Ботев; Цар Борис
На 25.08.2014 г. /12:45-16:30 ч/ - Самоков - Иван Йончев; Константин Фотинов; Македония; Манастирска; Неофит Рилски; Никола Карастоянов; Софроний Врачански, бл. Юрий Гагарин; Цар Борис III;
На 26.08.2014 г. /08:30-12:30 ч/ - Самоков - Арда; Асен Карастоянов; Генерал Гурко; Граф Игнатиев; Димитър Димов; Еделвайс; Елица; Здравец; Искър; Митр. Доситей Самоковски; Осогово; Плана планина; Тракия
На 26.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Храбърско - Нарцис
На 26.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Гео Милев
На 26.08.2014 г. /08:45-12:30 ч/ - Самоков - България; Връх Манчо; Възраждане; Димчо Дебелянов; Иван Доспевски; Калково; Неофит Бозвели; Подридна; Христо Зографски
На 26.08.2014 г. /09:00-12:01 ч/ - Елин Пелин, гара Елин Пелин - Липа; Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Ангел Кънчев; Асен Златаров; Витоша; Новоселци; Росица; Сан Стефано; Средец; Страцин
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова; Иван Вазов, Детски магазин
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Брайко Енев; Хаджи Ненчо Палавеев; Дядо Либен
На 26.08.2014 г. /09:15-15:00 ч/ - Етрополе - Победа; Стефан Караджа;
На 26.08.2014 г. /09:15-15:00 ч/ - Правец - Бор, Канцелария Социални грижи; Бърдо; Васил Левски; Витомерица; Вълко Цолов; Генерал Гурко; Генерал Раух; Димитър Грънчаров; Драган Йотов; Елаша; Епископ Генадий; Маняков камък; махала Боянско; махала Дивчов рът; махала Драганско; махала Манастирица; махала Правешки ханове; махала Пушкарско; махала Симидарско; местност Тошински рът; Младост; Никола Проданов; Опълченска; Север; Тодор Живков, Юробанк; Трети март; Филип Тотю; Цветко Вълков
На 26.08.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - с. Луково - махалите Орничето, Елеш, Сърце, районът около паметника
На 26.08.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Безден
На 26.08.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - Златица - Александър Стамболийски; Априлско въстание; Богдан; Боримечка; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Вела Пеева; Велко Болчев; Владислав Варненчик; Генерал Брок; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Раковски; Гергана; Гълъбец; Детелина; Димчо Дебелянов; Драва; Дядо Пенчо; Елин Пелин; Еп. Софроний Врачански; Захари и Мария Сергиеви; Захари Стоянов; Златишко поле; Ивайло; Иван Вазов; Иван Русеков; Извън регулация: бл. 20081207, бл. Упи XII -1410 кв. 167; Йордан Йовков; Кашана; Киро Стоянов; Козлодуй; Козница; Косица; Лулчо Гарчов; Любен Каравелов; Македония; Максим Горки; Медет; Момина скала; Морава; Неделко Неделев; Нено Гугов; Неофит Рилски; Опълченска; Патриарх Евтимий; Пирин; Площад Македония; Полковник Мадрикин; П. Р. Славейков; Рад Радев; Розова долина; Сава Чукалов; Св. Св. Кирил и Методий; Свещи Плаз; Софийско шосе; Средна гора; Стара Планина; Страцин; Събко Милков; Тодор Пеев; Тополница; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Харалампи Самарджиев; Христо Ботев; Хъшове; Цар Калоян; Черешово топче; Шипка
На 26.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Ялботина; с. Чеканец; с.Начево
На 26.08.2014 г. /10:15-15:00 ч/ - Златица - Братя Миладинови; Васил Друмев; Вела Пеева; Владислав Варненчик; Генерал Брок; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Раковски; Гергана; Димчо Дебелянов; Драва; Елин Пелин; Еп. Софроний Врачански; Захари Стоянов; Ивайло; Иван Русеков; Извън регулация: бл. Упи XII-1410 Кв.167; Киро Стоянов; Козница; Любен Каравелов; Македония; Максим Горки; Медет; Неделко Неделев; Неофит Рилски; Опълченска; Патриарх Евтимий; Пирин; П. Р. Славейков; Сава Чукалов; Св. Св.кирил и Методий; Софийско шосе; Събко Милков; Тополница; Хан Аспарух; Цар Калоян; Юрий Гагарин; Якуб Враня
На 26.08.2014 г. /10:30-10:45 ч/ - Благоевград - Дамяница;
На 26.08.2014 г. /10:30-10:45 ч/ - Златица - Баба Тонка; Батак; Бор; Бузлуджа; Васил Левски; Вежен; Георги Златанов; Голеш; Гълъбец; Липа; местност Свети Спас; Оборище; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Рад Радев; Райна Княгиня; Рила; Средна гора; Стара планина; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Харалампи Самарджиев; Чайка
На 26.08.2014 г. /10:45-15:30 ч/ - с. Мургаш; с.Връбница; с.Туден
На 26.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин-Ангел Кънчев; Новоселци
На 26.08.2014 г. /15:00-15:15 ч/ - Златица - Александър Стамболийски; Априлско въстание; Богдан; Боримечка; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Вела Пеева; Велко Болчев; Владислав Варненчик; Генерал Брок; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Раковски; Гергана; Гълъбец; Детелина; Димчо Дебелянов; Драва; Дядо Пенчо; Елин Пелин; Еп. Софроний Врачански; Захари и Мария Сергиеви; Захари Стоянов; Златишко поле; Ивайло; Иван Вазов; Иван Русеков; Извън регулация: бл. 20081207, бл. Упи Xii-1410 Кв.167; Йордан Йовков; Кашана; Киро Стоянов; Козлодуй; Козница; Косица; Лулчо Гарчов; Любен Каравелов; Македония; Максим Горки; Медет; Момина скала; Морава; Неделко Неделев; Нено Гугов; Неофит Рилски; Опълченска; Патриарх Евтимий; Пирин; Площад Македония; Полковник Мадрикин; П. Р. Славейков; Рад Радев; Розова долина; Сава Чукалов; Св. Св. Кирил и Методий; Свещи Плаз; Софийско шосе; Средна гора; Стара планина; Страцин; Събко Милков; Тодор Пеев; Тополница; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Харалампи Самарджиев; Христо Ботев; Хъшове; Цар Калоян; Черешово топче; Шипка

На 27.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Самоков - Генерал Скобелев; Житна чаршия; Иван Вазов
На 27.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - с. Храбърско
На 27.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Витоша
На 27.08.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Акация; Васил Левски; Вихрен; Гео Милев; Елин Пелин; Кирил и Методий; Лесновска; Мургаш; Патриарх Евтимий; Страцин; Янтра
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров; София; Стоян Михайловски
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Брайко Енев; Хаджи Ненчо Палавеев
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Петърч - Атанас Гълъбов; Бузлуджа; Витан; Герена; Детелина; Иван Бончев; Камчия; Кап. Петко Войвода; Люлин; Рила; Слатина; Христо Ботев; Шопска Комуна
На 27.08.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Самоков - курорт Боровец – почивен дом, Рила Парк 1, Рила Парк 1 Асансьор, Рила Парк 1 - Вентилация, Рила Парк 1 - Механа, Рила Парк 1 - Общи Нужди, Рила Парк 1- Спа Център, Рила Парк 2, Рила Парк 2 - Асансьор, Рила Парк 2 - Общи Нужди, Рила Парк 2 - Скиорна, Рила Парк1, Хотел Рила Парк 1
На 27.08.2014 г. /09:30-12:00 и 13:00-16:00 ч/ - Община Драгоман - кв. Драгоман
На 27.08.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - Етрополе - Георги Антонов; Георги Бакалов; Йорданка Чанкова; Малки Искър; Отец Паисий; Руски; Славяни; Сливница
На 27.08.2014 г. /09:45-12:30 ч/ - Община Самоков - Помпена станция Бороспорт, водоем Бороспорт
На 27.08.2014 г. /10:15-15:30 ч/ - с. Осенов лаг
На 27.08.2014 г. /10:30-14:00 ч/ - Златица - Бузлуджа; местност Свети Спас, бл. Манастир; Родопи; Спас Войвода; Стара планина
На 27.08.2014 г. /12:30-16:00 ч/ - Самоков - курорт Боровец: ВЕЦ
На 27.08.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Кочо Честименски; Лесновска; Никола Петков; Пейо К. Яворов;

На 28.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Самоков - Искър
На 28.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Храбърско - Нарцис
На 28.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Гео Милев
На 28.08.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Елин Пелин, гара Елин Пелин - Лесновска; Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Бузлуджа; Йоан Екзарх; Лесновска; Никола Петков; Новоселци; Средна гора; Чавдар Войвода; Шейново
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров; София; Стоян Михайловски
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Георги Бенковски; Нешо Попбрайков; Хаджи Ненчо Палавеев
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Богьовци
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Боженица - махала Брусен; махала Пелиница; махала Урвич;
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Липница, общ. Ботевград - махала Горановци;
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Скравена; Танчо Гайдарски; Христо Ботев
На 28.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Осиковица - махала Господарска;
На 28.08.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с. Лъга.
На 28.08.2014 г. /09:45-12:00 ч/ - Самоков, курорт Боровец Вила, павилион Песако, поща, Ресторант Бор, хотел; Пейо Яворов; Рила планина
На 28.08.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Мургаш
На 28.08.2014 г. /12:30-16:00 ч/ - Самоков - курорт Боровец, ски шанца
На 28.08.2014 г. /12:45-16:00 ч/ - Самоков, курорт Боровец - бл. Дворец
На 28.08.2014 г. /13:30-16:00 ч/ - Лесново - Петнадесета

На 28.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Храбърско - Нарцис
На 28.08.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Витоша
На 28.08.2014 г. /08:45-12:00 ч/ - Самоков - курорт Боровец - бл. бар, бистро, лек. кабинет, магазин, мобилни каравани, поч. база, почивна база, ресторант, ски гардероб, хотел, хотел-ресторант
На 28.08.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ботевград - Витиня, бл. местност Витиня, почивна станция;
На 28.08.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Врачеш; Бела
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, общ. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров; София; Стоян Михайловски
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Георги Бенковски; Нешо Попбрайков; Хаджи Ненчо Палавеев
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Самоков - Македония
На 28.08.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Ботевград - Адрян Атанасов; Александър Стамболийски; Божко Божилов; Букорска; Васил Левски; Иван Вазов; Опълченска; Христо Ботев; Цар Иван Шишман
На 28.08.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Своге - Дружба
На 28.08.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Самоков - курорт Боровец - Бл. Бар, Бистро, Вила, Магазин, Павилион, Пицария, Почивна база, Ресторант, Спортна База, Хотел-Ресторант

Пернишка област
На 25.08.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Трън - Бор; Владо Васев; Ева Волицер; Чарчалат
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горна Секирна, община и гр. Брезник
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - трафопост "Блатешница", с. Блатешница, общ. Земен
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Радомир - блок НОЕ - изключване захранването по етажи
На 25.08.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Трън - Атанас Ботев; Васил Левски; Еднофамилни Жилища; Мосаловска; Тенеси; Чарчалат

На 26.08.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - Мещица - Александър Димитров; Андрей Жданов; Васил Коларов; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Тотлебен; Георги Димитров; Даме Груев; Детелина Минчева; Димитър Благоев; Димитър Каляшки; Иван Вазов; Йордан Йовков; Кокиче; Комсомолска; Ленко; Райна Княгиня; Рахила Ангелова; Синчец
На 26.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Радомир - блок НОЕ - изключване захранването по етажи
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долна Секирна, община и гр. Брезник
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долна Секирна, община и гр.Брезник
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - трафопост "Беренде", с. Беренде, общ. Земен
На 26.08.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - Трън - Бор
На 26.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Рударци - Бреза; Загарица; Йовчова; Кирил и Методий; Минерал; Москва; Никола Вапцаров; Обеля; Рига; Солун; Христо Смирненски; Черни Връх; Шумнатица
На 26.08.2014 г. /12:45 - 16:30 ч/ - Трън - Мосаловска; Народна Воля; Петър Асенов
На 26.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Ярджиловци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Вердин Александров; Витоша; Двадесет и трети април; Девети септември; Иван Димитров; Йордан Станоев; Китка; Марин Зафиров; Орниче; Партизан; Плиска; Радослав Зафиров; Славчо Дяков
На 26.08.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - Радомир - Гарата; Деян Гебрев; Иван Вазов; Отец Паисий; Пейо Яворов; Тракия; Христо Смирненски; Цар Самуил; Янтра

На 27.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Радомир - блок НОЕ - изключване захранването по етажи
На 27.08.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - община Перник, гимназия "Св. Иван Рилски"
На 27.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Трън - 8ми Март; Атанас Ботев; Васил Левски; Гочо Гопин; Десета; Мосаловска; Народна Воля; Петър Асенов; Тако Пеев
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Банище, община и гр. Брезник
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Банище, община и гр. Брезник
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - трафопост "Беренде", с. Беренде, общ. Земен
На 27.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Рударци - Вела Пеева; Гео Милев; Дабо; Камчия; Капенешка; Марица; Москва; Оборище; Първи май; Родопи; Розова Долина; Ропотамо; Рударска; Селимица; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Черни Връх
На 27.08.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Трън - Александър Стамболийски; Георги Димитров; Гочо Гопин; Денчо Знеполски; Христо Ботев
На 27.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Владислав Граматик; Инжинерен; Физкултурна;
На 28.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Радомир - блок НОЕ - изключване захранването по етажи
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Кошарево, община и гр. Брезник
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Кошарево, община и гр. Брезник
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - трафопост "Елов Дол", с. Елов Дол, общ. Земен
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - трафопост "Шилковица", с. Елов Дол, общ. Земен
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Балчик; Битоля; Брацигово; Враца; Дубровник; Есперанто; Монте Карло; Одрин; Охрид; Проучване; Рудничар
На 28.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Рударци - Вела Пеева; Гео Милев; Дабо; Камчия; Капенешка; Марица; Москва; Оборище; Първи Май; Родопи; Розова Долина; Ропотамо; Рударска; Селимица; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Черни Връх
На 29.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Рударци - Вела Пеева; Гео Милев; Дабо; Камчия; Капенешка; Марица; Москва; Оборище; Първи май; Родопи; Розова Долина; Ропотамо; Рударска; Селимица; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Черни Връх

Благоевградска област
На 25.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Ново Делчево - Антон Попов; Беласица; Боровец; Братя Миладинови; Валентина Терешкова; Вела Пеева; Владимир Поптомов; Възраждане; Гео Милев; Георги Кирков; Главен Път Е-79; Гоце Делчев; Даме Груев; Димо Хаджидимов; Димчо Дебелянов; Здравец; Иван Вазов; Илинден; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Местност Кантона; Местност Киселица; Местност Кънлийца; Партизанска; Пейо Яворов; Първи Май; Славянска; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Сандански; Пазара; Първи Май;
На 26.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Вихрен
На 26.08.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Крупник - Александър Стамболийски; Васил Левски; Иван Козарев; Крупник; Ленин
На 26.08.2014 г. /08:30 - 13:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Алеко Константинов; Арда; Борис Чанджиев; Вардар; Васил Левски; Гоце Делчев; Детска; Драма; Дунав; Местност Мочура; Неуточнен Адрес: бл. Складова База Отп; Никола Вапцаров; Панаирски Ливади-продължение; Радецки; Търговска; Христо Ботев; Черна Гора; Юг; Юрий Гагарин; района на бензиностанции Лукойл, ЕКО, Складова база
На 26.08.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци
На 26.08.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово - ул. Ангел Кънчев
На 26.08.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - с. Бело Поле - Леярна, Тухларна, Леско Киройчев и района около тях
На 26.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Дамяница - Антон Иванов; Атанас Попадийн; Беласица; Вихрен; Волга; Гьорче Петров; Даме Груев; Иван Козарев; Ильо Войвода; Комсомолска; Местност Метлата; Никола Вапцаров; П. К. Яворов; Пирин; Радецки; Р-н ЖП Гара; Струма; Черно Море; Юрий Гагарин; Яне Сандански
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Александър Стамболийски; Вихрен; Даме Груев; Местност Международно Шосе; Промишлена; Промишлена Зона; Страцин
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев; Владо Черноземски; Димитър Димов; Драма; Иван Михайлов; Кръстьо Асенов; Сан Стефано; Св. Св. Кирил и Методий; Скаптопара; Стефан Стамболов; Цар Симеон; София; Жеко Войвода
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Лешко - Горно Лешко; Долно Лешко
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Покровник - Покровнишко Шосе
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Падеш - Падеш: БЛ. ЖИЛИЩЕ, ОФИС, РЕСТОРАНТ
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Падеш - Падеш: БЛ. ЖИЛИЩЕ
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Покровник
На 26.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Белица, Общ. Белица местонстта Семково - почивни бази, вили, бунгала и Мечките; ВЕЦ Станкова река; ВЕЦ Галабница
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Пъстрец; Равно боре; местн. Рибарника и Застава, Пъстрец (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в община и гр. Кресна, община Струмяни (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в община и гр. Кресна (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в община и гр. Кресна (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в община и гр. Кресна (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в община и гр. Кресна, община Струмяни (по искане на ЕСО)
На 26.08.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Кърналово - Местност Адата; Петрич, Общ. Петрич; Местност Веран Чифлик; Местност Лъките; Местност Омондрос
На 26.08.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог, Гарата; Илинден; Местност Пром.зона-долен Стопански Двор; Бившото ОКС в долен стопански двор
На 26.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Стара Планина; МБАЛ Иван Скендеров Хемодиализа и Детско отделение;
На 27.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Илинден; Менча Кърничева; Тодор Александров; Цар Симеон
На 27.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча, ул. Забърдо
На 27.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово - ул. Димо Хаджидимов
На 27.08.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци
На 27.08.2014 г. /08:45 - 11:15 ч/ - с. Краище, Общ. Белица, Извън Регулацията; Неуточнен Адрес
На 27.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Лешница, Общ. Сандански, Друма; Поленица; Дабо; Мацкова Градина; Местност Мацкова Градина; Сандански; Банска; Георги Скрижовски; Местност Друма; Местност Мацкова градина; Местност Хано; Младост; Р-н Главен Път Е-79; Р-н Мацкова Градина; Р-н Поленишки Път; Свобода; Св. Св. Козма и Дамян
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Грамада; Иван Гарванов
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Менча Кърничева; Местност Колзодуй; Местност Полигона; Огражден; Струма; Струмско Център; Яне Сандански; Покровник; Покровнишко Шосе
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Антон Чехов; Еленово; Менча Кърничева; Местност Международно Шосе; Осогово; Св. Димитър Солунски; Страцин; Тодор Александров
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Левски; Грамада; Кузман Шапкарев; Местност Герено; Осогово
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дъбрава, Общ. Благоевград, местност Ръженици
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Арсо Пандурски; Васил Коларов; Иван Козарев; Крупник; Ленин
На 27.08.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич, Първомай, Общ. Петрич; Беласица; Георги Измерлиев; Гоце Делчев; Златарево; Македония; Маркови Кладенци; Местност Алачевото; Местност Стопански Двор; Местност Чалията; Местност Чалтията; Местонст Гьоло Оризарнико; Младост; Москва; Огражден; Опълченска; Отец Паисий; Преслав; Рила; Хоризонт; Яне Сандански; с. Чуричене; с. Куково; с. Драгуш
На 27.08.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак; Антон Страшимиров; Антон Чехов; Асен Итов; Бистрица; Братя Иванови; Броди; Васил Левски; Владо Черноземски; Гемеджиите; Георги Попов; Еленово; Зеленка; Илинден; Искър; К. и Никола Хайдукови; Коста Босилков; Липа; Любен Каравелов; Люляк; Местност Пенков Чифлик; Местност под Черквата; Местност Река Струма; Неуточнен Адрес: трафопост Горско Стопанство; Обел; Огражден; Освобождение; Панайот Хитов; Пирин; Покровнишко Шосе; Полковник Дрангов; Прилеп; Славянска; Струма; Струмско Център; Христо Чернопеев; Яне Сандански; Лешко; Горно Лешко; Долно Лешко; Мощанец; Махала Кантурска; Падеш; Бреза; Будишка; Месност Миджевци; Падеш; Покровник; Покровнишко Шосе; Хан Аспарух
На 27.08.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в Община и гр. Банско
На 27.08.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в Община и гр. Банско
На 27.08.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в селата: Левуново, Кромидово, Враня, Катунци; Ковачево, Черешница, Пирин, Бельово, Храсна, Пиперица; Лехово, Орешак; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в селата: Левуново; Беласица; Вихрен; Дружба; Илинден; Местност Стопански Двор; Октомври; Стефан Караджа; Цар Самуил; Сандански; Местност Друма;
На 28.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Драма
На 28.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Илия Батаклиев
На 28.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Бреза; Делвинска; Околчица; Свобода; Синчец; Славово; Търново
На 28.08.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци
На 28.08.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Беласица - Местност Зарзалиите; Коларово, Общ. Петрич; Антон Попов; Асен Златаров; Беласица; Брегалница; Бяло Море; Вела Пеева; Владимир Заимов; Възраждане; Гоце Делчев; Двадесет и трети септември; Драва; Еделвайс; Жданов; Иван Вазов; Ильо Войвода; Калоян; Кокиче; Крайречна; Липите; Любен Каравелов; Македония; Малчика; Местност Бахчите; Митко Палаузов; Неуточнен Адрес: бл. Усилвател Бац; Никола Вапцаров; Никола Парапунов; Огражден; Одрин; Октомври; Отец Паисий; Партизанска; Пейо Яворов; Петър Берон; Пирин; Победа; Подгорие; Просвета; Първи Май; Радомир; Раковски; Салют; Самуилова Кпепост; Симеон Кавракиров; Странджа; Струмешница; Тодор Божиков; Христо Смирненски: бл. Поща; Цар Борис I-ви; Цар Самуил; Чавдарка; Яворница; Победа
На 28.08.2014 г. 09:00 - 16:00 Крупник - Иван Вазов; Иван Козарев; Кирил и Методий; Крупник; Ленин; Никола Парапунов; Пейо Яворов; Стефка Филипова; Хан Аспарух
На 28.08.2014 г. /09:15 - 15:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог; хижа Яворов; ВЕЦ Бяла река; местността УБО; бившата вила "Шатев"; местността Бетоловото (района около бившата вила на Горско стопанство)
На 28.08.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в Община и гр. Банско в района на ЮЛЕН
На 28.08.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в Община и гр. Банско в района на ЮЛЕН
На 28.08.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Делвинска; Еленово; Иглика;
На 29.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча - ул. Горна
На 29.08.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Македония
На 29.08.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Арсо Пандурски; Васил Коларов; Дан Колов; Димитър Ацев; Димитър Благоев; Иван Вазов; Иван Козарев; Кирил и Методий; Крупник; Ленин; Никола Парапунов; Пейо Яворов; Стефка Филипова; Хан Аспарух
На 29.08.2014 г. /09:01 - 13:01 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич, Княз Борис I;
На 30.08.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - гр. Банско - България; "Пиринска мура" АД

Кюстендилска област
На 25.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - ул. Джерман
На 25.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бузлуджа; ул. Вола; ул. Драгомир: аб; ул. Ефрем Каранов; ул. Октомврийска Революция; ул. Раковски: бл.; ул. Хаджи Димитър: ааааа
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горна Брестница
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Пиперков Чифлик
На 25.08.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Андон Величков; ул. Васил Разсолков; ул. Горица; ул. Драгой Болярин; ул. Изгрев; ул. Отовица; ул. Паничище; ул. Химик; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания град Дупница
На 25.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Босилеградска; ул. Бузлуджа; ул. Булаир; ул. България; ул. Драгомир; ул. Йосиф Ковачев; ул. Неофит Бозвели; ул. Раковски; ул. Спасовица; ул. Столетов; ул. Три уши; ул. Хаджи Димитър
На 25.08.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Даскал Димитри; ул. Дондуков; ул. Евлоги Георгиев; ул. Единадесети Август; ул. Зора; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон I-ви;
На 26.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - квартал Каваклия
На 26.08.2014 г. /09:00 - 13:30 ч/ - град Бобов Дол - ул. Васил Чучуков; ул. Младост; ул. Пролет; ул. Самуил; ул. Свети Спас; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания град Бобов дол
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Отец Паисий; Паисий Хилендарски; Панайот Волов;
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Самоковско шосе
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село баланово
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бараково Методи Попгеоргиев; Никола Парапунов; Септемврийска; Христо Ботев;Кочериново; Заводска:
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Пиперков Чифлик
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горна Брестница
На 26.08.2014 г. /09:15 - 13:30 ч/ - град Бобов дол - ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров; ул. Двадесет и седми октомври; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Вазов; ул. Йорданка Николова; ул. Кирил и Методий; ул. Никола Й. Вапцаров; Сградата на Община Бобов дол; Пощенска банка; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания град Бобов дол
На 26.08.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Босилеградска; ул. Бузлуджа; ул. България; ул. Неофит Бозвели
На 26.08.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - Александър Димитров; България; Гаров Площад; ЖП Гара; Калоян; Козлудуй; Площад Войнишко Въстание Жп.секциякараванакафепавилионпоща; Цар Освободител:
На 26.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр.Кюстендил ул. Александър Димитров: бл. Ресторант; ул. България:
На 26.08.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Александър Димитров; ул. Архимандрит Зинови; ул. Бузлуджа; ул. България; ул. Петър Берон; ул. Площад Войнишко Въстание; ул. Шести септември;
На 27.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - ул. Алеко; ул. Комитска; ул. Местност Гурдево; ул. Местност Караболюка; ул. Местност Разсадника; ул. Патрики Сандев; ул. Хан Кубрат
На 27.08.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - град Дупница ул. Балкан; ул. Васил Друмев; ул. Дамка; ул. Китка; ул. Клокотница: бл.; Кулата: А бл.; ул. Марица; ул. Неофит Бозвели; ул. Орлинска: Тото Пункт; ул. Отовица; ул. Пиротска: А бл.; ул. Преспа; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания град Дупница за същия интервал от време
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Каваклия; Орлинска
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Баланово
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Осми март; Отец Паисий; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Петко Славейков
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бараково Александър Стамболийски; Беласица: А; Васил Коларов; В.везенков; К.лазаров; Клемент Готвалд; Климент Готвалд; Костадин Лазаров; Методи Попгеоргиев; Митко Палаузов; Никола Парапунов; Струма; Христо Ботев
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горна Брестница
На 27.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Пиперков Чифлик
На 27.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил ул. България; ул. Велбъжд; ул. Неофит Рилски; ул. Патриарх Евтимий
На 27.08.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Генерал Крум Лекарски; ул. Гороцветна; ул. Демокрация; ул. Иларион Ловчански; ул. Кириат Оно; ул. Константинова Баня; ул. Полковник Стефан Манов; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 27.08.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Блажиево; Бобов Дол; Бобошево; Смочево; Слатино; Мурсалево; Боровец; Бураново; Драгодан; Фролош
На 27.08.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - град Дупница - ул. Аракчийски Мост; Балановска Пътека; ул. Малина; Местност Балановски Рид; ул. Скакавица
На 27.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Калосия
На 27.08.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Калосия; ул. Орлица; ул. Свети Георги; ул. Свети Мина; ул. Хайдушка; ул. Цар Освободител; ул. Шейново;
На 28.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - Гиздова махала - ул. Влахина Планина; ул. Граничар; ул. Еделвайс; ул. Иван Шишман; ул. Калина; ул. Люляк; ул. Максим Горки; ул. Никола Чомаков; ул. Отец Полихроний
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Христо Механджийски; Чаталджа; Яне Сандански
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Баланово - център
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Джерман
На 28.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Крумов - началото
На 28.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - Александър Стамболийски; Генерал Заимов; Иларион Макариополски; Калоян; Преславска; Хаджи Йоаким; Цар Освободител; Юри Гагарин
На 28.08.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Александър Стамболийски; ул. Гороцветна; ул. Демокрация; ул. Левски; ул. Цар Освободител
На 28.08.2014 г. /09:45 - 15:00 ч/ - Община Бобов дол, село Блато; махала Хановете; Община Невестино; село Мърводол; село Пастух; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Община Бобов дол; село Мламолово; село Мало село; село Големо село; село Долистово; село Панчарево; село Шатрово; село Мали Върбовник; село Голем Върбовник; село Локвата; Военно поделение "Поглед"; Община Дупница; село Палатово; село Баланово
На 28.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Ангел Кънчев; ул. България; ул. Врабча; ул. Демокрация; ул. Дондуков; ул. Кубрат; ул. Любен Харалампиев; ул. Люле Бургас; ул. Неофит Рилски; ул. Патриарх Евтимий; ул. Родопи; ул. Цар Крум; ул. Цар Симеон I-ви
На 28.08.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. България; ул. Кракра; ул. Неофит Рилски; ул. Патриарх Евтимий; ул. Цар Крум
На 29.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Отец Атанасий Чолаков; Саморанска
На 29.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Община Дупица, село Крайници - ул. Захари Стоянов
На 29.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Левски; ул. Цар Освободител
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Баланово - център
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Димчо Дебелянов; Дупнишка Комуна; Еделвайс; Жабокрек; Захари Стоянов; Иван Вазов; Йордан Долдуров; Кирил и Методий; Кирил Овчарченски; Кокиче; Костадин Чорбаджийски; Крайречна; Малчика; Мара Петлякова; Младост; Осми Март; Отец Паисий; Паисий Хилендарски; Панайот Волов
На 29.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Крумово - центъра
На 29.08.2014 г. /09:15 - 15:00 ч/ - град Дупница - ул. Алеко; ул. Аракчийски Мост; Балановска Пътека; ул. Комитска; Местност Караболюка; ул. Патрики Сандев; ул. Разметаница; ул. Скакавица; ул. Хан Кубрат
На 29.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. България; ул. Македония; ул. Раковски; ул. Шести септември

Плевенска област
За периода 25.08.2014 г. - 26.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Девенци - Бенковски; Бузлуджа; В. Левски; Дунав; Л. Бенов; Л. Каравелов; Мато Стефанов; П. Яворов; Ст. Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Садовец; Каравелов
За периода 25.08.2014 г. - 27.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Ал. Стамболийски; Братя Миладинови; Бузлуджа; Добрич; Митко Палаузов; Охрид; Сава Младенов; Цар Симеон;
На 25.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Бохот - 1 май, бл. Водната кула; Ал. Стамболийски; Бачо Киро; Бенковски; Борис Шаранков; Боровец; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Левски; Вит; Ген. Скобелев; Ген. Столетов; Г. С. Раковски; Дунав; Иван Вазов; Искър; Кацарска; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Марица; Мусала; Н. Й. Вапцаров; Никола Петков; Осъм; Паисий; Петко Д. Петков; Пирин; Пирогов; Радецки; Рила; Средна гора; Стамболийски; Стара планина; Стефан Караджа; Стопански двор, бл. Бохотска гора; Странджа; Струма; Трайчо Костов; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Ю. А. Гагарин;Върбица, Общ. Плевен - Н. Й. Вапцаров; Радишево; Васил Априлов; Григор Пърличев; Г. С. Раковски; Драва; Знеполска; Ивайло; Кирил и Методий; Китка; Климент Охридски; Мадан; Марибор; Милин камък; Мир; Митко Палаузов; Нестор Марков; Орлица; Пероника; Прилеп; Ралица; Република; Рила; Родопи;Тученица; Александър Стамболийски; Васил Левски; Ген. Вл.Заимов; Генерал Гурко; Генерал Колев; Георги Бенковски; Георги Кочев; Дамян Пешев; Кайлъка; Любен Вешков; местност Пасището /по заявка на ЕСО/
На 25.08.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Долни Дъбник - Ас. Златаров; Ген. Ганецки; Стара Планина; Ст. Заимов; Тодор Каблешков; Цоню Матев; Явор
На 25.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Гостиля - Александър Стамболийски; Георги Димитров; Рила; Сан Стефано; Сергей Румянцев; Цветан Радойски
На 25.08.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Буря; Стадионка /Б. Мъжкаров/; Цар Самуил /В. Топалски/
На 25.08.2014 г. /09:45 - 11:00 ч/ - Плевен - Българска авиация /Индустр.; Гривишко шосе, бл. Цех /бивш Ас. Халачев/; Източна индустриална зона; Индустриална зона; местност Западна идустриална зона; Стадионка /Б. Мъжкаров/
На 25.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Гривица - Асен Халачев; Васил Левски; Георги Кирков; Георги Кочев; Гоце Делчев; Димитър Благоев;

На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Катерица - ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Лиляна Бърдарова; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев
На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър, общ. Искър - ул. Николай Петрини; ул. Тунджа; ул. Цвятко Георгиев; ул. Чаталджа
На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с Ореховица - ул. Възраждане; ул. Христо Ботев; ул. Велинград
На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Христо Ботев; ул. Ивайло; ул. Добрич; ул.Цанко Церковски; ул. Плевен; ул. Вела Пеева; ул. Кирил и Методий; ул. Велинград; ул. Васил Априлов
На 26.08.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Княз Борис I /В. Ангелов /; Цар Самуил /В.Топалски/
На 26.08.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Плевен - Дружба
На 26.08.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Гривица - Асен Златаров; Витоша; Иван Вазов; Изгрев; Искър; Козлодуй; Кострама; Любен Каравелов; Майор Шонцу
На 26.08.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Бохот - 1 май; Ал. Стамболийски; Васил Левски; Вит; Иван Вазов; Любен Каравелов; Мусала; Осъм; Рила; Средна гора; Стамболийски; Струма; Трайчо Костов; Христо Ботев
На 26.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Върбица, общ. Плевен - Васил Коларов; Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дамян Груев; Ивайло; Искър; Кракра Пернишки; Марица; Освободител; Прилеп;
На 27.08.2014 г. /08:15 - 15:30 ч/ - Плевен - Българска авиация /Индустр.; местн. Западна идустриална зона, бл. Работилница за Метални; монтажник
На 27.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Община Червен бряг - ТП-22
На 27.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър, общ. Искър - ул. Вапцаров; ул. Кирил и Методий; ул. Тунджа; ул. Цвятко Георгиев
На 27.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Катерица - ул. Беласица; ул. Васил Коларов; ул. Витоша; ул. Георги Димитров; ул. Любен Вешков
На 27.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Христо Ботев; ул.Омуртаг; ул. Георги Бенковски; ул. Вела Пеева; ул. Цанко Церковски; ул. Ангел Кънчев
На 27.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Помпена станция на ВиК в местност Палаза, Коиловци
На 27.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Долни Дъбник - Ал. Стамболийски; България; В. Априлов; В. Левски; В. Петлешков; Велчова завера; Г. Бенковски; Ген. Скобелев; Гео Милев; Г. М. Димитров; Д. Дебелянов; Захари Стоянов; Максим Горки; Никола Обретенов; Никола Петков; П. Волов; П. К. Яворов; Радецки; Райко Даскалов; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Христо Янчев; Ставерци; Яне Сандански; Ясен, общ. Плевен - Адил Дервишев; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Асен Халачев; Братя Миладинови; Васил Левски; Вит; Витоша; Волов; Генерал Колев; Генерал Скобелев; Георги Димитров, бл. Цър Пър; Георги Маринов; Дамян Пачев; Железничар; ЖП Блок; Иван Вазов; Иван Винаров; Иван Стойчев; Иван Тод. Христов; Илия Бешков; Катя Попова; Кирил и Методий; Коста Златарев; Локомотив; Любен Каравелов; местност Лъката; Митко Палаузов; Недю Личев; Никола Тинков; Перущица; Петко Р. Славейков
На 27.08.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Кала тепе; Цар Самуил /В. Топалски/
На 27.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Пордим - Ал. Стамболийски; Бачо Киро; Бенковски; Иван Божинов; Капитан Галпер; Кирил и Методий; Климент; Отец Паисий; Цар Освободител, бл. Спортна площадка; Централна, Бл. Църква Св. Димитър;
На 28.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Крушовица, общ. Долни Дъбник - ул. Вапцаров; ул. Георги Димитров; ул. Дунав; ул. Москва; ул. Петър Нинчев; ул. Стара планина; ул. Черно море
На 28.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Буковлък - ул. Белмекен; ул. Бенковски; ул. Изток; ул. Илинден; ул. Крайцер Аврора; ул. Майор Горталов; ул. Правда; ул. Преслав; ул. Рила; ул. Силистра
На 28.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Ангел Кънчев; ул. Цанко Церковски; ул. Искър; ул. Васил Друмев
На 28.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Помпена станция на ВиК в местност Палаза, Коиловци
На 28.08.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Буря; Кала тепе; Мария Кюри; Стадионка /Б. Мъжкаров/; Цар Самуил /В. Топалски/
На 28.08.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Птицезавод Славяново
На 28.08.2014 г. /09:45 - 14:00 ч/ - Плевен - Кайзерслаутерн; Патриарх Евтимий; Рила /Ю. Гагарин/; Уилиям Гладстон; Фридрих Енгелс; Христо Ботев
На 28.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Брегаре - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Искър; Кирил и Методий; Коста Златарев; Любен Каравелов; Несебър; Отец Паисий; П. Волов; Петър Берон; Пирин; Пролетарска; Рила; Стара планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Ставерци - Александър Димитров; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Байкал; Бал езеро; Батак; Бачо Киро; Беласица; Борис I; Братя Рулински; Будапеща; В. Иванов; Васил Левски; Васил Петлешков; Витоша; Волга; Гаврил Генов; Генерал Скобелев; Гено Грънчарски; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Г. Милков; Г. С. Раковски; Д. Грънчаров; Д. Дебелянов; Д-р Петър Берон; Драва; Д. Чинтулов; Елин Пелин; Иван Вазов; Извън регулацията, бл. Зърнобаза Слънчев дар; Искър; Йордан Йовков; Кайлъка; Калето; Кирил и Методий; Климент Охридски; Козлодуй; Кочо Честименски; Лев Толстой; Любен Каравелов; Максим Горки; местност Ормана; Митко Палаузов; Мончо Гетов; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров;
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Буковлък - ул. 11 декември; ул. Белград; ул. Цар Иван Шишман
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Крушовица, общ. Долни Дъбник - ул. Богомил; ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Кирков; ул. Кирил и Методий; ул. Мусала; ул. Цоню Матев
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Васил Друмев; ул. Цар Самуил; ул. Цанко Церковски; ул. Възраждане
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Александър Стамболийски; ул. Велико Търново; ул. Отец Паисий
На 29.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Помпена станция на ВиК в местност Палаза, Коиловци
На 29.08.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Княз Борис I /В. Ангелов/; Майска; Цар Самуил /В. Топалски/
На 29.08.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Птицезавод Славяново
На 29.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Търнене - 11-ти конгрес; Ал. Стамболийски; В. Левски; Г. Бенковски; Кюнка; Лато Лачев; Освобождение; Хаджи Димитър; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Чернялка
На 30.08.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - трафопост Рем. Завод /по заявка на ЕСО/

Ловешка област
На 25.08.2014 г. /08:00 - 10:00 ч/ - община Луковит, трафопост с. Дерманци
На 25.08.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен, Местност Видрите; Местност Левица; Тетевен; Дванадесети Конгрес; Дончовци; Махала Моновци; Отец Паисий; Павел Лалов
На 25.08.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Брестница, Общ. Ябланица - Васил Левски; Вуто Даскала; Вутю Малков; Възраждане; Георги Бенковски; Глоговец; Дачевци; Девети Май; Джорковци; Долна Коритна; Дружба; Дъб; Единство; Заводска; Иван Данов; Кокиче; Коритна; Лало Йотов; Липа; Мильовци; Никола Петков; Оборище; Осми Март; Петър Василев; Печовци; Победа; Прогрес; Равнището; Серванска; Сергей Румянцев; Стара Планина; Стефан Цаков; Стоянковото; Съева Пещера; Теменуга; Трети Март; Тълкийското; Цоло Гетов; Шипка; Български Извор; Александър Стамболийски; Баба Тонка; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Раковски; Демокрация; Дунав; Здравец; Иван Вазов; Извора; Кокиче; Мах. Боаза; Мах. Начови Воденици; Мах. Солун; Местност Белилото; Местност Боаза; Местност Роденец; Никола Вапцаров; Отец Паисий; Панайот Волов; Пирин; Райна Княгина; Рила; Родопа; Стара Планина; Странджа; Тодор Каблешков; Тракия; Филип-Тотю; Хаджи Димитър; Хемус; Христо Ботев; Черно Море; Шипка; Юрий А. Гагарин; Галата; Александър Стамболийски
На 25.08.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Хлевене - Банчо Еврев; Васил Левски; Великден; Даскал Стефанов; Иван Димов; Капитан Петко Войвода; Марангозка; Ненко Дачев; Отец Паисий; Петко Боев; Поп Георги; Простор; Тодор Печев; Трети Март
На 25.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч - Гозница; Местност Червен Бряг; Ната Стоянова; Освобождение; Подп. Александър Кусев; Цар Иван Александър; Червен Бряг
На 25.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Балкан; Ген. Карцов; Мизия
На 25.08.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Сопот, Общ. Угърчин - Васил Левски; Възраждане; Герганица; Мах. Шумака; Оборище; Пердевойка; Петриш; Софийска; Угърчинска; Шойка
На 25.08.2014 г. /10:45 - 13:00 ч/ - Гостиня - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Иванов; Иван Вазов; Иван Генов; Илия Симеонов; Кирил и Методий; Княз Борис ; Любен Каравелов; Михо Нечев; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Яким Груев; Деветаки; Липовец; Христо Ботев; Дойренци; Гарова; Местност Прелеза; Александър Стамболийски; Бенковски; Васил Левски; Захари Стоянов; Иван Вазов; Кокиче; Латинка; Мелнишка; Мусала; Никола Василев; Опълченска; Осъм; Отец Паисий; Пирин; Рила; Соргоня; Стара Планина; Странджа; Съединение; Трети Март; Хан Аспарух; Хемус; Христо Ботев; Ловеч; Местност Липака; Местност Синан Тепе; Пресяка; Александър Стамболийски; Васил Левски; Възрожденска; Габрака; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Калето; Климент Охридски; Любен Каравелов; Местност Стравиц; Местност Ялията; Потока; Райко Даскалов; Свети Кирил и Методий; Стара Планина; Стефан Караджа; Съби Даскалов; Тодор Каблешков; Христо Смирненски ; Смочан; Албанска; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Дун
На 25.08.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - Гостиня - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Иванов; Иван Вазов; Иван Генов; Илия Симеонов; Кирил и Методий; Княз Борис ; Любен Каравелов; Михо Нечев; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Яким Груев; Деветаки; Липовец; Христо Ботев; Дойренци; Гарова; Местност Прелеза; Йоглав; Александър Стамболийски; Бенковски; Васил Левски; Захари Стоянов; Иван Вазов; Кокиче; Латинка; Мелнишка; Мусала; Никола Василев; Опълченска; Осъм; Отец Паисий; Пирин; Рила; Соргоня; Стара Планина; Странджа; Съединение; Трети Март; Хан Аспарух; Хемус; Христо Ботев; Ловеч; Местност Липака; Местност Синан Тепе; Пресяка; Александър Стамболийски; Васил Левски; Възрожденска; Габрака; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Калето; Климент Охридски; Любен Каравелов; Местност Стравиц; Местност Ялията; Потока; Райко Даскалов; Свети Кирил и Методий; Стара Планина; Стефан Караджа; Съби Даскалов; Тодор Каблешков; Христо Смирненски ; Смочан; Албанска; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Дун
На 25.08.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - Тетевен - Димитър П. Ковач; Емил Марков; Иван Вазов; Иван Фурнаджиев; Полк. Орлов; Първи Май; Сава Младенов; Симеон Куманов: а бл. Здравецул. Дойковецчасовникова Кула; Станьо Врабевски;
На 26-28.08.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Бежаново, Общ. Луковит, Аско Махмудов; Бачо Киро; Вежен; Георги С. Раковски; Добри Комитата; Дунав; Искър; Йордан Йовков; Калето; Опълченска; Орелец; Осогово; Отец Паисий; Патриарх Евтимий; Сини Вир; Стара Планина; Стефан Караджа; Христо Татарлийски
На 26-29.08.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч - Червен Бряг
На 26.08.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. "Димитър-Икономов Димитриката"; ул. "Захари Стоянов"
На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Александър Стамболийски; Възраждане; Георги Бенковски; Раковска; Стоян Петков; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чаршията; Чуловдолска
На 26.08.2014 г. /08:30 - 16:01 ч/ - Кирчево - Александър Стамболийски; Васил Левски; Иван Вазов; Хан Омуртаг
На 26.08.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Ловеч - Величка Хашнова; Ген. Гембицки; Георги Бенковски; Даскал Никола; Марин Поплуканов
На 26.08.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Лешница, Общ. Ловеч - Васил Левски; Кокиче; Осъмска; Свети Иван Рилски; Стара Планина; Христо Ботев
На 26.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен - Бряст; Васил Драганов; Вит; Георги Глож; Двадесет и трети септември; Зорница; Кокиче; Кулата; Махала Зоренишки Дол; Махала Топилище; Местност Касълека; Местност Рупци; Никола Врачев; Петко Найденов; Прогрес; Цачо Ненов; Градежница; Вежен; Иван Вазов; Малък Извор Общ. Ябланица; Бор; Бреза; Здравец; Зора; Изгрев; Леге; Лиса Могила; Лисец; Мах. Длабе; Мах. Миревец; Мах. Ханове; Местност Езерото; Миразчийска; Опаленик; Присойка; Слатина; Чобаните; Тетевен; Асен и Петър; Вит; Вършец; Девети май; Димитър Благоев; Кап. Петко Войвода; Люлин; Махала Моновци; Отец Паисий; Павел Лалов; Полатен; Смесите; Стария Дъб; Стария Мост; Страхил Войвода; Трите Езера; Хиляда и триста години; Явор; Янко Сакъзов; Ябланица, Общ. Ябланица; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Драгойца; Местност Братевец; Местност Шумака; Местност Шумнене; Мико Петков; Рила
На 26.08.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Александър Ганчев; ул. Георги Котев; ул. Денчо Христов
На 26.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Троян, Общ. Троян, Вежен; Грънчарска; Изкуство; Пряспа; Стефан Стамболов
На 26.08.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Български Извор - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Мах. Солун; Никола Вапцаров; Отец Паисий; Райна Княгина; Хемус
На 26.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Баховица - Баба Тонка; Васил Коларов; Георги Димитров; Георги Хаджидинчев; Местност Тасладжа; Рила; Сердика; Христо Ботев; Цвятко Маринов; Шипка; Ловеч
На 26.08.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - Български Извор - Баба Тонка; Бузлуджа; Демокрация; Райна Княгина; Рила; Родопа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шипка
На 26.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен, Вит; Георги Глож; Двадесет и трети септември; Зорница; Кокиче; Кулата; Местност Касълека; Местност Рупци; Петко Найденов; Цачо Ненов
На 26.08.2014 г. /10:15 - 11:15 ч/ - Ловеч - Осъмска; Стефан Караджа; Търговска; Цар Освободител
На 26.08.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Ловеч - България; Митрополия; Димитър Пъшков; Търговска
На 26.08.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Троян, Общ. Троян, Ген. Карцов; Димитър Гимиджийски; Кокиче; Криволак; Мир; Христо Ботев
На 26.08.2014 г. /13:30 - 15:00 ч/ - Български Извор - Александър Стамболийски; Валентина Терешкова; Георги Раковски; Демокрация; Извора; Кокиче; Местност Роденец; Райна Княгина; Странджа; Черно Море; Юрий А. Гагарин
На 26.08.2014 г. /13:45 - 15:00 ч/ - Български Извор - Демокрация; Филип-Тотю; Христо Ботев; Шипка
На 27.08.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. "Георги С. Раковски"
На 27.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Кирчево - Александър Стамболийски; Васил Левски; Иван Вазов; Хан Омуртаг
На 27.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Александър Стамболийски; Възраждане; Георги Бенковски; Коман; Раковска; Стоян Петков; Страцин; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чаршията; Чуловдолска
На 27.08.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - община Ловеч - кв. Гозница
На 27.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Голям Извор, Общ. Тетевен, Бековото; Васил Бушеранов; Витко Лалев; Генерал Дандевил; Георги Стойков; Голямо Усое; Горното Село; Грозьо Съйков Топалски; Дидьо Пеев Галевски; Димитър Крачунов; Дълга Ливада; Крайречна; Кривина; Кръкожабене; Марин Попдимитров; Махала Гергов Хан; Махала Жидевица; Махала Криви Дол; Махала Слатина; Махала Старо Село; Махала Тулешевец; Местност Сушица; Местност Тулюшовец; Нивище; Опълченска; Ореша; Пейо Пеев Галевски; Поп Стефан Диков; Първомайска; Равна; Рендашка; Тетевен; Махала Камен Дол; Махала Крушов Дол; Местност Банков Дол; Местност Злъчес; Местност Изворин Дол; Пенка Михайлова; Полатен; Ябланица, Общ. Ябланица; Местност Девет Дола; Местност Камен Дол
На 27.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - община Тетевен, трафопост "Оселна"
На 27.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Дечо Николов; ул. Димитричка Чолакова; ул. Димитър Попов
На 27.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Александрово, Общ. Ловеч, Бенковски; Борис Данков; Братя Миладинови; Братя Павлови; Кирил Павлов; Крайна; Леге; Любен Каравелов; Осъм; Райна Княгиня; Раковска; Свети Кирил и Методий; Средна Гора; Страцин; Съединение; Трети Март; Цар Калоян
На 27.08.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Тетевен - Вит; Девети май; Полатен; Янко Сакъзов
На 27.08.2014 г. /10:30 - 11:30 ч/ - гр. Ловеч - Бачо Киро; Дълбокия Път
На 27.08.2014 г. /10:30 - 15:00 ч/ - Бабинци - Главна; Махала Арамлия; Махала Бадънското; Махала Близнаците; Махала Полъта; Махала Трескавец; Местност Чашката; Първа; Глогово; Местн. Три Могили; Тетевен; Бабинци; Махала Гечовото; Местност Дунчовото
На 27.08.2014 г. /11:15 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Безименна; Васил Левски; ЖП Спирка; Местност Велур; Местност Синан Тепе; Местност Стратеш; Митропол. Дионисий Ловчански; Никола Петков; Никола Цвятков; Сирко Станчев; Търговска; Филип Тотю; Хан Кубрат; Хисарска
На 27.08.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Акация; Бачо Киро; Възрожденска; Габрака; Дълбокия Път; Дядо Дончо; Люлин; Момина Сълза; Момчил Войвода; Нарцис; Пано Рогозаров; Райкова Кошара; Ракита; Синчец; Цар Иван Александър; Янтра
На 27.08.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Троян, Общ. Троян - ИПЖЗ; с. Калейца; местност Калейшко ханче
На 27.08.2014 г. /13:00 - 13:10 ч/ - Белиш - Гадевска; Гадю Иванов; Доктор Райко Радевски; Иван Ковачев; Къню и Додю Докови; Марин Лазаров; Мах. Маргатина; Милевска; Нено Даракчиев; Никола Панамски; Пенчо Чавдаров; Стара Планина; Тодор Радевски; Христо Герганов; Цанко Иванов; Врабево; Георги Димитров; Минко Карата; Младост; Никола Пънков; Св. Св. Кирил и Методий; Цар Калоян; Добродан; Братя Пацекови; Гара Добродан; Девети септември; Димитър Рупов; Иван Данчев; Иван Марковски; Капитан Шаров; Кирил и Методий; Колю Петров; Комсомолска; Марин Семерджиев; Местн. Доброданското; Минко Гадев; Минко Троански; Мир; Опълченска; Пенко Маринов; Раковска; Станю Минков; Стара Планина; Стефан Тонков; Стоян Семерджиев; Тинко Симов; Цанко Патарински; Цочо Пенков; Калейца; Васил Ватев; Селски Дол; Христо Ботев; Ломец; Кастроне Состра; Троян, Общ. Троян; Васил Левски; Васил Спасов; Разклон Калейца
На 27.08.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - Дойренци – Търговска
На 28-29.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - община Ловеч, България
На 28.08.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - ул. "Пряспа" ; ул. "Мизия"; ул. "Генерал Карцов"
На 28.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Балван; Балдуин; Бано Воевода; Братеш; Васил Левски; Васильовска; Стара Планина; Юрий А. Гагарин
На 28.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Възраждане; Кирил и Методий; Полк. Орлов; Радецки; Стара Планина; Сънджер; Тодор Комитата; Христо Смирненски; Цар Калоян; Чаршията
На 28.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Тетевен - Бели Вит; Иван Вазов; Ключ; Пеновото
На 28.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Крайбрежна; ул. Марийка Мончева; ул. Митко Пройнов
На 28.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Баховица, Баба Тонка; Васил Коларов; Георги Димитров; Георги Хаджидинчев; Местност Тасладжа; Рила; Сердика; Христо Ботев; Цвятко Маринов; Шипка; Ловеч
На 28.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Микре - Божко Божков; Бранище; Бялка; Васил Героя; Васил Кировски; Димитър Комитата; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Кольо Семов; Кольо Чолашки; Опълченска; Освобождение; Осъм
На 28.08.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Априлци, Общ. Априлци - Махала Гроба
На 28.08.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Тетевен - Боровец; Люляк; Пенка Михайлова
На 28.08.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Тетевен - Георги Кирков; Дели Пало; Иван Томов; Кооперативен Пазар; Лалка Павлова; Лечо Гайдаря; Малей; Петко Страшния; Стърч; Трети март
На 28.08.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Тетевен - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Баньо Маринов; Димитър Благоев; Захари Стоянов; Здравец; Илия Темелски; Калена Плоча; Махала Гечовото; Тодор Михайлов; Трескавец

На 29.08.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - ул. "Вежен"; ул. "Вежен"; ул. "Македония"; ул. "Македония"
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Балван; Балдуин; Бано Воевода; Братеш; Васил Левски; Стара Планина; Юрий А. Гагарин
На 29.08.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Кирчево - Александър Стамболийски; Васил Левски; Иван Вазов; Хан Омуртаг
На 29.08.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - община Тетевен, фирма Хармония
На 29.08.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Троян, Общ. Троян, Ген. Карцов; Цар Калоян
На 29.08.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Моню Ив.минев; ул. "Неделчо Котев"; ул. Цветан Петров
На 29.08.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Голец - Бакърска; Васил Левски; Георги Иванов; Иван Карапанчев; Лале; Лиляна Бърдарова; Люлин; Отец Паисий; Свинево
На 29.08.2014 г. /12:00 - 15:00 ч/ - Тетевен - Иван Вазов; Михал Койчев; Ненка Павлова; Павел Койчев; Първи Ноември; Хаджи Генчо; Хиляда осемстотин и първа
На 29.08.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - община Луковит, трафопост с. Дерманци

Врачанска област
За периода 25-29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово бърдо; Шипка
За периода 25-26.08.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Търнак - местност Белослатенски Път - бл. Кланица; Стопански двор - бл. Стопански двор
На 25.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 25.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мизия – 3-ти Март
На 25.08.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Васил Априлов; Георги Димитров; Димитър Благоев; Ком; Петко Р. Славейков; Пирин
На 25.08.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Долна Бешовица - Александър Стамболийски; Барища; Бузлуджа; Димитър Благоев; Еделвайс; Каменополска; Ком; Кръста; Подсеч; Спортна; Христо Ботев
На 25.08.2014 г. /16:00-16:30 ч/ - гр. Бяла Слатина - Акация; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Васил Левски; Водотечна; Георги С. Раковски; Герена; Гроздьо Петков; Димитър Благоев - бл. Дунав; Захари Стоянов; Здравец; с. Златия; Иван Вазов; Иванчо Съйнов; Индустриална; Климент Охридски - бл. Еделвайс; Княз Дондуков; Кольо Черкеза - бл. Строител; Крайбрежна ; бл. Калоя; бл. Подем, помпена Шахта; Латинка; Ломска; Любен Каравелов; Любомир; Мизия; Никола Вапцаров; Николай Хрелков; Одрин; Пазарище; Панайот Волов; Пейо Яворов; Пирин; Рила; Родопи; Светослав Обретенов; Сердика; Скът; Сладница - бл. Незабравка; Солунска; Сребрена; Стара Планина; Стефан Караджа; Страхил Войвода; Струга; Съединение; Тодор Каблешков; Търнавска - бл. жк. Сребрена; бл. Пионер; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум
На 25.08.2014 г. /16:15-16:30 ч/ - гр. Бяла Слатина - Акация; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Васил Левски - бл. Гарант; Водотечна; Гимназиална; Димитър Благоев; Климент Охридски бл. 23-ти Септември; Девети Септември - бл. Младост; Любен Каравелов; Любомир; Марица; Николай Хрелков; Одрин; Панайот Волов; Светослав Обретенов; Сладница; Сребрена; Стефан Караджа; Струма; Тимок; Трънска; Хаджи Димитър; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Калоян; Янко Сакъзов; Янтра; Козлодуй; София
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. Враца – Андрей Николов; бл. Общ, ресторант Хижата, Трафопост Андрей Николов; Трапезица; Христо Ботев
На 26.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 26.08.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Гара Струпец; ул. Васил Левски, ул. Иван Вазов, ул. Филип Тотю, ул. Захари Стоянов, ул. Хан Крум
На 26.08.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Лик - Арда; Васил Коларов; Васил Левски; Ветрен; Еделвайс; Иглика; Кокиче; Милин Камък; Цар Калоян; Цвятко Радойнов; Ясен
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Илия Кръстеняков
На 26.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мизия – 3-ти Март
На 26.08.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - гр. Враца - Ботев; Димитраки Хаджитошев; Искър – бл. Гараж; Панайот Волов; Полковник Кетхудов - бл. Трафопост Валентина; Стефанаки Савов; Търговска бл. Касета; Христо Ботев - бл. Кафе Гъбката
На 27.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра
На 27.08.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Руска Бела - Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Д-р Петър Берон; Иван Винаров; Кирил и Методий; Околчица; Райко Даскалов; Тодор Каблешков; Тотка Илиева; Христо Ботев
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Илия Кръстеняков; Лукашов
На 27.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мизия – Лазар Кунчев
На 27.08.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - гр. Враца - Ангел Кънчев - бл. Касета; Боян Секулов; Васил Кънчов; Ивайло; Константин Огнянович; Никола Обретенов; Панега; Стоян Заимов; Томин Мост; Трайко Китанчев; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Борис I-ви; Цар Симеон I-ви; Черноризец Храбър; с. Ябланица; Доктор Иван Божинов
На 28.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Панега; Томин Мост; Черноризец Храбър; Цар Асен; Есперанто; Цар Калоян; Полковник Кетхудов; бл. Гараж, трафопост ЧЛК; Иванчо Цветков
На 28.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мизия – Васил Воденичарски
На 28.08.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - с. Ботево - Първа; Трета; с. Ботево - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; местност Стублата; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев; с. Бързина - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 29.08.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 29.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Хан Аспарух, Цар Борис I, Стоян Заимов
На 29.08.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мизия – Сергей Румянцев

Видинска област
На 25.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Видин - Акад. Стефан Младенов; Безименна - бл. Тп М. Нинов; Никола Й. Вапцаров; Петко Каравелов; Разлог - бл. Тп М. Нинов; Христо Ботев - бл. Тимок; Цар Симеон Велики
На 25.08.2014 г. /09:00 - 09:30 и 16:00-16.30 ч/ - с. Големаново - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Извор Махала - Втора; Главна; Двадесет и втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; с. Киреево – Втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Кула; Никола Петков; с. Раковица; Осемдесет и втора; Осемдесет и пета; Осемдесет и първа; Осемдесет и седма; Осемдесет и трета; Осемдесет и четвърта; Осемдесет и шеста; Осемдесета; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Седемдесет и втора; Седемдесет и девета; Седемдесет и осма; Седемдесет и пета; Седемдесет и първа; Седемдесет и седма; Седемдесет и трета; Седемдесет и четвърта; Седемдесет и шеста; Четвърта; Шестдесет и втора; Шестдесет и девета
На 25.08.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Киреево - ул Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 25.08.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Видин - Александър Стамболийски - бл. Имот; Безименна бл. Тп - Страшен Брег; Средна Гора; Христо Ботев; Чепино; Широка;

На 26.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп- Вик; Бузлуджа; Васил Априлов; Любен Порчелов; Никола Палаузов; Христо Ботев; Широка
На 26.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Бело Поле; с. Гюргич; с. Черно поле; с. Дражинци; с. Роглец; с. Белоптичане; с. Ружинци; ул. Вихрен; ул. Георги Бенковски
На 25.08.2014 г. /09:00 - 09:30 и 16:00-16.30 ч/ - с. Големаново - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Извор Махала - Втора; Главна; Двадесет и втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; с. Киреево – Втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Кула; Никола Петков; с. Раковица; Осемдесет и втора; Осемдесет и пета; Осемдесет и първа; Осемдесет и седма; Осемдесет и трета; Осемдесет и четвърта; Осемдесет и шеста; Осемдесета; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Седемдесет и втора; Седемдесет и девета; Седемдесет и осма; Седемдесет и пета; Седемдесет и първа; Седемдесет и седма; Седемдесет и трета; Седемдесет и четвърта; Седемдесет и шеста; Четвърта; Шестдесет и втора; Шестдесет и девета
На 25.08.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Киреево - ул Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 26.08.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Киреево - ул Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 26.08.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп М. Дринов; Константин Фотинов; Крум Бъчваров; Любен Каравелов; Любен Порчелов; Христо Ботев
На 27.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Видин - Александър Стамболийски; Безименна – бл. Тп- Любен Каравелов; Райко Жинзифов
На 27.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Граничак - ул. Девета; ул. Десета; Махала Ангини; Махала Джокини; Махала Жикини; Махала Николини; Махала Първуловци; Махала Спасови; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Дъбравка - ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета; с. Салаш - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; Махала Куцаровци; Махала Пешини; Махала Странье; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 27.08.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - с. Долни Бошняк, с. Тополовец
На 27.08.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - гр. Кула – ул. Възраждане
На 27.08.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп- К. Бъчваров; Крум Бъчваров; Любен Каравелов
На 28.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп К. Бъчваров; Ильо Войвода; Крум Бъчваров; Любен Каравелов; Христо Ботев - бл. Тп К. Бъчваров
На 28.08.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Кула - Бабин Нос; Батенберг; Безименна; Братя Миладинови; Васил Априлов; Васил Левски; Връшка Чука; Възраждане; Георги С. Раковски; Гладстон; Добруджа; Дойран; Иван Рилски; Капитан Калитин; Капитан Киряев; Кирил и Методий ; Клокотница; Любен Каравелов; Мизия; Мусала; Неофит Рилски; Никола Петков; Одрин; Полковник Дрангов; Стефан Караджа; Толбухин; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Симеон; Черноглав; Шипка
На 28.08.2014 г. /08:45 - 13:30 ч/ - с. Балей - Албена; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Гео Милев; Георги Бондоков; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дом Социални Грижи; Дунав; Иван Вазов; Тодор Петров; Трую Христов; Филип Тотю; Хан Аспарух; Христо Ботев; Юрий Гагарин; с. Брегово - Адалберт Антонов; Алабин; Алеко Константинов; Александър Димитров; Александър Стамболийски; Антим Първи; Асен Балкански; Асен Халачев; Безименна; Белене; Борис Бенчев; Борис Попарданов; Боян Чонос; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Владимир Заимов; Гаврил Генов; Генерал Тотлебен; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Бондоков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Димитър Зограф; Димитър Полянов; Димо Хаджидимов; Д-р Петър Берон; Дунав; Елещеф; Елин Пелин; Емил Марков; Ернст Телман; Заря На Комунизма; Иван Вазов; Индже Войвода; Кирил и Методий; Климент Охридски; Константин Фотинов; Кочо Честименски; Лев Толстой; Ленин; Любен Каравелов; Мико Нинов; Мирон Брезоев; Митко Палаузов; Мичурин; Найден Геров; Неофит Бозвели; Неофит Рилски; Никола Ботушев; Никола Й. Вапцаров; Олег Кошевой; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пенчо Р. Славейков; Петко Д. Петков; Полянска; Презвитер Козма; Първи Май
На 28.08.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - гр. Брегово - Борис Попарданов; Боян Чонос; Васил Коларов; Виктор Юго; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Димо Хаджидимов; Д-р Петър Берон; Елин Пелин; Ернст Телман; Индже Войвода; Климент Охридски; Константин Фотинов; Кочо Честименски; Ленин; Любен Каравелов; Никола Й. Вапцаров; Отец Паисий; Панайот Волов; Пенчо Р. Славейков; Полянска; Презвитер Козма; Първи Май; Седми Ноември; Станко Маринцестов; Толбухин; Христо Смирненски; Юрий Гагарин; Яне Сандански; Янко Сакъзов
На 28.08.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Белоградчик – ул. Втора; ул. Георги С. Раковски; ул. Здравец; ул. Карловица; ул. Трета; ул. Трети Март
На 28.08.2014 г. /09:15-09:45 и 12:45 - 13:30 ч/ - с. Ракитница - Ангел Кънчев; Васил Левски; Вела Пеева; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Климент Охридски; Коста Йорданов; Любен Каравелов; Мико Нинов; Митко Палаузов; Панайот Хитов; Презвитер Козма; Стефан Караджа; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Крум; Хан Омуртаг; Христо Ботев
На 28.08.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп- К. Бъчваров; Ильо Войвода; Крум Бъчваров
На 28.08.2014 г. /13:30 - 16:30 ч/ - гр. Брегово - Александър Димитров; Борис Бенчев; Боян Чонос; Васил Коларов; Васил Левски; Виктор Юго; Гео Милев; Георги Димитров; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Д-р Петър Берон; Ернст Телман; Климент Охридски; Константин Фотинов; Лев Толстой; Ленин; Мико Нинов; Никола Ботушев; Никола Й. Вапцаров; Първи Май; Седми Ноември; Толбухин; Христо Смирненски

На 29.08.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп- Гео Милев; Гео Милев бл. к-с Кр. Бъчваров; Пи-магазин; Крум Бъчваров; Христо Ботев
На 29.08.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Видин – Гео Милев

На 30.08.2014 г. /08:00-08:30 ч/ - гр. Видин - Дунавска; Южна Промишлена зона; с. Дунавци - Септември; Асен Балкански; Бдин; Васил Левски; Видбол; Връшка Чука; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Капитан Петко Войвода; Ком; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Киров; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Първи Май; Райна Княгиня; Партизани; Сирма Войвода; Смирнов; Средец; Средна Гора; Хана; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров; Чавдарци; Шипка; Янтра; с. Жеглица - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа бл. трафопост Жеглица бл; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; трафпостове: Пожарна; Пристанище; Драгажен; Бензиностанция ТЕЦ; НС Чобанкюприя; ФантиГ; Фуражен; ВиК Жеглица; п.с. Отвод. Дунавци
На 30.08.2014 г. /08:00-08:30 и 17:30 - 18:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. Тп Селището; Заводско Селище - бл. Видин-видин; трафопост Селището; трафопост Нова тов.гара; трафопостове ДДФ, Дочев, Видин-вход', Нов път, ЕМУ, ЗСК, Метал, Бдин, ДДФ, ДКС, Родопа, Бетонов възел
На 30.08.2014 г. /17:30-18:00 ч/ - гр. Брегово - Борис Попарданов; Видин; Дунавска; Южна Промишлена зона; с. Дунавци – Септември; Асен Балкански; Бдин; Васил Левски; Видбол; Връшка Чука; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Капитан Петко Войвода; Ком; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Киров; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Първи Май; Райна Княгиня; Седемнадесет Партизани; Сирма Войвода; Смирнов; Средец; Средна Гора; Хана; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров; Чавдарци; Шипка; Янтра; с. Жеглица - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа бл. трафопост Жеглица; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

Монтанска област
За периода 22-27.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Бозвели; Георги Спасов; Крум Пастърмаджиев; Пристанищна; Садовете; Славянска; Трети Март; Хан Аспарух
За периода 25-29.08.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода
За периода 26-28.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Игнатово - 9-ти Септември; Александър Карастоянов; Вапцаров; Васил Левски; Веселец; Витоша; Вола; Гагарин; Георги Димитров; Димитър Благоев; Иван Вазов; Ленин; Любен Каравелов; Люлин; Неофит Бозвели; Никола Кръстев; Паисий; Пирин; Попович; Рила; Смирненски; Стара Планина; Стефан Караджа; Страхил Войвода; Тодор Павлов; Христо Ботев; Чапаев

На 25.08.2014 г. /08.45-09.15 и 12.15-12.45 ч/ - с. Златия - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Атанас Николов; Беляев; Бузлуджа; Васил Коларов; Васил Левски; Веселец; Витоша; Владимир Поп Томов; Вола; Гагарин; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Гогол; Девети Септември; Димитър Благоев; Дунав; Егоров; Елин Пелин; Ел-тепе; Здравец; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Извън Регулацията - бл. Казанка; Искър; Каблешков; Китка; Кубрат; Ленин; Люляк; Малчика; Марин Негрилов; Места; Методи Попов; Мирон Тодоров; Митко Палаузов; Мичурин; Млада Гвардия; Мусала; Никола Кръстев; Огоста; Осогово; Отец Паисий; Петър Попов; Пирин; Попович; Пушкин; Първи Май; Ракета; Рила; Роза; Славейков; Совата; София; Стара Планина; Стефан Караджа; Столетов; Страхил Войвода; Струма; Суворов; Теменуга; Терешкова; Тимок; Титов; Толбухин; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цибрица; Чапаев; Чарлс Дарвин; Черно Море; Янтра; Разград - Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Дванадесет; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Десета; Извън Регулацията - бл. Ловна Хижа; местност Ракчин Дол; Осемнадесет; Осма; Пета ; Пета; Петдесет; Петдесет и две; Петдесет и едно; Петдесет и осем; Петдесет и пет; Петдесет и три; Петдесет и четири; Петдесет и шест; Петнадесет; Първа; Седемдесет и едно
На 25.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долно Белотинци - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Владимир Минчев; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Дара Михайлова; ул. Д-р Стамен Илиев; ул. Емил Марков; ул. Замфир Попов; ул. Игнат Колов; ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Илия Андрев; ул. Кокиче; ул. Лика Рачин; ул. Младен Апостолов; ул. Ненка Илиева; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Огоста; ул. Петко Дошов; ул. Петко Рачев Славейков; ул. Победа; ул. Пъстрина; ул. Синчец; ул. Стадиона; ул. Цеко Тодоров
На 25.08.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - с. Златия - Александър Стамболийски; Васил Левски; Владимир Поп Томов; Георги Дамянов; Георги Димитров; Гогол; Здравец; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Кубрат; Люляк; Мирон Тодоров; Мичурин; Млада Гвардия; Никола Кръстев; Пушкин; Стефан Караджа; Титов; с. Расово - Гео Милев
На 25.08.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - с. Княжева махала - Васил Левски; Вела Пеева; Георги Бенковски; Георги Димитров; Кочо Честименски; Н. Й. Вапцаров; Панайот Волов; Тодор Каблешков; Христо Ботев; с. Крива Бара - Георги Димитров; Георги Кирков; Иван Тодорин; Извън Регулацията - бл. Кравеферма; Кокиче; Минзухар; Никола Йонков Вапцаров; Панайот Волов; Петко Напетов; Пирин; Рибарска; Станке Димитров; Тимок; Хан Аспарух; Христо Ботев
На 25.08.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Княжева махала - Васил Левски; Вела Пеева; Георги Бенковски; Георги Димитров; Кочо Честименски; Н. Й. Вапцаров; Панайот Волов; Тодор Каблешков; Христо Ботев
На 25.08.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Чипровци - ул. Георги Димитров; ул. Деяна Войвода; ул. Д-р Тако Андреев; ул. Иван Станиславов; ул. Извън Регулацията – бл. Улично осветление ДСК; ул. Ком; ул. Лука Андреин; ул. Осми Март; ул. Павлето; ул. Петър Богдан ул. Петър Парчевич; ул. Точо Войвода; ул. Чипровска Комуна

На 26.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Акация; ул. Александровска - бл. Павилион, бл. Канцелария; ул. Антим I; ул. Антон Страшимиров; ул. Ашиклар; ул. Витоша; ул. Георги Сава Раковски; ул. Даме Груев; ул. Д-р Иван Панов; ул. Заряница; ул. Иван Вазов; ул. Йордан Йовков; ул. Йордан Радичков - бл. Закусвалня; Магазин за промишлени стоки; магазин; павилион; ул. Ком; ул. Митрополит Кирил - бл. Свобода; ул. Оборище; ул. Огоста; ул. Петър Берковски; ул. Петър Берон; Площад Свобода; ул. Сливница; ул. Тимок; ул. Тракия; ул. Цар Крум; ул. Чаталджа; ул. Червена Стена
На 26.08.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - с. Ерден - Извън Регулацията - бл. Млекопункт, Помощно стопанство, бл. Кувейт, Разсадник, Свинарник-Разсадника
На 26.08.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - пл. Жеравица, бл. Драматичен Театър; ул. Извора; ул. Славейков - бл. Павилион за вестници, ресторант Монтанезиум, тото Пункт

На 27.08.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Лом - Георги Манавски; Захари Стоянов; Любен Каравелов; Пирин; Раковска; Садовете; Свобода; Цветан Тодоров
На 27.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Василовци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Друмев; Васил Левски; Витоша; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров - бл. Вила; Горан Генов; Девети Септември; Димитър Благоев; Дора Габе; Драва; Дунав; Екзарх Йосиф; Елин Пелин; Иван Вазов; Извън Регулацията; Камен Евстатиев; Кирил и Методий; Клокотница; Криволак; Кръстьо Пишурка; Ленин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Май; Милин Камък; Неразделни; Никола Й. Вапцаров; Опълченска; Орион; Отец Паисий; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Петко Р. Славейков; Петър Берон; Плиска; Площада; Райко Даскалов; Раковски; Рила; Септември; Сидер Воевода; Синчец; Славянска; Сливница; Столетов; Толбухин; Труд; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Крум; Цар Петър; Цар Самуил; Цар Симеон; Шейново; Шипка; Юндола; с. Дондуково - Александър Киров; Белоградчишка; Бузлуджа; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети Септември; Иван Вазов; Кокиче; Ломска; Любен Каравелов; Неразделна; Опълченска; Раковски; Синчец; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 27.08.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Веренишка; ул. Генерал Столетов; ул. Извора; ул. Камен Цанов; ул. Кокиче; ул. Трети Март; ул. Хан Тервел; ул. Цар Борис III - бл. Кале; ул. Черковна
На 27.08.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Расово - Адалберт Антонов; Баба Тонка; Васил Коларов; Георги Димитров; Извън Регулацията - бл. Краница; Иларион Макариополски; Любен Каравелов; Людмила Живкова; Расоха; Тодор Каблешков; Хемус; Христо Смирненски; Цветан Йонов Бояджиев

На 28.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Бачо Киро; ул. Бузлуджа; ул. Опълченска; ул. Трети Март - бл. Бор; ул. Хан Аспарух; ул. Хан Крум; ул. Христо Ботев; ул. Шипка; ул. Веренишка; ул. Генерал Столетов; ул. Кокиче; ул. Хан Тервел; ул.Цар Борис III
На 28.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Медковец - Андрей Конов; Антим Първи; Борис Дяволски; Васил Левски; Видинска; Георги Димитров; Дано Опинчев; Извън чертата на селото – бл. Селкостопанска сграда; Константин Величков; Майор Ванков; Неофит Бозвели; Панайот Хитов; Тодор Данков; Христо Ботев
На 28.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ковачица - Втора; Двадесет и едно; Осма; Пета; Петдесет и седем; Първа; Седма; Трета; Тридесет и едно; Тридесет и седем; Тридесет и четири; Тридесет и шест; Четвърта; Четиридесет; Шестдесет и едно
На 28.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долни Цибър - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и трета; Пета; Първа; Тринадесета; Четвърта; Шеста
На 29.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долно Белотинци - ул. Александър Стамболийски; ул. Арм. Ген. Иван Михайлов; ул. Асен Греков; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Дамян Колов Оловански; ул. Дара Михайлова; ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Илия Андрев; ул. Кокиче; ул. Коло Василев; ул. Малчика; ул. Младен Апостолов; ул. Младен Кръстев; ул. Пъстрина; ул. Синчец; ул. Христо Михайлов
На 29.08.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Сливовик - Арсен Тончев; Вапцаров; Васил Левски; Владимир Заимов; Георги Димитров; Георги Кирков; Дамян Влъчков; Девети Септември; Димитър Благоев; Елин Пелин; Иван Вазов; Кирил и Методий; Ленин; Лилия Карастоянова; Опълченска; Павел Хаджийски; Софрон Петров; Стойно Алексиев; Стоян Ангелов; Христо Ботев; Христо Михайлов; Юрий Гагарин; Яким Атанасов
На 29.08.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Вардар; ул. Искър; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Неофит Рилски; ул. Парта; ул. Стефан Стамболов; ул. Тимок; бул. Трети Март; ул. Тунджа

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg..

Оценено на 5/5 от 7168 прочитания

ЧЕЗ