Справочник

ЧЕЗ, прекъсвания на електрозахранването 20-24. 10

Предприемач.

София-град

На 20.10.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Свързочник: 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 5а, 7, 9; Съзнание: 3, 5, 5а, 7, бл. Магазин; Христо Батанджиев/ал.матрос: 10, 15, 17, 19, 24, 26, 28, 29, 8

На 20.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 476, вх.Д , бл. 475, вх.А

На 20.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 258-ма /сердика/: 1, 10, 12, 13, 15-17, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 9, бл. Кв.орландовци; 279-та /сердика/: 1, 10, 12, 14, 16, 1а, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 8а, бл. Кв.орландовци; Овчарска: 14, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 21а; Одеса: 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43; Христо Батанджиев /ал.матрос/: 51; Христо Станишев /чавдарче/: 100, 102, 104, 106, 108, 114, 74 А, 81, 83, 85, 96, 98, 98а; Христо Трайков: 1, 10, 10а, 12, 14, 14а, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б

На 20.10.2014 г. /08:30 - 11:00 ч/ - гр. София - Европа/баба Парашкева/: 114; Захарна Фабрика: БЛ. 1, 124, 126, 128, 2, 79; Сливница: 116, БЛ. ПОД МОСТА

На 20.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. София - Разсадника: БЛ. 14, 21А, 62, ДО; Рибен Буквар: БЛ. 21А, ДО БЛ.21А, ДО, И М.ТОШЕВ

На 20.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - "гр. София - кв.Бояна;улици: 608-МА ;614-ТА/ВИТОША/; 774/В.З.БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ ;773-ТА/ВИТОША/ ;АМЕТИЦА ;АКАЦИЯ ;АНДЕЗИТ ;729-ТА/ВИТОША/; БЕЛИЯ КЛАДЕНЕЦ ; 775-ТА/ВИТОША/; 732-РА/ВИТОША/; 1-ВА ;АСЕН ГЕОРГИЕВ/730/"

На 20.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 983 ВХ. Д, ВХ. Ж

На 20.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 807П

На 20.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк.Овча купел 2: бл.25 вх.Б , бл.26 вх.А

На 20.10.2014 г. /08:45 - 10:45 ч/ - гр. София - ул. Иван Вазов от №5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19+№24-БЗНС;№16, 18, 20/в-к Капитал/, 22, 24, 26

На 20.10.2014 г. - 29.10.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. София - ул. Галичица №28

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Дренето: 5, 7; Каменно Здание: 1, 10, 3, 3-5, 4, 5, 8

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 155, 163, 165, БЛ. 155, 157, 159, 161, 163, 165, 173, 175

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бусманци; Ген.гурко(27 И 10): Сух Искър(ул. 13-та); ул. Асен Игнатов; ул. Перуника; ул. Елин Пелин; Важи за всички номераНа изброените улици.

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бусманци Владимир Георгиев(ул. 4-та): Детска Радост(ул. 30-та); ул. Детк.ска радост; Крива Ливада(ул. 3-та); Пробуда(ул. 6-та); Просвета(ул. 1-ва): ул. Циклама; ул. Гурко; ул. Гълъбец; ул. Татарски път; ул. Д-р Иван Стаменов; Важи за всички номераНа изброените улици.

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна Ii Част: БЛ. 31 ВХ.В

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ж.к. Борово бл.221 вх.А

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Лозенец ул. Асен Разцветников /431-ва/: №8; ул. Братя Чакрин /438-ма/ нл.8 вх.А, вх.Б

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Овча Купел: 2, бл. 44, маг.8; Овча Купел 2: бл. 149 У-ще, бл. 43, 43 /на ГърбаНа Блока/, 44, 44 Маг.1

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Суха река: БЛ. 85 ВХ.В; Суха река: БЛ. 85А ВХ.А

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Суха река: БЛ. 85 ВХ.Г

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Поп Грую: 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:01 ч/ - гр. София - Плачковица: 19, БЛ. 6 общежитие

На 20.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - Христина Морфова: 33, 59; Ябълкова Градина: 56

На 20.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - Белия Кладенец: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Боянска Китка/кв.бояна/: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 9; Маруша: 1, 3, 4, 5, 6; Шишманова Конница/620/: 35

На 20.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Лозен, Общ. Столична Брождан /90/: 1, 12, 20, 21, 7; Бузлуджа /69/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 2, 25, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 8а, 9; Велкова Воденица /93/: 1, 11, 3, 5, 6, 7, 9; Детелина /91/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, бл. Упи VІІІ-2911, 2494 Кв.172; Здравец: 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 3-а, 4-а, 5, 6, 8, 9; Иглика: 1, 13, 17, 19, 3, 5, 6, до 5; Кайгана: 11, 17а, 19, 19а, 20, 24, 25, 29, 4а, 5, 53, 6, 7, бл. Кв.118а; Китка: 1, 3; Лозенска Планина /20/: бл. ДвораНа Ткзс; Момина Сълза /87/: 1, 10, 10а, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Невен: 3; Незабравка /92/: 1, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Простор /86/: 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 4, 5, 6, 6а, 7, 9; Св.св.кирил И Методий/кр.гр: 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46; Стопански Двор Горни Лозен: бл. Склад; Студен Кладенец: 10, 11, 12, 19, 2, 4, 4а; Сукарица: 2, 21, бл. Упи 11-1328 Кв.151 До Мтп; Съединение/георги Димитров/: 92; Цветна Градина /73/: 10, 2, 4, 5, 6, 7;гр. София; 1-ва /студентска/: бл. М.амзаците, Кв38; Простор: 15

На 20.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: БЛ. 50 ВХ.А, Б

На 20.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - 72-ра /кв.симеоново/: 27; 76-та: 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Божур: 15, 17, 18; Витошко Лале /симеоново/: 1, 11, 3, 5, 9; Китка: 10; Момина Сълза / Кв.симеоново: 8; Симеоново: БЛ. ВИЛНА ЗОНА; Симеоновско Шосе/вол.шосе/: 181, 188, 191, 193, 195, 197, 199, БЛ. РОСЛ.СП.АВТ.67; Шумако / Симеоново: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 5, 7, 8, 9, БЛ.На ТРАФОПОСТА; Ягода: 15

На 20.10.2014 г. /09:45 - 11:00 ч/ - гр. София - Гоце Делчев № 103; Булсат ком; Близу; Банки; Мтел и Апарт-хотел 103

На 20.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Красно село бл.27 Б; бл.27вх.А и Б; бл.20 вх.А, Б, В и Г; бл.19 вх.А и Б; всички магазини.

На 20.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 125, 127, БЛ. А, ПАРТЕР ПИЦАРИЯ; Зона Б-5: БЛ. 7, 7-Б, 7-В, 8

На 20.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Помпена станция Лозище Горна баня

На 20.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Симеоновско Шосе /вол.шосе/: 67

На 20.10.2014 г. /11:00 - 12:45 ч/ - гр. София - Борисова градина:тенис кортове;конна база;кафета 2 броя и офис за озеленяване.

На 20.10.2014 г. /11:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Западен Парк/христо Михайло: БЛ. 83

На 20.10.2014 г. /11:01 - 14:00 ч/ - Лозен, Общ. Столична Божур: 1; Брождан /90/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9, бл. Помпа, строителство; Вилна: бл. Пи № 139024; Детелина /91/: 10, 13, 15, 8, бл. Дърводелска Работилница, къща, упи Iii-2360 Кв.115а, упи VІІ-2493, 2911, 2494 Кв.172, упи VІІІ-2513 Кв.118а, упи ІІ-2591 Кв.172; Зорница/60/: 1, 21, 6, 7, 8; Кайгана: 1, 10, 14, 17, 17а, 18, 19, 21, 27, 3, 31, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, бл. Стр.табло; Китка: 17; Лилия: 16, 2; Местн.пешуница: бл. Вила; Незабравка /92/: 12, 12-а, 13, 14, 15, 16; Синчец: 1, 2, 4, 6, 8, бл. Край Село; Съединение/георги Димитров/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 97, бл. Къща; Трънски Път/57/: 11, 2, 5; Шипка/59/: 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 38, 44, 44а, 46, 5, 50, 7, 9;Панчарево; Шипка/в.з.беликата/: 38

На 20.10.2014 г. /11:15 - 13:00 ч/ - гр. София - Красно село бл.5; бл.6; Пирински Проход 24 , 24А , 25 , 26; Делчо Йорданов 36 , 38 , 40;; Ген.Ст.Тошев 24 , 26; бл.192 и магазини .

На 20.10.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - ул. Дебър 39 и магазини; бл.2А; бл.5; бл.7; ОДЗ 93 Чуден свят; Ген.Ст.Тошев 22 и магазини

На 20.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 205, 215, 217, 219, 219А, 221, 223, 225, 227, 229, БЛ. 1, Б, ОФИС 1, ОФИС 2, ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ; Зайчар: 163, БЛ. ОФИС 2; Константин Величков: 133; Надежда: БЛ. 77; Позитано: 129, 129-131, 129131, 135, 159-161, 163, 165, 165-167, 171, 173, 190, БЛ. 77, 80, ШИВАШКО АТЕЛИЕ; Разсадник Коньовица: БЛ. 77; Разсадника: БЛ. 75; Райна Княгиня: 1, 11, 7, 79, 9, БЛ. 78, 79, Б; Три Уши/адалберт Антонов/: 113, 131, 131-, БЛ. ГАР.4, ОФИС-1; Троян: 2, БЛ. 2

На 20.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Борово бл.6 вх.А и Б; бл.7 вх.А, Б и В; бл.8 вх. Г, Д и Е; бл.9 вх.Д и Е; бл.13 вх.В, Г и Д; бл.13А вх.А и Б.

На 20.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Чарлз Дарвин: 14а, 14б

На 20.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Здраве 17; Здраве 15; Здраве 19; Никола Славков 37 вх.А и Б; всички магазини .

На 20.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Хиподрума бл.25; бл.30; бл.31; бл.32; бл.34; бл.35; ЦДГ 162; О.У.; 51во СОУ Б.Багряна

На 20.10.2014 г. //15:00 - 16:00 ч/ - Герман Градина /21-ва/: 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Дружба /23-та/: 1, 3; Искър /32-ра/: 10, 12, 14, 20, 22, 24, 4а, 6, 8; Незабравка /22-ра/: 1, 2; Патриарх Герман/9 Септември: 102, 103, 104, 105, 106, 118, 22, 27-31, 35, 48, 49, 50, 51, 61, 62, 63а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 99б, 99в, 99г, бл. Павилион, площад, ХТУ;Панчарево; Местност Косанин Дол: бл. Вила

На 21.10.2014 г. /07:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 28; Толстой: бл. 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 28

На 21.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4: БЛ. 475, вх.Б, бл. 473А, вх.А

На 21.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Мир: 1, 3

На 21.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Гено Киров /самолет/: 1, 2, 3; Капиновски Манастир: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Кирил Пърличев /п.мангов/: 73, 73а, 75; Копринарска: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 28, 29, 3, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 5, 5-а, 5-б, 7, 9, 9-а; Моравча /п.щърбанов/: 1, 3; Орландовци: 20; Съзнание: 70, 72, 74, 76, 78

На 21.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв.Бояна;улици: БЕЛОВОДСКИ ПЪТ ;БОГОВА СТЪПКА ;ТРИЧКОВА МОГИЛА ;УЧИТЕЛЯТ ;ЦВЕТНА ;ШИНДРА ;ШИШМАНОВА КОННИЦА/620/ ;БОЯНА"

На 21.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. София - Сердика: БЛ. 3, 5

На 21.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. София - Зона Б-18: БЛ. 10, 11

На 21.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ж.к Борово бл.221 вх.Б, вх.В, вх.Г, вх.Д, вх.Е

На 21.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 983 ВХ. Д, ВХ. Е, ВХ. Ж, ВХ. З, ВХ. И

На 21.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк.Овча купел 2: бл.25 вх.В , бл.26 вх.Б

На 21.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - гр. София - 1-ва: 19, БЛ. ул. АТАНАС ЯРАНОВ; Атанас Яранов: 16, 19, БЛ. АТЕЛИЕ 1.1, АТЕЛИЕ 1.2, АТЕЛИЕ 1.3, АТЕЛИЕ 1.5, АТЕЛИЕ 1.4, АТЕЛИЕ 1.7; Иван Милев: 22; Казаните /симеоново/: 18 А

На 21.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - гр. София - Стар Беловодски Път: 42, 46, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81

На 21.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. София - Хиподрума бл.112; бл.113; Ами Буе 79; павилиони и солариум

На 21.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Бусманци Асен Игнатов(ул. 16-та): 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32; Крива Ливада(ул. 3-та): 36; Милин Камък(ул. 17-та): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Перуника(ул. 11-та): 15, 17, 19, 36, 38, 40, 42, 44; Пчелина(ул. 20-та): 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, №11; Троянски Път/18 И 19/: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Чукура(ул. 29-та): 10, 2, 4, 4а, 6, 8

На 21.10.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. София - ул. Черноризец Храбър №3, бл.7,

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 142, 154

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бусманци Владимир Георгиев(ул. 4-та); Детска Радост(ул. 30-та); Д-р Ив.стаменов/ул. 24-та/; Крива Ливада(ул. 3-та); Пробуда(ул. 6-та); ул. Перуника; ул. Елин Пелин; ул. Сух Искър; ул. Ген. Гурко; ул. Асен Игнатов; ул. Просвета; ул. Циклама; ул. Гълъбец; ул. Татарски път;ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ НОМЕРАНа ИЗБРОЕНИТЕ УЛИЦИ !

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна Ii Част: БЛ. 35 ВХ.А

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Лозенец ул. Димитър Шишманов /446-та/ №2А

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Лозенец ул. Димитър Шишманов /446-та/ №4

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ангелов Връх: 13, 2

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Суха река: БЛ. 85 ВХ.Д , Е; Суха река: БЛ. 86 ВХ.А

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Поп Груьо: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Проф.Антон Митев: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 36; Лепенец: 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 592-ра /слатина/: 2, 2а, 6; 593-та /слатина/: 1, 3, 5; Владово: 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 8а; Гео Милев: 136, бл. Колелото Авт. №-ра 1, 3, 5; Мирково: 2; Нектар: 2; Слатинска Река: 12, 4; Спътник: 10, 10а, 12, 14, 15, 15а, бл. Магазин; Шипченски Проход: 57, 71

На 21.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - Бистришко Шосе: 13; Кикиш: 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9

На 21.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - Ангелов Връх: 1, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 15б, 17, 18, 18а, 19, 19а, 19б, 1а, 1б, 1в, 1г, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 9а, бл. Гараж; Витошка Поляна: 15, 19, 3, 9; Загребска/атанас Мискетов/: 13, 17, 19, 24, 26, 28, 3, 8; Киевска/баучер/: 13а; Любляна/й.вишевградски/: 41, 46; Народен Герой: 10а; Никола Петков/п.напетов/: 18, 22а, 26, 30, 34; Ново Село: 1

На 21.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Бет.Възел Слатина

На 21.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Лозен, Общ. Столична Блазна /29/: бл. Имот2352, пи 504306; Изгрев: 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 6, 8, 9, №13а; Кипарис /22/: 1, 10, 10а, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Могила/16-та/: 14; Прогоно /28/: 1, 10, 12, 16, 3, 4, 5, 6, бл. Къща; Суходол /27/: 1, 4, 5; Хаджи Димитър /Стефан Вуков/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 2, 21, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9

На 21.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: БЛ. 50, ВХ.В, Г

На 21.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Андезит: 1, 10, 10А, 12, 14, 16, 16А, 18А, 1А, 20, 24А, 26, 3, 5, 7, 8, ЪГЪЛ, ЪГЪЛА, БЛ. ул. ГОЛЯМА МОГИЛА, ул. ГОЛЯМАТА МОГИЛА; Васка Баларева: 2; Голяма Могила: 24А; Кумата: БЛ. ул. АНДЕЗИТ, ЪГЪЛ; Местност Киноцентъра: БЛ. 3-ТА ЧАСТ, УПИ 7-246, КВ. 22

На 21.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Дружба 1: бл. 105, 99, бл. 82/83/84, 85, 86, 87, До

На 21.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Иван Вазов бл.55; магазини; банки; сервизи; бул. Витоша 99; 101; 103 и 105; магазини и офиси

На 21.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Зона Б-5 Бл.12 гр. София -

На 21.10.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. София - ПАЗАР ИВАН ВАЗОВ -2/3 от пазара; трамвайната спирка; супермаркет; фурна; заведения и ЦДГ 22

На 21.10.2014 г. /11:01 - 14:00 ч/ - Лозен, Общ. Столична Веслец /в.з.врана-лозен/: 9; Висо /в.з.врана-лозен/: бл. Фургон; Ерма /в.з.врана-лозен/: 4; Люлин Планина/в.з.врана-лоз: 2, бл. Вила; Марица /в.з.врана-лозен/: бл. Враня-триъгълника П-л 184 Бс; Родопи/в.з.врана-лозен/: 1; Стар Лозенски Път: 2, 28, 36, 37, 84, 9, бл. Сервиз За Гуми, склад; Стара Планина /в.з.врана-лоз: 20, 47;Панчарево; 3-та /в.з.малинова Долина/: 3;гр. София; Местност Враня: 10, 12-13, 14, 4, 6, бл. Административна Сграда, вила, вила В ул. 1 №20, вила В ул. 11 №3, вила В ул. 2 №10, вила В ул. 5-та №6, враня, враня ул. 2 №13, враня-триъгълника УпиvІІ-415, къща, къща В ул. 11 №16, офисНа ул. 1 №17, павилион, пл.321, работилница, строително Табло, строителство, ул. 1 №8, ул. 12 №18, ул. 8 №1, упи 1-415; Пловдивско Шосе: 102, 108, 86в, 92, 93; Цариградско Шосе/тракия/: бл. Павилион Искър

На 21.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Зона Б-18: БЛ. 13, 5, МАГ.2

На 21.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Гюешево/ламби Кандев/: 48, БЛ. КВ.СЕРДИКА, КВ.СЕРДИКА-ФУРНА, МАГАЗИН БИТОВИ УСЛУГИ; Сердика: БЛ. 16, 16 А, 16А, 18 А, 18А

На 21.10.2014 г. 12:15 - 14:00 ч/ - гр. София - Иван Вазов бл.1; ЦДГ 22; Озеленяване; ул. Бяла Черква 22 .

На 21.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Чурек Местност Жерково: БЛ. КЪЩА

На 21.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Иван Вазов - бл.3; бл.4; бл.4А; бл.5; бл.6; бл.7; бл.8; ул. Явор Вешин 58;;ул. Краище 17; 19; 21; 23; ул. М.Буботинов 22

На 21.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - ТП Зеленчукова борса, ул. Безименна №1 ТП Роса 2;ТП Цв.Лазаров 10А

На 21.10.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - гр. София - жк.Иван Вазов - бл.9; бл.10; бл.11; ул. Бяла Черква 16 ГЕТ и У.О.

На 21.10.2014 г. /15:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк.Иван Вазов бл.15; АВР Бяла Черква 4; магазини в блока

На 22.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Железопътна /23-ти Януари/: 26; Костадин Т.петров: 1, 11, 14, 16, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Поручик Орозов: 11, 4, 8; Роман: 9; Роман /септемврийче/: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Свобода: 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22а; Стоян Стоименов: 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, бл. Западен Близнак, къща; Сулина: 16; Училищна: 12-14, 15, 15-б, 15-в, 15а, 15б, 17, 19, 21, 23, 25; Христо Батанджиев /ал.матрос: 72, 74; Христо Станишев /чавдарче/: 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 59а, 60, 60а, 61, 62

На 22.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4: БЛ. 473А, вх.Б , вх.В

На 22.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Олдашевец: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Светлина: 10, 10а, 13, 13а, 16, 18, 18а, 20, 5, 5а, 7, 9; Тетевенска: 10, 14, 17, 20, 23, 4; Успех: 17, 19, 19а, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 28; Хоризонт: 1, 11, 13, 15, 19, 21, 27, 3, 37, 45, 5, 7, 9, бл. Хоризонт 37

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ж.к Борово бл.220 вх.А, вх.Б, вх.В, вх.Г, вх.Д

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - "гр. София - кв.Бояна;улици: ГЕОРГИ РИЛСКИ ;БОЯНСКА ПЕСЕН/774/ ;ВЛАДИМИР ДИМ.-МАЙСТОРА/772- ;БЯЛ РАВНЕЦ/621-ВА/ ;БЯЛАТА ЧЕШМА/КВ.БОЯНА/ ;ВАСКА БАЛАРЕВА ;БРЕЗИТЕ ;ГЕОРГИ ВОЙТЕХ/734-ТА ВИТОША; БОЯНСКА ЛЕГЕНДА/610/ ;ВИТОШКИ ТУРИСТ/КВ.БОЯНА/ ;БОЯНСКА КИТКА/КВ.БОЯНА/"

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Дружба: бл. 18, 18,; Дружба 1: бл. 14, 17, до бл. 20 Пазара, магазин За Авточасти, павилион 10, павилион 17, пазар, пазара, пазара-пав14, ул. 5030 До Пощата, ул. тушеделииванов, До, кв.22; Туше Делииванов/ Дружба 1/: 9

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 983 ВХ. Е, ВХ. З

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Йордан Хаджиконстантинов: №116; Надежда 2: БЛ. 244

На 22.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк.Овча купел 2: бл.25 вх.Г , бл.26 вх.В

На 22.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. София - Зона Б-19 Бл.13

На 22.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. София - Шар Планина: 27

На 22.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Лескова гора

На 22.10.2014 г. /09:00 - 10:45 ч/ - гр. София - ул. Владайска 103 поделение 85-330; х-л Шипка; ул. Владайска 103 , 105 , 53 , 54; Йоаким Кърчовски 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Гараж Йоаким Кърчовски; ул. Димитър Груев 33, 35, 37, 60, 62;

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Пирин 40А

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 136, 138, 148, 150, 152, 166,;156 ВХ, БиВ, 168 ВХ.А

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна Ii Част: БЛ. 35 ВХ.Б

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Обиколна: 2, бл. 2, 2б; Овча Купел: 2, 8д, бл. 2, 2а, 2б, бл. 7, 8, 8 Д, 8д; Овча Купел 2: 2, 8д, офис, бл. 2, 2а, бл. 7, 7а, 8, 8д, бл.7а

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Суха река: БЛ. 86 ВХ.Б , В , Г

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Константин Фотинов: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; Саранци: 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 58

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. В. Петлешков 4-28 ул. Батак 14-32

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Стефан Караджа № 12, вх.В, вх. Г

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Граф Игнатиев: № 27, № 29, № 31, № 44Б, вх. Б, № 50

На 22.10.2014 г. /09:15 - 11:45 ч/ - гр. София - бул. Климент Охридски от №20-№88;ф-ма Ташев Галвин.

На 22.10.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. София - 106-та: 11, 13, 15, 2, 5, 7, 9; 107-ма/драгалевци/: 10, 12, 16, 2; 108/драгалевци/: 6; 108-ма: 1, 2, 3, 4, 5; 202/драгалевци/: 1; 205-та /драгалевци/: 5; 5/киноцентър//драгалевци/: 1, 10, 11, 12, 17, 18, 2, 20, 8; Веселин Стоянов/109/ В.з.киноцентър/: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Вз Киноцентър 1 Част , упи Xiii-1075: UL=30; Димитър Ненов: 14; Нарцис/методи К.димитров/: 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 76

На 22.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: БЛ. 50, ВХ.Д, 52, ВХ.А

На 22.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Еровете: 10, 12, 16, 18А, 2, 22, БЛ. ОБЩ.ВИТОША; Никола Петков/п.напетов/: 10, 4; Преки Път/димитър Монов/: 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 61Е, 65, 65А, 68, 71, 73, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 90, 94, 94А, 96

На 22.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - 104-та/в.з. Киноцентър/: 21; Асен Георгиев/730/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 29, 3, 5, 6, 7, 8, БЛ. СТРОЕЖ; Белия Кладенец: 16; Боянска Легенда/610/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 9; Витошки Турист/кв.бояна/: 1, 2, 6; Георги Войтех/734-та Витоша: 1, 3, 5, 6, 7; Калоянова Крепост/731/: 38, 7; Каменарче/631/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 3, 4, 6, 7, 8, 9, БЛ. ВИЛА; Шишманова Конница/620/: 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 32А, 37, 39, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, БЛ. КВ.БОЯНА, КВ.БОЯНА ул. 620-ТА; Яньовица/609/: 3, 4, 6

На 22.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Стар Беловодски Път: 42, 46, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81

На 22.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Герман Боне Хаджибонев /бузлуджа/: 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 7, 9; Герман: 4703, бл. М.Ефендийско; Кокиче /4-та/: 1, 2, 3, 4, 5, 7, бл. Вила В Парцел 41, строителство; Местност Смреката: 11; Милуш Станоев /Пейо Яворов/: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Осми Март/15-та/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Старата Чешма/апостол Янков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Трети Март /3-та/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а

На 22.10.2014 г. /10:15 - 12:00 ч/ - гр. София - ул. Захари Круша 1, 3, 5; ул. Яков Трайков 22 и ресторант; павилион Колибри; павилион палачинки; бл.15 магазини и банки .

На 22.10.2014 г. /10:45 - 13:00 ч/ - гр. София - ул. Удово 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 10Б, 10В. ул. Доспат 37, 56. ул. Тунджа 49. ул. Шандор Петьофи 50, 52, 61, 63, 65, 67. ул. Цар Асен 100, 102, 112, 114, 116, 118, 120, 1На 22.

На 22.10.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. София - СВ.Георги Софийски бл.74; бл. 18 вх.А , Б и В; Захари Круша 26-28; ГЕТ Захари Круша 26; Детски дом 124 .

На 22.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - Герман Вилна Зона Шамако: 573, бл. Вила, п-л 86

На 22.10.2014 г. /11:00 - 14:30 ч/ - гр. София - Брегалница: 51, 57; Осогово/пело Пеловски/: 53, 54, БЛ. ГАР.2, ГАР.4, ГАР.6, ГАРАЖ 1, ГАРАЖ-3, ГАРАЖ-5, МАГАЗИН 1; Шар Планина: 40, 44, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 71, 73, 83, 85

На 22.10.2014 г. /11:45 - 14:00 ч/ - гр. София - бул. Македония 30, 32, 34 ул. 20април 17, 19, 20 ул. Владайска 55, 57

На 22.10.2014 г. /12:00 - 13:45 ч/ - гр. София - Спортна зала МЕИ;бл.11 към ТУ

На 22.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Зона Б-5: БЛ. 9, 93, ДО БЛ.9

На 22.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Шар Планина: 59-63, 65-67

На 22.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Бусманци 6-ти Май(ул. 8-ма): 10, 2, 4, 6, 8; Ген.гурко(27 И 10): 50; Перуника(ул. 11-та): 34; Пробуда(ул. 6-та): 10, 14, 20, 23, 6, 8; Циклама(ул. 7-ма): 1, 11, 13, 14, 4, 7, 9;гр. София; Бусманци: бл. Ул Сух Искър 7

На 22.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Урвич бл.121 (всички офиси, кафета , магазини , светофара пред блока) , ; -ул. Урвич бл.122 (магазини , сладкарници и входове)

На 22.10.2014 г. /14:45 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.к. Хиподрума бл.25; бл.30; бл.31; бл.32; бл.34; бл.35; ЦДГ 162; О.У.; 51во СОУ Б.Багряна

На 23.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - "гр. София - кв.Бояна;улици: КЛЕК/618/616/ ;ЕГРЕЦИТЕ ; ДЕТСКИ МИР ;КАНАЛА ;ГОЛЯМА МОГИЛА/В.З.КИНОЦЕНТЪР/ ;КАМЕНАРЧЕ/631/ ;КИКИШ ; ДРЕНЕТО ;КАМЕННО ЗДАНИЕ ;ГРОБАРСКА ;КАЛОЯНОВА КРЕПОСТ/731/"

На 23.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. София - Уилям Гладстон: 8

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Васка Баларева: 7; Голяма Могила: 42, 44, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61; Сири Дол: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, БЛ. КИНОЦЕНТЪРА

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски: 167 ВХ, А и Б, 168 ВХ.Б и В

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 304-та /драгалевци/: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; 305-та /драгалевци/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Обиколна: бл. 11, стр.табло, До; Овча Купел 1: бл. 88 Соу; Овча Купел 2: бл. 11, 11а, 12, 12а, 9, до бл. 11, до бл. 9, зад бл. 12, зад бл. 9, м/у бл. 11 И 12 Тп, тп47 До бл. 9

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Станислав Доспевски: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 31; Хан Кардам: 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Г. С. Раковски: 157А; Хан Крум: № 6Б, вх. Б, № 10, № 14Б, вх. Б

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Ген. Паренсов : №27, № 29, № 31

На 23.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - бул. България 118

На 23.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - гр. София - ул. Илия Бешков №9;Бензиностанция Лукойл

На 23.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Железница, Общ. Столична Ален Мак: 10; Изгрев/велин Вукадинов/: 14; Искърска/христо Петков/: бл. Упи Xxix , Кв.41; Манастирище/23та/: 36; Местн.чемерник: 32, 35, 52, бл. Кв.54 Упи 5-597, къща; Ярема/20та/: 5

На 23.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - в.з. до трафопост Почивна станция Железница

На 23.10.2014 г. /12:00 - 15:00 ч/ - гр. София - ПОДЛЕЗ П.Ю.ТОДОРОВ /Бул. Г.ДЕЛЧВЕВ; Стрелбище:БЛ.28; Стрелбище:БЛ.1 Бул. .П.Ю.ТОДОРОВ; Стрелбище: бл. 1А И 2А

На 23.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Хайделберг №15

На 24.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - "гр. София - кв.Бояна;улици: ПАНОРАМЕН ПЪТ; САША ПОПОВ; СЕКВОЯ; СТУДЕН КЛАДЕНЕЦ; СРЕБРИСТА ЛИПА/630-ТА/; СРЕБЪРНА ГОРА /В.З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/; МАЛКОТО КОПИТО; СТАМЕН ПАНЧЕВ/771/; МЕЧА ПОЛЯНА; ПЛАНИНАРСКА ПЕСЕН ; ПАНОРАМА; СЪЛЗИЦА; СТАР БЕЛОВОДСКИ ПЪТ; СИРИ ДОЛ; КУМАТА; СВЕТИ САВА; ПОДГРАМАДА; РОЗАРИУМ; ЛЕСКОВА ГОРА/ВИТОША/; КРАИЩЕ /735-ВИТОША/; РАДЕЦКИ/733/-КВ.БОЯНА"

На 24.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Филиповци, ул. Драва №1, №2, №2А, №6

На 24.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Филиповци, ул. Кутлина №2, №3, №4, №7, №8, №9, №, №10, №11, №13, №15, №19, №29, №31, №33, №37, №39А

На 24.10.2014 г. /08:45 - 10:45 ч/ - гр. София - - ул. Хан Пресиян 18; ул Хан Пресиян 21;ул Юнак 11-13

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Мюнхен 10

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Сердика: 14

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Бойчо Бойчев: 101, 101А, 109, 82, 84, 86, 88, 93, 95, 97; Горна Баня: БЛ. М.ПОДЛОЗИЩЕ ПИ №195, ПИ 196, К.Л.№397, М.ПОДЛОЖИЩЕ ЗЕМЛИЩЕ; Николай Хрелков: 16, 25Б, 29, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б, 67, 69, 70, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 77, БЛ. СМЪРДАН; Околовръстен Път: 47, БЛ. ЕЗЕРОТО; Подлозище: 1, 10, 105, 10А, 11, 11А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19, 1А, 2, 20, 20А, 21, 21Б, 22, 22А, 23, 25А, 25Б, 27, 28, 30, 32, 35, 4, 53, 60, 7, БЛ. АВТОКЪЩА, ВИЛА, ВИЛА №22, ИМОТ 197, КВ.1, ПЛ.№290, К.Л.396, СТР.ТАБЛО, УПИ 198, УПИ V-926 КВ.45

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ангелов Връх: 28; Горица: 1, 35, 35а, 5, 7; Македония: 142а, 142б, 144, 148, 150, 170, 172, 176; Никола Петков/п.напетов/: 10, 12, 2; Паскал Тодоров: 1, 28, 3а, 8а, 9, бл. Ат.1а, гар.1, гар.2, гар.3, гар.4, гар.5, гар.6, гар.7, гар.8; Цар Борис Iii/девети септ.: 142, 142а, 142б, 146, 148, 148а, 154, 160, 162, 162а, 164, 166, 170, 172, 174, 176

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 560-та /кв.левски/: 8, 9; 563-та /кв.левски/: 8, 9, 20; 564-та /кв.левски/: 1, 8, 10, 12, 14, 17, 21, 23, 25; 565-та /кв.левски/: 8, 9, 13, 18; 566-та /кв.левски/: 19, 20, 21; 568-ма /кв.левски/: 1, 8, 10, 12, 14, 17, 21, 23, 25

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Княгиня Тамара: 18, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Хан Крум: № 7, № 7А, вх. А, №9Б, вх. Б№ 11, №15, вх. А, № 19, №21, №22, №26, №16

На 24.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Ж.К. Хиподрума - бл. 139; ул. П.Манастир 1

На 24.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Зона Б-5: БЛ. 10

На 24.10.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Ж.к Хиподрума бл.128 вх.А и Б; бл.36; бл.37; бл.38; бл.40; ул Урвич 13; кухня 51-во СОУ

На 24.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - ул. Славовица бл.14 вх.А и вх.Б; всички магазини и офиси

На 24.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Луи Айер/никола Каменов/: 21

Софийска област

За периода 20-22.10.2014 г. /07:45-16:00 ч/ - Бели Искър - 16-та ; 17-та; 18-та; 19-та; 1-ва; 20-та

За периода 20-22.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Правец - Махала Дръвница; Тодор Живков

За периода 20-24.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Алино

За периода 20-24.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Белчин - 10-та ; 19-та; 1-ва; 20-та; 21-ва; 22-ра; 23-та; 2-ра; 3-та ; 4-та; 6-та; Витоша; Христо Ботев

За периода 20-24.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Самоков - Любомир Чакалов; Македония; Рилска Малина; Ястребец

За периода 20-24.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Община Своге - Махала Ромча;
За периода 20-24.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Нови Искър; В.з. Кореа; Местност Радеви Круши;
За периода 20-24.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Реброво; Батулийска Битка; Васил Левски; Искърско Дефиле; Мах. Брестово; Мах. Кори; Мах. Реката; Мах. Слатина; Мах. Старо Село; Пейо К. Яворов; Търговска;
За периода 20-24.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Ябланица, Общ. Своге - Махала Две Реки

За периода 23-24.10.2014 г. /10:30-16:00 ч/ - Ковачевци, Общ. Самоков - 1-ва; 23-та; 24-та; 25-та; 26-та; 3-та; 4-та; 50-та; 51-ва; 52-ра; 54-та; 55-та

На 20.10.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Новачене, Общ. Ботевград - Васил Левски; Добруджа; Елин Пелин; Извън Регулацията; Козлодуй; Рударка; Христо Смирненски; Черешово Топче; Четвърта;
На 20.10.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Скравена - 11-та; 13-та; 15-та; 2-ра; 3-та; 8-ма; Александър Стамболийски; Алипи Първанов; Ангел Кънчев; Атанас Събков; Бебреш; Васил Априлов; Васил Вунчев; Васил Левски; Вилна Зона Лозята; Врачанска; Гео Милев; Георги Апостолов; Георги Канзов; Георги Раковски; Георги Стаменов; Герго Ценов; Грамаде; Здравец; Иван Йотов; Изгрев; Кап. Димитров; Койдановец; Кокиче; Комитска; Крушарска (к.муканска); Лазар Георгиев; Лазар Стоянов; Латинка; Любен Каравелов; Махала Паланката; Мах. Диловска и Драганчовска; Медвен; Мико Комитски; Муканска; Мургаш; Никола Й. Вапцаров; Ноновска; Околовръсна; Осми Март; Паисий; Петко Студенков; Петър Берон; Поп Банчо; Поручик Георгиев; Свещ. Георги Поп Димитров; Свобода; Синчец; Стара Планина (ил.миков); Стефан Караджа; Танчо Гайдарски; Тодор Попов; Ушите; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Борис I; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Крум; Цар Симеон; Цено Кьонтов; Чифлика

На 20.10.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - Община Костенец - Бялата вода

На 20.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Лесновска

На 20.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Брайко Енев

На 20.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Батулия - махала Ливаге

На 20.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Врачеш - Васил Левски;
На 20.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Правец; Бор; Васил Левски; В. Пенчов; Възраждане; Вълко Цолов; Генерал Гурко; Генерал Раух; Градешница; Градище; Езерото; Здравец; Иван Пеев Маруша; Лесковец; Липа; Маняков Камък; Махала Поповска; Махала Пушкарско; Махала Скърнава; Местност Топилата; Моновец; Никола Иванов Янин; Никола Комита; Опълченска; Осма; Острома; Пета; Полска; Поп Марко; Първа; Работническа; Роза; Свети Анастасий; Свети Теодор Тирон; Свобода; Седма; Серпухов; Стара Планина; Стара Река; Тодор Живков; Трета; Трети Март; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цветко Вълков; Чавдар Войвода; Четвърта; Шеста; Ясен;

На 20.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Разлив - Махала Влъчковска; Махала Груевска; Махала Куевска; Махала Маргинска;
На 20.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Трудовец - Александър Стамболийски; Беласица; Бързашка (партизанска); Вардар; Васил Левски; Вилна Зона; Зелин; Никола Иванов (н.драганов); Никола Ракитин; Панчовска (панчо Геровски); Ракитин; Стубелска; Урвич; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Борис; Цар Иван Шишман; Цар Освободител; Черниш; Шипка

На 20.10.2014 г. /09:45-11:30 ч/ - Разлив - Махала Груевска

На 20.10.2014 г. /10:00-10:10 ч/ - Горна Малина;
На 20.10.2014 г. /10:00-10:10 ч/ - Негушево

На 20.10.2014 г. /10:20-11:21 ч/ - Община Горна Малина - Абонати след РОС 172

На 20.10.2014 г. /10:45-15:30 ч/ - с. Луково - махалите Сърце,Орничето,Елеш Гола глава

На 20.10.2014 г. /11:15-12:00 ч/ - Врачеш - Васил Левски;Правец; Бор; Васил Левски; В. Пенчов; Възраждане; Вълко Цолов; Генерал Гурко; Генерал Раух; Градешница; Градище; Езерото; Здравец; Иван Пеев Маруша; Лесковец; Липа; Маняков Камък; Махала Поповска; Махала Пушкарско; Махала Скърнава; Местност Топилата; Моновец; Никола Иванов Янин; Никола Комита; Опълченска; Осма; Острома; Пета; Полска; Поп Марко; Първа; Работническа; Роза; Свети Анастасий; Свети Теодор Тирон; Свобода; Седма; Серпухов; Стара Планина; Стара Река; Тодор Живков; Трета; Трети Март; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цветко Вълков; Чавдар Войвода; Четвърта; Шеста; Ясен;

На 20.10.2014 г. /11:15-12:00 ч/ - Разлив; Махала Влъчковска; Махала Груевска; Махала Куевска; Махала Маргинска;

На 20.10.2014 г. /11:15-12:00 ч/ - Трудовец; Александър Стамболийски; Беласица; Бързашка (партизанска); Вардар; Васил Левски; Вилна Зона; Зелин; Никола Иванов (н.драганов); Никола Ракитин; Панчовска (панчо Геровски); Ракитин; Стубелска; Урвич; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Борис; Цар Иван Шишман; Цар Освободител; Черниш; Шипка

На 20.10.2014 г. /11:31-11:41 ч/ - Горна Малина;
На 20.10.2014 г. /11:31-11:41 ч/ - Негушево

На 20.10.2014 г. /12:30-12:45 ч/ - Новачене, Общ. Ботевград - Васил Левски; Добруджа; Елин Пелин; Извън Регулацията; Козлодуй; Рударка; Христо Смирненски; Черешово Топче; Четвърта;
На 20.10.2014 г. /12:30-12:45 ч/ - Скравена - 11-та; 13-та; 15-та; 2-ра; 3-та; 8-ма; Александър Стамболийски; Алипи Първанов; Ангел Кънчев; Атанас Събков; Бебреш; Васил Априлов; Васил Вунчев; Васил Левски; Вилна Зона Лозята; Врачанска; Гео Милев; Георги Апостолов; Георги Канзов; Георги Раковски; Георги Стаменов; Герго Ценов; Грамаде:а; Здравец; Иван Йотов; Изгрев; Кап. Димитров; Койдановец; Кокиче; Комитска; Крушарска (к.муканска); Лазар Георгиев; Лазар Стоянов; Латинка; Любен Каравелов; Махала Паланката; Мах. Диловскаи и Драганчовска; Медвен; Мико Комитски; Муканска; Мургаш; Никола Й. Вапцаров; Ноновска; Околовръсна; Осми Март; Паисий; Петко Студенков; Петър Берон; Поп Банчо; Поручик Георгиев; Свещ. Георги Поп Димитров; Свобода; Синчец; Стара Планина (ил.миков); Стефан Караджа; Танчо Гайдарски; Тодор Попов; Ушите; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев: бл. Къща; Цар Борис I; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Крум; Цар Симеон; Цено Кьонтов; Чифлика

На 20.10.2014 г. /12:45-13:00 ч/ - Ботевград - Бузлуджа; Витиня: бл. Местност Витиня; До Сграда ТКЗС Зелена Бара; Зелин; Зелин-д-р Асен Златаров; Курорт Зелин; Литаковско Шосе;
На 20.10.2014 г. /12:45-13:00 ч/ - Врачеш - Александър Стамболийски; Ален Мак:а; Баба Вида; Баба Тонка; Бела; Бор; Будиовград; Бузлуджа; Васил Левски; Витиня; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Горски Пътник; Гурко; Дунав; Еделвайс; Захари Стоянов (петър Янков); Зеленград; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извор; Калето; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Видин:а; Люляк; Майстор Вуно Марков; Малчика; Манастирска; Мургаш; Оборище; Околчица; Опълченска (яташка); Орлово Гнездо; Освобождение (9-ти Септември); Отец Пайсий; Патриарх Евтимий (д.гълъбов); Плиска; Победа; Преслав; Първенец; Първи Май; Радовец; Райна Княгиня (Вела Пеева); Розова Долина; Севаст Огнян (партизанска); Синчец; Славейков (Васил Коларов); Софроний Врачански; Стара Планина; Страншки Рът; Съединение (Рада Докова); Съединение (Радка Докова); Теменуга; Трети Март (иван Гълъбов)

На 20.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - Община Своге - Махала Ромча; В.з. Кореа; Местност Радеви Круши;
На 20.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - Реброво; Батулийска Битка; Васил Левски; Искърско Дефиле; Мах. Брестово; Мах. Кори; Мах. Реката; Мах. Слатина; Мах. Старо Село; Пейо К. Яворов; Търговска;
На 20.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - Ябланица, Общ. Своге - Махала Две Реки

На 20.10.2014 г. /16:30-16:45 ч/ - Ботевград - Бузлуджа; Витиня; До Сграда Ткзс: Краварник Зелена Бара; Зелин д-р Асен Златаров; Литаковско Шосе;
На 20.10.2014 г. /16:30-16:45 ч/ - Врачеш; Александър Стамболийски; Ален Мак; Баба Вида; Баба Тонка; Бела; Бор; Будиовград; Бузлуджа; Васил Левски; Витиня; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Горски Пътник; Гурко; Дунав; Еделвайс; Захари Стоянов (Петър Янков); Зеленград; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извор; Калето; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Видин; Люляк:а; Майстор Вуно Марков; Малчика; Манастирска; Мургаш; Оборище; Околчица; Опълченска (яташка); Орлово Гнездо; Освобождение (9-ти Септемвр); Отец Пайсий; Патриарх Евтимий (д.гълъбов); Плиска; Победа; Преслав; Първенец; Първи Май; Радовец; Райна Княгиня (вела Пеева); Розова Долина; Севаст Огнян (партизанска); Синчец; Славейков (васил Коларов); Софроний Врачански; Стара Планина; Страншки Рът; Съединение (рада Докова); Съединение (радка Докова); Теменуга; Трети Март (иван Гълъбов)

На 21.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Нови Искър - В.з. Кореа; Местност Радеви Круши;
На 21.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Реброво; Махала Старо Село;
На 21.10.2014 г. /08:15-09:00 ч/ - Ябланица, Общ. Своге - Махала Две Реки

На 21.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Ихтиман - Георги Раковски; Иван Вазов; Кочиово; Парчевич; Свети Патриарх Евтимий; Стипон; Топик; Цар Освободител

На 21.10.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Хан Исперих

На 21.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Никола Петков

На 21.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев

На 21.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Новачене, Общ. Ботевград Васил Левски; Добруджа; Елин Пелин; Извън Регулацията: бл. Вила,вила ; Козлодуй; Рударка; Христо Смирненски; Черешово Топче; Четвърта;
На 21.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Скравена - 11-та; 13-та; 15-та; 2-ра; 3-та; 8-ма; Александър Стамболийски; Алипи Първанов; Ангел Кънчев; Атанас Събков; Бебреш; Васил Априлов; Васил Вунчев; Васил Левски; Вилна Зона Лозята: бл. Вила; Врачанска; Гео Милев; Георги Апостолов:а; Георги Канзов; Георги Раковски; Георги Стаменов; Герго Ценов; Грамаде; Здравец; Иван Йотов; Изгрев; Кап. Димитров; Койдановец; Кокиче; Комитска; Крушарска (к.муканска); Лазар Георгиев; Лазар Стоянов; Латинка; Любен Каравелов; Махала Паланката; Мах. Диловска и Драганчовска; Медвен; Мико Комитски; Муканска; Мургаш; Никола Й. Вапцаров; Ноновска; Околовръсна; Осми Март; Паисий; Петко Студенков; Петър Берон; Поп Банчо; Поручик Георгиев; Свещ. Георги Поп Димитров; Свобода; Синчец; Стара Планина (ил.миков); Стефан Караджа; Танчо Гайдарски; Тодор Попов; Ушите; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Борис I; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Крум; Цар Симеон; Цено Кьонтов; Чифлика

На 21.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Априлово, Общ. Горна Малина - Двадесет и Осма; Тридесет и Осем

На 21.10.2014 г. /10:01-12:01 ч/ - Община Елин Пелин - трафопост Вили Йорданкино

На 21.10.2014 г. /10:30-12:15 ч/ - с. Пищане

На 21.10.2014 г. /11:31-15:30 ч/ - Община Своге - Участък между РОС 227 и откл. ЖР за МТП Резервоара

На 21.10.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - с. Гълъбовци

На 21.10.2014 г. /14:00-16:15 ч/ - с. Габер, гр. Драгоман

На 21.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - Нови Искър - В.з. Кореа; Местност Радеви Круши; Реброво; Махала Старо Село;
На 21.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - Ябланица, Общ. Своге - Махала Две Реки.

На 22.10.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - с.Батулия - махалите Ливаге и Кръстец

На 22.10.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Долна Баня - Александър Стамболийски; Хан Аспарух;
На 22.10.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Костенец, Общ. Костенец; Акация; Белмекен: Каскаден Район Костенец; Боровец; Заря; Здравец; Зорница; Изгрев; Калинка; Кирил и Методий; Константин Костенечки; Люляк; Марица; Момина Сълза; Оборище; Пирин; Рила; Самуил; Свети Георги; Славей; Средна Гора; Стадионна; Трапезица; Търговска; Хан Исперих; Цар Симеон I; Цариградско Шосе; Чайка; Чучулига; Шипка; Ясен

На 22.10.2014 г. /09:00-10:30 ч/ - Трудовец - Републиканска; Христо Ботев; Цар Симеон I

На 22.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Лесновска

На 22.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Никола Белчев; Първа Пушка; Тодор Каблешков

На 22.10.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - Алдомировци - 27-ма; Алдомировска (г.димитров); Васил Левски; Люляк (ст.лазов)

На 22.10.2014 г. /10:30-12:15 ч/ - Трудовец - Георги Попиванов; Кирил и Методий; Мах. Манастирица; Поп Михо (поп Нако); Републиканска; Трети Март (ал. Иков); Христо Ботев

На 22.10.2014 г. /12:30-12:45 ч/ - Долна Баня - Александър Стамболийски; Хан Аспарух;
На 22.10.2014 г. /12:30-12:45 ч/ - Костенец, Общ. Костенец; Акация; Белмекен; Боровец; Витоша; Заря; Здравец; Зорница; Изгрев; Калинка; Кирил и Методий; Константин Костенечки; Люляк; Марица; Момина Сълза; Оборище; Пирин; Рила; Самуил; Свети Георги; Славей; Средна Гора; Стадионна; Трапезица; Търговска; Хан Исперих; Цар Симеон I; Цариградско Шосе; Чайка; Чучулига; Шипка; Ясен

На 22.10.2014 г. /12:45-16:00 ч/ - Божурище - Бор; Дунав; Европа; Еделвайс; Здравец; Кокиче; Момина Сълза; Снежанка; Струма; Явор; Янтра

На 22.10.2014 г. /13:00-15:30 ч/ - Трудовец - Беласица; Бор; Д-р Димитър Василев; Любен Каравелов; Поп Михо (поп Нако); Рибарниците; Цар Иван Шишман; Цар Симеон I

На 22.10.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - помпени станции

На 22.10.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - с. Алдомировци.

На 23.10.2014 г. /07:30-16:00 ч/ - Самоков - Местност Лавандула

На 23.10.2014 г. /08:00-15:00 ч/ - Владо Тричков - Махала Ромча;
На 23.10.2014 г. /08:00-15:00 ч/ - Искрец; Бор;
На 23.10.2014 г. /08:00-15:00 ч/ - Костинброд; Ломско Шосе;
На 23.10.2014 г. /08:00-15:00 ч/ - Реброво; Васил Левски; Искърско Дефиле; Мах. Брестово; Мах. Кори; Мах. Реката; Мах. Старо Село; Пейо К.яворов; Търговска;
На 23.10.2014 г. /08:00-15:00 ч/ - Ябланица, Общ. Своге - Махала Две Реки

На 23.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка;

На 23.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Калугерово, Общ. Правец - Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Златовци; Махала Костадиновец;

На 23.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Правец - Маняков Камък

На 23.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Етрополе - 27-ми Ноември; Акация; Георги Антонов; Георги Бакалов; Георги Димитров; Йорданка Чанкова; Малки Искър; Мария Мишева; Марко Проданов; Местност Баш Самоков; Отец Паисий; Партизански; Руски; Славяни; Сливница; Сто Двадесет и Осми

На 23.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Ботевград - Витиня: бл. Местност Витиня,почивна Станция;
На 23.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Врачеш; Бела

На 23.10.2014 г. /09:45-14:00 ч/ - гр. Костинброд

На 23.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Нови Хан - Вилна Зона Побит Камък; Местност Милковица

На 23.10.2014 г. /12:45-13:00 ч/ - Ботевград - Местност Бенчова Курия: бл. Бензиностанция; Пик;
На 23.10.2014 г. /12:45-13:00 ч/ - Трудовец; Александър Стамболийски; Беласица; Бистрица; Бор; Бързашка (партизанска); Васил Ангелов Цоцов; Васил Левски; Георги Попиванов; Д-р Димитър Василев; Драган Черния; Дунав; Еделвайс; Здравец; Зелин; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извор; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Марица; Мах. Манастирица; Мургаш; Никола Иванов (н.драганов); Огоста; Опълченска (комсомолска); Отец Паисий; Панчовска (панчо Геровски); Поп Михо (поп Нако); Проф. Иван Василев (първа); Райчин Комитина (в.башев); Републиканска:а; Рибарниците; Сан Стефано; Славянска; Спортна Среща; Стара Планина; Стефан Караджа; Стубелска; Трети Март (ал. Иков); Тунджа; Тутракан (бузлуджа); Урвич; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цар Иван Шишман; Цар Крум; Цар Освободител; Цар Симеон I; Цеко Вълков (м. Палаузов); Черковна (марин Димитров); Черниш; Шейново; Шипка; Янтра

На 23.10.2014 г. /16:30-16:45 ч/ - Ботевград - Местност Бенчова Курия; Пик;
На 23.10.2014 г. /16:30-16:45 ч/ - Трудовец- Александър Стамболийски; Беласица; Бистрица; Бор; Бързашка (партизанска); Васил Ангелов Цоцов; Васил Левски; Георги Попиванов; Д-р Димитър Василев; Драган Черния; Дунав; Еделвайс; Здравец; Зелин; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извор; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Марица; Мах. Манастирица; Мургаш; Никола Иванов (н.драганов); Огоста; Опълченска (комсомолска); Отец Паисий; Панчовска (панчо Геровски); Поп Михо (поп Нако); Проф. Иван Василев (първа); Райчин Комитина (в.башев); Републиканска:а; Рибарниците; Сан Стефано; Славянска:а; Спортна Среща; Стара Планина; Стефан Караджа; Стубелска; Трети Март (ал. Иков); Тунджа; Тутракан (бузлуджа); Урвич; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цар Иван Шишман; Цар Крум; Цар Освободител; Цар Симеон I; Цеко Вълков (м. Палаузов); Черковна (марин Димитров); Черниш; Шейново; Шипка; Янтра

На 24.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Петърч - Васил Левски; Ком; Христо Ботев

На 24.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка;
На 24.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Калугерово, Общ. Правец; Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Златовци; Махала Костадиновец;
На 24.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Правец - Маняков Камък

На 24.10.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Правец - Трети Март

На 24.10.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - с.Трудовец до Магистралата

На 24.10.2014 г. /12:30-14:30 ч/ - Петърч - Атанас Гълъбов; Бузлуджа; Витан; Герена; Детелина; Иван Бончев; Камчия; Кап. Петко Войвода; Люлин; Рила; Слатина; Христо Ботев; Шопска Комуна

На 24.10.2014 г. /14:30-16:30 ч/ - Петърч - Здравец; Първи Май; Шопска Комуна.

Пернишка област

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Филиповци общ. Трън

На 20.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Расник.

На 21.10.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - с. Станьовци, с. Душинци, мах.Бобово, с. Долна Секирна, с. Горна Секирна, мах. Каменица общ. гр. Брезник

На 21.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Перник - Васил Левски Калкас Караманица

На 21.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Расник

На 21.10.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - с. Душинци, мах.Бобово общ. гр. Брезник.

На 22.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Перник – Изток Юрий Гагарин

На 22.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Расник

На 22.10.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Перник - кв.Стара Църква.

На 23.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Расник.

На 24.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Перник - Васил Левски, Калкас, Караманица

Благоевградска област

За периода 20- 24.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Горно Драглище, община Разлог ул.Първа; ул.Осма; ул.Девета; ул.Единадесета

За периода 20- 24.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Общ. Петрич, с. Тополница

На 20.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Витоша №2, №10; Частично изключване на напрежението в табла НН.

На 20.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански ул."Асен Хадживасилев", ул."Струга", ул."Чудомир Кантарджиев"

На 20.10.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Сандански Башлийца: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 5, 7, 9, БЛ. ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ 1; Воден: 12, 14, 16, 18, 20, 22; Григор Пърличев: 1, 10, 2, 5, 5А, 6, 8; Коста Калимански: 1, 2, 3, 4, 5, 7; Марица: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Пазара: 1, 2, 3, 4; Серес: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8

На 20.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Благоевград Васил Априлов: 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Митрополит Борис: БЛ. ГИМНАЗИЯ; Николай Петрини: 40; Петър Ичев: 4, 5; Свети Наум: 10, 12, 2, 4, 8; Теменуга: 1, 3, 5, 7, 7А, 9; Трети Март: 12, 14, 16, 18; Христо Смирненски: 19, 21, 23, 25, БЛ. 1; Цанко Церковски: 1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Шипка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

На 20.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Благоевград Илинден: 14; Менча Кърничева: 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Тодор Александров: 56, 57, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90; Цар Симеон: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 20.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Краткавременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - гр. Симитли; Симитли; Георги Димитров: 121, 123, 124; Герена: бл. Цех; Махала Чубан Дере: 2; М. Дрънкалица: 10, 13, 15, 16, 24, 25, 27, 28, 30, 9, бл. Жилище, стопанска Постройка; М. Ливадите: бл. Жилище; Рила: 8; Симитли: бл. Гараж (по искане на ЕСО)

На 20.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград Св. Димитър Солунски: 3

На 20.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград Вардар: 28, 34, 35; Витоша: 5, БЛ. А, Б; Освобождение: 167; Шар Планина: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, БЛ. ПАРТЕР

Подмяна на СТИ На 20.10.2014 г. /12:30 - 13:30 ч/ - Сандански Борис Сарафов: 1, 11, 2, 4, 6; Места: 2; Охридска: 2; Пере Тошев: 2, 6; Свобода: 1, 10, 11, 14, 3, 5, 7, 9

На 20.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Благоевград Брегалница: 2; Ел-тепе: 1, 3, 5, 6; Коста Босилков: 13, 14, 15, 8; Никола Вапцаров: 16, 20, 22, 24, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65; Панайот Хитов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 46, 6, 7, 8, 9; Полковник Дрангов: 14, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Порой: 2, 3, 4, 5, 6, 8; Прилеп: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Хан Крум: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Чаталджа: 1Б; Шипка: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 20.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Благоевград 7-ма Рилска Дивизия: 3; Братя Миладинови: 19, 21, БЛ. КРЪСТОВИЩЕ С УЛ.МИТР. БОРИС; Владо Черноземски: 15; Димитър Димов: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 31, 5, 6, 7, 8, 9; Иван Михайлов: 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37; Ильо Войвода: 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6; Кръстьо Асенов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 51А, 53, 8, 9; Николай Петрини: 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 7, 9; Освобождение: , , БЛ. ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМЕННО СТРОИТ; Полк.кирил Чамишки: 2, 3, 8; Сан Стефано: 1, 10, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 69, 73, 75, 76, 81, 83; Цар Симеон: 30; Шар Планина: 10

На 20.10.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Сандански Арда: 5; България: 1, 4, 5, 6, 8, 9; Васил Левски: 2; Георги Казепов: 12, 6; Гоце Делчев: 1, 13, 3, 4, 7; Даскал Козарев: 10, 11, 12, 20, 7, 8, 9; Македония: 11, 13, 50, 9; Малашевска: 5; Свобода: 13, 14, 37, 6, 7; Св.св. Козма и Дамян: 82, 84; Солунска: 1, 3, 5, 7; Цар Иван Шишман: 1, 2, 3, 4

На 20.10.2014 г. /15:30 - 16:30 ч/ - Сандански Вардар: 1, 2, 3, 4, 5; Георги Бенковски: 15; Лагадина: 12, 14, 2, 4; Любен Каравелов: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 4, 6; Малашевска: 3, 4; Места: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 4, 6, 8; Станке Димитров: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

На 21.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен ул. Иван Вазов №1, №12; Частично изключване на напрежението в табла НН.

На 21.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански ул."Серес"; ул."Петър Берон"

На 21.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Местност Шипоцко: БЛ. 1, 4, АПАРТАМЕНТЕН КОМПЛЕКС

На 21.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Благоевград Майор Стефан Иванов: 1

На 21.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Краткавременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Община и гр. Симитли; с. Брежани; с. Черниче; с. Мечкул, с. Полето, Ракитна, с. Сенокос, с. Тросково и с. Брестово (по искане на ЕСО)

На 21.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград Вардар: 28, 34, 35; Витоша: 5, БЛ. А, Б; Листопад: 12; Освобождение: 167; Шар Планина: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, БЛ. ПАРТЕР

На 21.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Симитли - Аврора: 5; Беласица: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Георги Димитров: 86; Гоце Делчев: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 3, 5, 7, 9; Илинден: 10, 12, 13, 14, 17, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 56, 58, 59, 61, 70, 72; Махала Чубан Дере: БЛ. ЖИЛИЩЕ; Октомврийска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. МАГАЗИН; Пейо К Яворов: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 5, 7, 9; Плиска: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 8; Рила: 3, 8; Родопи: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 5, 52, 58, 6, 60, 64, 7, 8, 9; Свобода: 2; Трети Март: 11, 13, БЛ. КАФЕ; Шипка: 10, 8

На 21.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - Петрич, Общ. Петрич Бабуна: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Битоля: 33, 34, 36, 38, 40; Кожух: 17, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 39, 45, БЛ. 1, 2; Полковник Дрангов: 1; Струма: 1, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 28, 29, 3, 5; Христо Чернопеев: 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55

На 21.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Добринище, община Банско Добринище; ул. Александър Стамболийски: 2, 3; ул. Вела Пеева: 5; ул. Освобождение: 27; ул.Търтовска; Центъра на град Добринище и района около него; сградата на Кметството в гр. Добринище

На 21.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Ръженици: БЛ. ВИЛА

На 21.10.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - с. Логодаж.

На 22.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен ул. Петнадесета №9, №15; Частично изключване на напрежението в табла НН.

Подмяна на СТИ На 22.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански ул."Родопа"

На 22.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Кралев Двор: 5, бл. Б; Местност Грамадето: бл. 1, а, б, бистро, бойлер, котелно, кухня, ски Гардероб, спа Център; Жилищни сграда захранени от ТП Лавина и ТП Вики

На 22.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Сандански Асен Хадживасилев: 9; Склаве; 7-ми Конгрес: 10, 12, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 61, 63, 65, 75, 1, 18, 20, 24, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 1, 3, 37, 39, 41, 43, 45; Асен Лагадинов: 1, 2, 4, 6; Веселин Бабалеев: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 3, 4, 5, 53, 6, 7, 8, 9, 25, 27, 29, 30, 32, 35, 36, 37; Георги Бенковски: 1, 10, 12, 2, 3, 4; Гоце Делчев: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 5, 55, 6, 7, 8, 9, 1, 33, 36, 40, 46, 57, 59, 61, 63, 65, бл. Фтец Дига Консулт; Илинден: 1, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 6, 8, 9, 16, 18, 20, 22, 27, 29, 31, 33; Климент Охридски: 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 53, 55, 59, 6, 61, 63, 65, 67, 69, 7, 8, 9; Комсомолска: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Лале: 1, 3, 5; Марица: 1, 10, 12, 14, 16, 28, 3, 30, 6, 8, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Местност Панаира: бл. База, полигон; Местност Стопански Двор: бл. Авторемонтна Работилница, офис; Митко Палаузов: 10, 12, 14, 16, 3, 5, 7, 8; Никола Вапцаров: 10, 2, 4, 6, 8; Никола Лазаров: 10, 11, 13, 14, 15, 17, 7, 8, 9, 11, 2, 4, 6; Отец Паисий: 1, 3, 4, 5, 7, 9; Партизанска: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 34, 43, 38, 40, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61; Пирин: 1, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 3; Първи Май: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 5, 6, 61, 8, 9, 29, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, бл. Поща; Соколова Скала: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 4, 6, 8, 9, 1, 2, 4; Черно Море: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8., 9

На 22.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Краткавременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания – Община и гр. Симитли; с. Крупник; с. Черниче; с. Полена; с. Сушица и с. Кадиица; с. Брежани; с. Мечкул, с. Полето, Ракитна, с. Сенокос

На 22.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград Вардар: 28, 34, 35; Витоша: 5, БЛ. А, Б; Листопад: 12; Освобождение: 167; Шар Планина: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, БЛ. ПАРТЕР

На 22.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Симитли - Аврора: 5; Беласица: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Георги Димитров: 86; Гоце Делчев: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 3, 5, 7, 9; Илинден: 10, 12, 13, 14, 17, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 56, 58, 59, 61, 70, 72; Махала Чубан Дере: БЛ. ЖИЛИЩЕ; Октомврийска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. МАГАЗИН; Пейо К Яворов: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 5, 7, 9; Плиска: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 8; Рила: 3, 8; Родопи: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 5, 52, 58, 6, 60, 64, 7, 8, 9; Свобода: 2; Трети Март: 11, 13, БЛ. КАФЕ; Шипка: 10, 8

На 22.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - Петрич, Общ. Петрич Атон: 17, 19, 21, 23; Генерал Гурко: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9, БЛ. БУБИНАЖЕН ЦЕХ; Зографски Манастир: 16; Княз Александър Батемберг: 16; Местност Козлек: БЛ. СТРОЕЖ НА АВТОСЕРВИЗ И ОФИС; Одрин: 43, 44, 53; Охрид: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 43, 45, 49, 4О, 51, 53; Плевен: 13; Полковник Дрангов: 1; Свети Георги: 41; Стою Хаджиев: 37, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52; Струма: 40

На 22.10.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Местност Грамадето: БЛ. 1; Жил.сграда захранена от ТП Таня

На 22.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Селата Спатово, Хотово, Зорница за времето от 13:00ч. до 16:00ч.

На 22.10.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Пирин: 117, 125, БЛ. 1; Юлен: 2; Яне Сандански: 2; Жилищна сграда захранена от ТП Б 4

На 23.10.2014 г. /08:15 - 13:00 ч/ - гр. Благоевград ул.Васил Мечкуевки ул.Петко Д.Петков ул.Менча Карничева ул.Пере Тошев и района около тях.

На 23.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански ул."Асен Хадживасилев", ул."Струга", ул."Чудомир Кантарджиев"

На 23.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Явор: 34, 99, БЛ. 1, Б, В; Жилищтна сграда захранена от ТП Явор

На 23.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - селата Лозеница, Виногради, Златолист, Рожен, Кърланово, Долене Сугарево, Роженски манастир, ВЕЦ-Кашина, ВЕЦ Ярчова скала

На 23.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Краткавременни прекъсвания на електрозахранването поради оператевни превключвания - Общинагр. Симитли; гр. симитли кв.Ораново; ДИП, ВИК и Хлебозовод; с. Марево; с. Градево; с. Д. Осеново; с. Полето (по искане на ЕСО)

На 23.10.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Жиллищна сграда захранена от ТП Ореха

На 23.10.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Бъндерица: 57; Глазне: 46; Иконом К.чучулайн: 72, 74-78; Кръсьо Асенов: 17; Орце Попйорданов: 236, 263, 3, 4, бл. Временно Захранване; Панайот Хитов: 1; Сливница: 3; Стефан Караджа: 11, 68, 70, 77, 87, бл. А, б

На 23.10.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Явор: 34, 9, 99, В, БЛ. 1, Д, МАЗЕ, С; Жилищна сграда, Детелините" в гр. Банско

На 24.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул."Родопа"

На 24.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул."Серес"; ул."Петър Берон"

На 24.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Асен Хадживасилев", ул. "Струга", ул. "Чудомир Кантарджиев"

На 24.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Краткавременни прекъсвания на електрозахранването поради оператевни превключвания - Мина Ораново (по искане на ЕСО)

На 24.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Банско Местност Шипоцко: БЛ. ХОТЕЛ ГИНЕС

На 24.10.2014 г. /13:00 - 15:30 ч/ - трафопост 9-ти Вододел; Петрич, Общ. Петрич; Места: 22; Местност Мерата: бл. База; Осогово: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 69, 75, 81, 83; Полковник Дрангов: 1; Промишлена Зона: бл. Склад За Торове, бл. След Ромска Махала; Рокфелер: 1, бл. Промишлена Зона; Солунска: 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Стопански Двор: бл. Автоработилница, кланица, склад, хале, цех, бл. Автоработилница, работилница, шивашки Цех, бл. Склад; Струма: 12, 25, 26, 56, 38, 38, 42; Христо Чернопеев: 158, 42, 50, 52, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 77, 77; Първомай, Общ. Петрич; Беласица: 46; Гоце Делчев: 32; Маркови Кладенци: 34, 36; ; За времето от 13.00-15.30ч.без захранване; Петрич, Общ. Петрич; Стопански Двор: бл. Склад

Кюстендилска област

За периода 20-24.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Слокощица - ул. Ален Мак ул. Васил Коларов ул. Генерал Заимов ул. Гео Милев ул. Георги Бенковски ул. Георги Димитров ул. Димитър Канин ул. Добри Чинтулов ул. Иван Шишман ул. Кубрат ул. Любен Каравелов Местност Саманли Баир ул. Никола Въжаров ул. Пролет ул. Пролетарска ул. Стоян Лудев

За периода 20-24.10.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - с. Преколница общ.Кюстендил

За периода 22.10.-23.10.2014 /09:15-16:00 ч/ - За периода от до и от до поради оперативни превключвания смущения в захранването ще имат следните населени места с. Ваксево общ.Невестино с. Тишаново с. Църварица-общ.Невестино с. Еремия с. Друмохар с. Страдалово с. Смоличано с. Длъхчево-Сабляр с. Пелатиково с. Рашка Гращица с. Згурово с. Кадровица с. Търсино с. Лелинци с. Неделкова Гращица с. Пиперков Чифлик с. Граница с. Берсин с. Рашка Гращица ул. Александър Стамболийски Къща ул. Асен Китанов ул. Васил Коларов ул. Васил Левски ул. Георги Бенковски ул. Георги Димитров ул. Георги Раковски ул. Девети Септември ул. Зора ул. Махала Начковска ул. Никола Вапцаров ул. Пролет ул. Стоян Заимов ул. Христо Ботев.

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Отец Атанасий Чолаков ул. Саморанска

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - град Дупница ул. Горица ул. Джерман ул. Драгой Болярин ул. Изгрев ул. Клокотница ул. Орлинска ул. Отец Атанасий Чолаков ул. Отовица ул. Свобода

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - град Дупница ул. Дупница ул. Ивайло ул. Клисура ул. Клокотница ул. Николаевска ул. Орлинска ул. Рупите ул. Русалка ул. Свети Никола ул. Христаки Павлович ул. Цар Освободител

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - по заявка на ЕСО за ремонт ШНР "А" на изв.Еремия;

Вх.№СД-ДОС-10585/15.10.2014 г. Кратковременни прекъсвания на електрозахранването в следните населени места гр.Кюстендил кв. Белия камък с. Пиперков чифлик с. Неделкова Гращица с. Рашка Гращица с. Пелатиково с. Смоличано с. Страдалово с. Еремия с. Тишаново с. Илия с. Църварица с. Берсин с. Ваксево с. Граница

На 20.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика;

Вх.№СД-ДОС10588/16.10.2014 г. - Община Бобов дол - Помпени станции Житуша

На 20.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - град Кочериново ул. Бачо Киро ул. Братя Костови ул. Иван Вазов ул. Кокиче ул. М. Бангоев ул. Оборище ул. Олга Стоянова ул. Свети Иван Рилски ул. Спартак ул. Средна Гора ул. Трети Март ул. Христо Сокола ул. Чайка ул. Ятак град Рила ул. Васил Христов ул. Георги Кирков ул. Димитър Благоев ул. Кирил И Методий ул. Княз Борис I ул. Медник ул. Петко Войвода ул. Петко Д. Петков ул. Планинска ул. Площад Възраждане ул. Първи Май ул. Роза ул. Света Петка ул. Свети Георги ул. Свети Иван Рилски ул. Спортела ул. Хан Аспарух ул. Хан Крум ул. Христо Сокола Вила ул. Цар Асен и Петър ул. Цар Калоян ул. Цар Симеон Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на Община Кочериново град Кочериново Фирмите на гара Кочериново село Бараково село Стоб село Пороминово за същия период от време

На 20.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - с. Згурово общ.Невестино

На 21.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика;

Вх.№СД-ДОС10589/16.10.2014 г. Поради оперативни превключвания за времето от 08:30 до 09:30 и от 15:30 до 16:30 без захранване ще бъдат следните клиенти: гр.Бобов Дол Димитър Благоев 12 фирма "МАГ" ЕООД

На 21.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Академик Петър Динеков ул. Алеко ул. Венелин ул. Генерал Владимир Вазов ул. Георги Икономов ул. Евтим Трайчев ул. Княз Ал. Батенберг ул. Патриарх Евтимий ул. Трети Гвардейски Полк

На 21.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Бел Кладенец ул. Булаир ул. Витоша ул. Влахина Планина ул. Гергана ул. Добруджа ул. Дренски Рид ул. Искър ул. Неофит Рилски ул. Патриарх Евтимий ул. Седма Рилска Дивизия ул. Фенерка ул. Христо Ботев ул. Цар Симеон Велики ул. Яне Сандански

На 21.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - град Дупница - жк Бистрица стария Супер Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия период от време

На 21.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - За периода от 09:00 до 10:00 и от 15:00 до 16:00 поради оперативни превключвания смущения в захранването ще имат следните населени места с. Ваксево общ.Невестино с. Тишаново с. Църварица-общ.Невестино с. Еремия с. Друмохар с. Страдалово с. Смоличано с. Длъхчево-сабляр с. Пелатиково с. Рашка Гращица с. Згурово с. Кадровица с. Търсино с. Лелинци с. Неделкова Гращица с. Пиперков Чифлик с. Граница с. Берсин

На 21.10.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - с. Горановци-вилна зона

На 21.10.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Горановци общ.Кюстендил

На 22.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика; Вх.№СД-ДОС10590/16.10.2014 г. - поради оперативни превключвания за времето от 08:30 до 09:30 и от 15:30 до 16:30 без захранване ще бъдат следните клиенти: Бобов Дол Александър Костадинов Александър Стамболийски Алекси Янев Бачо Киро Васил Демиревски Васил Левски Магазин Васил Чучуков Вела Пеева Георги Димитров Двадесет и Седми Октомври Дунав Дъбрава Еделвайс Здравец Йорданка Николова Кирил и Методи Кирил Стаменов Кокиче Митко Палаузов Негулица Никола Й. Вапцаров Осми Март Отец Паисий Райко Даскалов Рила Самуил Свети Спас Хаджи Димитър Цаган Юри Гагарин Явор

На 22.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Ана Малашевска ул. Аракчийски Мост ул. Иглика ул. Кресна ул. Малина ул. Миньор ул. Разметаница ул. Труд

На 22.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Аракчийски Мост ул. Венелин ул. Свети Иван Рилски

На 22.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - град Рила - ул. Аврам Стоянов ул. Александър Стамболийски ул. Васил Начев ул. Възрожденска ул. Даскал Димитрий ул. Ела ул. Здравец ул. Кокиче ул. Крайречна ул. Манастирска ул. Мусала ул. Неофит Рилски ул. Орлица Площад Възраждане ул. Рилски Езера ул. Света Варвара ул. Свети Иван Рилски Вила ул. Септемврийска ул. Спортела ул. Съпротива ул. Тинтява ул. Хаджи Агапи ул. Царев Връх ул. Щерю Войвода ул. Щиплията Поради разкъсване и прикачане на електропровода без електрозахранване за периода от 09:00 до 10:00 ч и от 13:00 до 14:00 ч ще останат Община Рила град Рила Община Кочериново град Кочериново-бившия стопански двор

На 22.10.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - с. Горановци общ.Кюстендил

На 22.10.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Горановци общ.Кюстендил

На 23.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Поради оперативни превключвания за времето от 08:30 до 09:30 и от 15:30 до 16:30 ч без захранване ще бъдат следните клиенти с. Коркина с. Голема Фуча с. Мала Фуча с. Новоселяне с. Бабино с. Горна Козница

На 23.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница ул. Васил Разсолков ул. Драгой Болярин ул. Изгрев ул. Орлинска ул. Отовица ул. Паничище жк Химик

На 23.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Хемус

На 23.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - село Смочево - ул. Асен Илиев ул. Бежбунар ул. Бреза ул. Васил Левски ул. Иван Китанов ул. Иглика ул. Инженер Сотиров ул. Липа ул. Никола Дамянов ул. Отец Паисий ул. Рила Планина ул. Симеон Заров ул. Христо Ботев

На 23.10.2014 г. /12:00-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Антим I а ул. Бистрица ул. Васил Левски а Пак.стоки ул. Дунав ул. Крайречна ул. Кресна ул. Любен Каравелов б ул. Македония ул. Местност Бунищерица Помпа ул. Опълченска ул. Площад Независимост а ул. Раковска ул. Руен ул. Свети Иван Рилски ул. Свобода ул. Страхил Войвода Ален Мак Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия период от време.

На 24.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Антим I ул. Дунав ул. Македония ул. Раковска ул. Свети Иван Рилски ул. Хан Аспарух ул. Хан Крум

На 24.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Свети Иван Рилски ул. Скопие

На 24.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Бричи Бор ул. Еделвайс ул. Здравец А ул. Кокиче ул. Криволак ул. Лакатица ул. Невена Коканова ул. Плиска ул. Стръмна ул. Христо Ботев

На 24.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Община Бобошево село Блажиево - ул. Васил Левски ул. Демокрация ул. Изгрев ул. Китка ул. Св. Иван Рилски ул. Христо Ботев ул. Цар Борис

На 24.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - с. Таваличево общ.Кюстендил - ул. Васил Демиревски ул. Велин Богданов ул. Георги Димитров ул. Девети Септември ул. Димитър Благоев ул. Кокиче ул. Костадин Чесновски ул. Ленин ул. Мусала ул. Осогово ул. Станке Димитров ул. Стефан Димитров ул. Харалампи Аничкин ул. Харалампи Митов ул. Юри Гагарин

На 24.10.2014 г. /12:00-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Благодарност ул. Вардар ул. Възраждане ул. Ерусалим ул. Кулата ул. Места ул. Начо Величков ул. Орлинска ул. Охрид жк Развесена Върба ул. Славейков ул. Хисара ул. Цанко Церковски ул. Цар Освободител ул. Черковна Поради оперативни превключвания ще има кратковременни прекъсвания на електрозахранването на град Дупница.

Плевенска област

На 20.10.2014 г. /08:00 - 10:00 ч/ - Бреница, Общ. Кнежа - 23-ти Септември; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Арда; Батак; Бачо Киро; Бреза; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Вит; Витоша; Възраждане; Въча; Ген. Владимир Заимов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Димитър Попценов; Дунав; Етъра; Зоя Космодемянская; Ивайло; Иван Ангелов; Искър; Йордан Каменополски; Йорданка Чанкова; Кап. Петко Войвода; Климент Охридски; Кочо Чистеменски; Кънчо Пешунов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Малчика; Марин Пешев; Марица; Милин Камък; Михаил Йончев; Неофит Бозвели; Огоста; Одрин; Опълченска; Осъм; Паисий Хилендарски; Пейо Яворов; Пирин; Поп Харитон; Рила; Руен; Свилен Русев; Сидер Войвода; Скът; Солун; Спартак; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Стефан Кратунски; Стопански Двор; Стоян Михайловски; Странджа

На 20.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен Бряг - Антим; Г Бенковски; Паисий; Перник

На 20.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен Бряг - Васил Левски; Георги Бенковски; Дядо Вълко; Здравец; Колю Фичето; Паисий; Перник; Стара Планина; Струга; Шейново

На 20.10.2014 г. /08:15-10:00 ч/ - Община Кнежа - ЕП-Баража

На 20.10.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Върбица, Общ. Плевен - Кирил и Методий;
На 20.10.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Комарево, Общ. Долна Митрополия - Аврора; Акация; Ангел Кънчев; Арда; Балкан; Бенковски; Бяло Море; Васил Априлов; Васил Левски; Вардар; Вежен; Веслец; Винарска; Вит; Витоша; Волга; Възраждане; Гео Милев; Гнилата; Гранит; Гренадирска; Дунав; Железничарска; Здравец; Зелена Гора; Иван Вазов; Иглика; Искър; Кирил и Методий; Китка; Климент Охридски; Козлодуй; Кокиче; Кръвенишка; Любен Каравелов; Лозенка; Лъката; Люлин; Люляк; Македонска; Марица; Морава; Мусала; Неофит Рилски; Надежда; Начално училище; Незабравка; Осогово; Осъм; Отец Паисий; Патриарх Евтимий; Пирин; П. К. Яворов; Полтава; Пробуда; Първи Май; Радецки; Раковски; Рила; Родопи; Росица; С Румянцев; Свобода; Скобелев; Славейков; Слави Алексиев; Сливница; Средна гора; Стара Планина; Стопанска; Странджа; Страцин; Струмица; Тракия; Трети Март; Тунджа; Уилиам Гладстон; Успех; Филип-Тотю; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Кубрат; Хан Омуртаг; Христо Ботев; Цанко Церковски; Цар Самуил; Черни Връх; Шар Планина; Шипка;
На 20.10.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Крета, Общ. Гулянци - Ален Мак; Александър Стамболийски; Бистрица; Боровец; Васил Левски; Вит; Габър; Георги Бенковски; Г.с.раковски; Дунав; Иван Вазов; Качица; Люляк; Местност Зад Ормана; Пирин; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Широка Поляна;
На 20.10.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Подем; Александър Стамболийски

На 20.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ж. к. Сторгозия бл. 21 и бл. 26

На 20.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Писарово, Общ. Искър - ул. Георги Димитров; ул. Николай Петрини; ул. Панайот Хитов; ул. Партизанска; ул. Сергей Румянцев; ул. Слави Алексиев;

На 20.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Васил Коларов; ул. Иван Вазов; ул. Йорданка Николова; ул. Първи Май;

На 20.10.2014 г. /08:45-09:15 ч/ - Брестовец - Александър Петров;
На 20.10.2014 г. /08:45-09:15 ч/ - Долни Дъбник; Ал Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Балкан; Бачо Киро; Беласица; Братя Миладинови; Брацигово; Бузлуджа; България; В Левски; Вапцаров; Вардар; Вежен; Велчова Завера; Вит; Възраждане; Георги Бенковски; Г С Раковски; Ген Ганецки; Генерал Скобелев; Ген.в.стойчев; Генерал Тотлебен; Гоце Делчев; Гурко; Даме Груев; Д. Дебелянов; Добри Чинтулов; Добрич; Дунав; Жп Гара; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иван Рилски; Илия Бешков; Кирил и Методий; Кл. Охридски; Кочо Честименски; Ламби Кандев; Лесопарк; Любен Каравелов; Македония; Мургаш; Назъм Хикмет; Неофит Рилски; Нефтеник; Никола Петков; Николай Ракитин; Оборище; Освобождение; Осогово; Отец Паисий; Панайот Хитов; Пенчо Славейков; Перущица; Пирин; Първи Май; Първи Стопански Двор; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Рила; Ропотамо; Сергей Румянцев; Софроний Врачански; Стара Планина; Ст. Заимов

На 20.10.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Никопол - Витоша; Ген Криденер; Любен Дочев; Местност Мерджанлъка; Местност Харманлъка; Огоста; Родопа; Руен; Струма

На 20.10.2014 г. /09:00-11:15 ч/ - Долни Дъбник - Бузлуджа; Иван Вазов; Иван Рилски; Илия Бешков; Нефтеник Ст. Заимов; Струма; Тодор Каешков; Цар Иван Шишман;
На 20.10.2014 г. /09:00-11:15 ч/ - Ставерци; Гео Милев

На 20.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Братя Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрки Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип-тотю;
На 20.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 20.10.2014 г. /09:15-10:15 ч/ - Горник - Филип-Тотю;
На 20.10.2014 г. /09:15-10:15 ч/ - Долни Дъбник; Асен Златаров;
На 20.10.2014 г. /09:15-10:15 ч/ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник - 9-ти Септември; Ал. Стамболийски; Богомил; Братя Миладинови; Вапцаров; Варна; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Агоев; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Иван Митов Хинов; Кирил и Методий; Кокиче; Любен Каравелов; Москва; Мусала; Ниш Оборище; Осогово; Охрид; П К Яворов; Пенчо Славейков; Петър Данков; Петър Нинчев; Пирин; Пирот; Плевен; Полтава; Радецки; Райко Даскалов; Раковски; Рила; Скопие; Сливница; София; Средец; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цено Велчев; Цонко Ценов; Цоню Матев; Черни Връх; Черно Море

На 20.10.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - Плевен - Зайчар; Люляк; Стоян Заимов; Янко Сакъзов

На 20.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Горни Дъбник - Ал Стамболийски; Владимир Илич Ленин; Гоце Делчев; Гурко; Димитър Благоев; Иван Вазов; Кирил и Методий; Опълченска; Христо Ботев; Черно Море; Яне Сандански

На 20.10.2014 г. /09:45-10:15 ч/ - Долна Митрополия - Арда; Батак; Васил Априлов; Васил Друмев; Васил Левски; Васил Топалски; Вит; Г. С. Раковски; Дунав; Заводска; Ивайло; Илю Войвода; Индустриална Зона; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски; Куба; Любен Каравелов; Марица; Мизия; Москва; Оборище; Огоста; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов; Парижка Комуна; Плевен; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Росица; Св.св. Кирил и Методий; София; Средна Гора; Странджа; Тимок; Трети Март; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Самуил; Цоню Матев; Ю. А. Гагарин

На 20.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - Опанец, Общ. Плевен - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Вит; Георги Бенковски; Иван Нанов; Кирил и Методий; Панайот Волов; Рила; Съгласие; Трети Март; Хаджи Димитър; Цветан Спасов; Янко Забунов

На 20.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Пордим - Алеко Константинов; Балкан; Гурко; Иван Вазов; Кала Тепе; Сергей Румянцев; Скобелев; Средец; Стара Планина; Цар Освободител

На 20.10.2014 г. /11:00-11:30 ч/ - Брестовец - Александър Петров: а;Долни Дъбник; Ал. Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Балкан; Бачо Киро; Беласица; Братя Миладинови; Брацигово; Бузлуджа; България; Васил Левски; Вапцаров; Вардар; Вежен; Велчова Завера:,а; Вит; Възраждане; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Ген Ганецки; Ген. Скобелев Ген. В. Стойчев:,а,а; Генерал Тотлебен; Гоце Делчев; Гурко; Даме Груев; Д. Дебелянов; Добри Чинтулов; Добрич; Дунав; Жп Гара; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иван Рилски; Илия Бешков; Кирил и Методий; Климент Охридски; Кочо Честименски; Ламби Кандев; Лесопарк; Любен Каравелов; Македония; Мургаш; Назъм Хикмет; Неофит Рилски; Нефтеник; Никола Петков; Николай Ракитин; Оборище; Освобождение; Осогово; Отец Паисий; П Хитов; Пенчо Славейков; Перущица; Пирин; Първи Май; Първи Стопански Двор; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Рила; Ропотамо; Сергей Румянцев; Софроний Врачански; Стара Планина; Ст. Заимов

На 20.10.2014 г. /11:00-14:00 ч/ - Долни Дъбник - Г С Раковски; Ген. В. Стойчев; Добрич; Любен Каравелов; Неофит Рилски; Освобождение; Пенчо Славейков; Райна Княгиня

На 20.10.2014 г. /13:00-14:00 ч/ - Никопол - Ал Стамболийски; Драгоман; Дунав; Елия; Л. Каравелов; Раковски; Христо Ботев;
На 20.10.2014 г. /13:00-14:00 ч/ - Плевен; Дружба

На 20.10.2014 г. /14:00-15:00 ч/ - Въбел - В. Левски; Г. Бузев; Г. Димитров; Д. Благоев; Дунав; Ив. Вазов; Л. Каравелов; Райко Даскалов; Христо Смирненски

На 20.10.2014 г. /14:00-16:30 ч/ - Долни Дъбник - Възраждане; Георги Бенковски; Захари Стоянов; Никола Петков; Христо Смирненски; Христо Янчев; Цар Самуил.

На 21.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Васил Левски; Георги Бенковски; Дядо Вълко; Здравец; Колю Фичето; Паисий; Перник; Стара Планина; Струга; Шейново

На 21.10.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Червен Бряг - Антим; Георги Бенковски; Паисий; Перник

На 21.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ж. к. Сторгозия бл. 42 и бл. 48

На 21.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Писарово, Общ. Искър - ул. Георги Димитров; ул. Даме Груев; ул. Димитър Грънчаров; ул. Христо Ботев; ул. Цано Нанов;

На 21.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Карл Маркс; ул. Москва; ул.Васил Коларов; ул. Йорданка Николова;

На 21.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Братя Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип-Тотю;
На 21.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 21.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ралево - Бачо Киро; Бинка Парашкевова; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Кирил и Методий; Клисура; Мадан; Одрин; Партизанска; Пирин; Плевен; Преслав; Рила; Родопи; София; Стара Планина; Тумба; Тутракан; Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 21.10.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Плевен - Генерал Гурко; Гълъбец; Емил Димитров /Марица/; Кавала; Солун /Юнско Въстание/; Тунджа /Б. Станчев/; Цар Самуил /В. Топалски/

На 21.10.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - Буковлък - 11-ти Декември; Аврора; Балкан; Беласица; Белград; Белмекен; Бенковски; Богомил; Буря; Вежен; Демокрация; Димитровград; Дряново; Дунав; Заводска; Заря; Иглика; Изток; Илинден; Крайцер Аврора; Латинка; Люлин; Майор Горталов; Никопол; Оборище; Орлица; Патриарх Евтимий; Пирин; Плевен; Правда; Преслав; Прилеп; Район АПК; Раковски; Рила; Родопи; Русе; Сан Стефано; Силистра; Стара Планина; Страцин; Тимок; Тодор Каешков; Трети Март; Тутракан; Хайнбоаз Цар Иван Шишман; Цар Самуил; Център; Шипка;
На 21.10.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - Върбица, Общ. Плевен - Адил Дервишев; Александър Стамболийски; Асен Халачев; Васил Коларов; Владимир Илич Ленин; Гео Милев; Георги Димитров; Дунав; Искър; Кирил и Методий; Ком; Лиляна Бърдарова; Любен Каравелов; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров; Оборище; П. К. Яворов; Свобода; Софроний Врачански; Средна Гора; Странджа; Суворов; Тунджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка;
На 21.10.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - Коиловци - Г. Димитров;
На 21.10.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - Славяново, Общ. Плевен - Яворец

На 21.10.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - Плевен - Вихър; Генерал Атанас Стефанов; Драва; Илинден; Маргит; Марибор; Нестор Марков; Перуника

На 21.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Горни Дъбник - Ал. Стамболийски; Владимир Илич Ленин; Гоце Делчев; Гурко; Димитър Благоев; Ив Вазов; Кирил и Методий; Опълченска; Христо Ботев; Черно Море; Яне Сандански

На 21.10.2014 г. /09:45-12:00 ч/ - Плевен - Емануил Васкидович /Аврора/; Сирма Войвода/Ст. Димитров/; Стоян Михайловски; Трети Март

На 21.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Горна Митрополия - Батак; Вежен; Георги Бенковски; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Иван Рилски; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров; Паисий; Раковски; Ропотамо; Стефан Караджа; Хан Крум; Христо Ботев

На 21.10.2014 г. /12:00-12:30 ч/ - Плевен - Десети Декември; Сергей Румянцев; Трети Март

На 21.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Община Долна Митрополия - трафопост Крушовене клон А/.

На 22.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Ралево - Бачо Киро; Бинка Парашкевова; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Кирил и Методий; Клисура; Мадан; Одрин; Партизанска; Пирин; Плевен; Преслав; Рила; Родопи; София; Стара Планина; Тумба; Тутракан;

На 22.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Антим; Голеж; Стара планина; Струга

На 22.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен: ж. к. Сторгозия 130

На 22.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Писарово, Общ. Искър - ул. Валерий Чкалов; ул. Васил Левски; ул. Волга; ул. Георги Димитров;

На 22.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Загражден - Асен Златаров; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Кирков; Йорданка Николова; Люлин; Н. Гигенски; Нахимов

На 22.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Ореховица - Ал. Стамболийски; Габрово; Колю Фичето; Стара Планина; Хаджи Димитър;
На 22.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Подем; Трети Март; София; Седянка

На 22.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Братя Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип-Тотю;
На 22.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 22.10.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Плевен - Враня/ат.георгиев/; Дойран/толбухин К.златарев/; Зайчар; Хаджи Димитър; Янко Сакъзов

На 22.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Згалево - Аврора; Асен Халачев; Бачо Киро; Божин Чулев; Гаврил Генов; Генерал Столетов; Герман Титов; Дунав; Елтепе; Килиманджаро; Комуна; Костурна; Москва; Пирин; Пловдив; Ракета; Раковски; Сердика; Христо Ботев; Юмрукчал

На 22.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Плевен - Антим Първи; Екзарх Йосиф

На 22.10.2014 г. /11:00-13:00 ч/ - Ореховица - Ал. Стамболийски; Цар Самуил; Шипка

На 22.10.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - Горни Дъбник - Васил Априлов; Васил Петлешков; Георги Димитров; Генерал Лавров; Любен Вежков; Митко Палаузов

На 22.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Горна Митрополия - Асен и Петър;
На 22.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Ореховица - Васил Априлов; Вела Пеева; Велинград; Г. Бенковски; Добрич; Ив. Козарев; Ивайло; Искър; Крали Марко; Мичурин; Мургаш; Мусала; Одеса; Плевен; Св.св. Кирил и Методий; Средна Гора; Ст. Караджа; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ц. Церковски

На 22.10.2014 г. /14:30-15:30 ч/ - Буковлък - 11-ти Декември; Аврора; Балкан; Беласица; Белград; Белмекен; Бенковски; Богомил; Буря; Вежен; Демокрация:,а; Димитровград; Дряново; Дунав; Заводска; Заря; Иглика; Изток; Илинден; Крайцер Аврора; Латинка; Люлин; Майор Горталов; Никопол; Оборище; Орлица; Патриарх Евтимий; Пирин; Плевен; Правда; Преслав; Прилеп; Район АПК; Раковски; Рила; Родопи; Русе; Сан Стефано; Силистра; Стара Планина; Страцин; Тимок; Тодор Каешков; Трети Март; Тутракан; Хайнбоаз; Цар Иван Шишман; Цар Самуил; Център; Шипка;
На 22.10.2014 г. /14:30-15:30 ч/ - Върбица, Общ. Плевен; Адил Дервишев; Александър Стамболийски; Асен Халачев; Васил Коларов; В. И. Ленин; Гео Милев; Георги Димитров; Дунав; Искър; Кирил и Методий; Ком; Лиляна Бърдарова; Любен Каравелов; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров; Оборище; П. К. Яворов; Свобода; Софроний Врачански; Средна Гора; Странджа; Суворов; Тунджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка;
На 22.10.2014 г. /14:30-15:30 ч/ - Коиловци; Г Димитров;
На 22.10.2014 г. /14:30-15:30 ч/ - Славяново, Общ. Плевен; Яворец.

На 23.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Антим; Голеж; Стара Планина; Струга

На 23.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен: ж. к. Сторгозия бл. 34

На 23.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - Бохот - Секретна поща

На 23.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Братя Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип-Тотю;
На 23.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 23.10.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Плевен - Стефан Караджа; Стоян Заимов; Хаджи Димитър

На 23.10.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - Плевен - Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Знеполска; Марин Дринов; Стефан Караджа

На 23.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Згалево - Адалберт Антонов-Малчика; Антон Иванов; Васил Левски; Вит; Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Димитър Благоев; Искър; Йорданка Николова; Москва; Оборище; Поп Андрей; Радомир; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Шипка; Ю. А. Гагарин

На 23.10.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Бохот - Бачо Киро; Бенковски; Бузлуджа; Васил Левски; Дунав; Никола Петков; Петко Д. Петков; Радецки; Стамболийски; Стара Планина; Странджа

На 23.10.2014 г. /09:45-14:00 ч/ - Плевен - Академик Й. Трифонов; Браила; Йордан Йовков; Климент Охридски /Карл Маркс/; Одеса; Репуиканска; Сергей Румянцев; Трифон Кунев /Лагерна/; Христо Ясенов

На 23.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - Върбица, Общ. Плевен - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Георги Димитров; Искър; Кирил и Методий; Ком; Лиляна Бърдарова; Неофит Рилски; Оборище; П. К. Яворов; Свобода; Софроний Врачански; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шипка;
На 23.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - Коиловци - Георги Димитров.

На 24.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Петко Войвода; ул. Ангел Войвода;

На 24.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Коиловци - Акалан; Ал. Стамболийски; Иван Вазов; Кирил и Методий; Ленко Мишев; Райко Даскалов; Цанко Церковски

На 24.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Братя Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип-Тотю;
На 24.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 24.10.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Плевен - Гълъбец; Стефан Караджа; Стоян Заимов

На 24.10.2014 г. /09:30-09:40 ч/ - Ласкар - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Иван Вазов; Кратово; Н. Й. Вапцаров; Рила; Стоян Едрев; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка;
На 24.10.2014 г. /09:30-09:40 ч/ - Николаево, Общ. Плевен - Алабин; Варна; Васил Левски; Вит; Волга; Гео Милев; Гоце Делчев; Дон; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Исперих; Кирил и Методий; Латинка; Любен Каравелов; Марица; Места; Никола Вапцаров; Огоста; Одеса; Осъм; Отец Паисий; Панайот Волов; Пирин; Полтава; П. Хитов; Раковски; Рила; Родопи; Росица; Сергей Румянцев; Сливница; София; Странджа; Струма; Тимок; Тунджа; Хаджи Димитър; Хан Омуртаг; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка; Ю. А. Гагарин; Янтра;
На 24.10.2014 г. /09:30-09:40 ч/ - Славяново, Общ. Плевен; Петко Петков

На 24.10.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - Плевен - Данаил Попов /в.ленин/; Даскал Димо; Св. Параскева /ц.станчев/; Софроний Врачански; Хаджи Ангел

На 24.10.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - Плевен - Д-р Г. М. Димитров /н.гиг/; Местност Табакова Чешма; Стара Гара

На 24.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Тодорово, Общ. Плевен - Ал. Стамболийски; Батак; Беласица; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Камен Христов; Кирил и Методий; Крали Марко; Оборище; Панайот Волов; Петко Костов; Пирин; Стефан Караджа; Сторгозия; Хаджи Димитър; Шар Планина; Шейново

На 24.10.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - Ласкар - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Иван Вазов; Кратово; Н. Й. Вапцаров; Рила; Стоян Едрев; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка;
На 24.10.2014 г. /09:45-15:00 ч/ -Николаево, Общ. Плевен - Алабин; Варна; Васил Левски; Вит; Волга; Гео Милев; Гоце Делчев; Дон; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Исперих; Кирил и Методий; Латинка; Любен Каравелов; Марица; Места; Никола Вапцаров; Огоста; Одеса; Осъм; Отец Паисий; Панайот Волов; Пирин; Полтава; П. Хитов; Раковски; Рила; Родопи; Росица; Сергей Румянцев; Сливница; София; Странджа; Струма; Тимок; Тунджа; Хаджи Димитър; Хан Омуртаг; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка; Ю. А. Гагарин; Янтра;
На 24.10.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - Славяново, Общ. Плевен - Петко Петков

На 24.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Коиловци - 9-ти Септември; Ал Стамболийски; Бенковски; Борис Бардушев; Георги Димитров; Иван Вазов; Ленин; Любен Каравелов; Одрин; Плевен; Райко Даскалов; Христо Ботев; Цветан Спасов

На 24.10.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Плевен - Генерал Гурко; Стефан Караджа; Хаджи Димитър

На 24.10.2014 г. /14:30-16:30 ч/ - Бреница, Общ. Кнежа - 23-ти Септември; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Арда; Батак; Бачо Киро; Бреза; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Вит; Витоша; Възраждане; Въча; Ген. Владимир Заимов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Димитър Попценов; Дунав; Етъра; Зоя Космодемянская; Ивайло; Иван Ангелов; Искър; Йордан Каменополски; Йорданка Чанкова; Кап. Петко Войвода; Климент Охридски; Кочо Чистеменски; Кънчо Пешунов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Малчика; Марин Пешев; Марица; Милин Камък; Михаил Йончев; Неофит Бозвели; Огоста; Одрин; Опълченска; Осъм; Паисий Хилендарски; Пейо Яворов; Пирин; Поп Харитон; Рила; Руен; Свилен Русев; Сидер Войвода; Скът; Солун; Спартак; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Стефан Кратунски; Стопански Двор; Стоян Михайловски; Странджа

На 24.10.2014 г. /14:45-16:30 ч/ - Община Кнежа - ЕП-Баража

На 24.10.2014 г. /15:00-15:10 ч/ - Ласкар - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Иван Вазов; Кратово; Н. Й. Вапцаров; Рила; Стоян Едрев; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка;
На 24.10.2014 г. /15:00-15:10 ч/ - Николаево, Общ. Плевен - Алабин; Варна; Васил Левски; Вит; Волга; Гео Милев; Гоце Делчев; Дон; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Исперих; Кирил и Методий; Латинка; Любен Каравелов; Марица; Места; Никола Вапцаров; Огоста; Одеса; Осъм; Отец Паисий; Панайот Волов; Пирин; Полтава; П. Хитов; Раковски; Рила; Родопи; Росица; Сергей Румянцев; Сливница; София; Странджа; Струма; Тимок; Тунджа; Хаджи Димитър; Хан Омуртаг; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чернялка; Шипка; Ю. А. Гагарин; Янтра;
На 24.10.2014 г. /15:00-15:10 ч/ - Славяново, Общ. Плевен; Петко Петков.

Ловешка област

На 20.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Община Луковит - трафопост 5

На 20.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Луковит - Ген. Гурко; Гето Йошев; Йордан Йовков; Княз Борис ; Панака; Цар Симеон

На 20.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Тетевен - Вършец

На 20.10.2014 г. /11:00-13:00 ч/ - Лесидрен - Балван; Балдуин; Бано Воевода; Братеш; Васил Левски; Васильовска; Вежен; Енча; Момина Пътека; Последна; Стара Планина; Юрий А. Гагарин

На 20.10.2014 г. /11:00-13:00 ч/ - Кирчево - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Васил Левски; Комитска; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Пенчо Славейков; Пеньо Пенев; Площа; Стара Планина; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър

На 20.10.2014 г. /11:00-13:00 ч/ - Градежница - Александър Стамболийски; Васил Априлов; Габъра; Еделвайс; Иван Вазов; Кирил И Методий; Люляк; Мах. Лъма; Райна Княгиня; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Смирненски; Цар Самуил

На 20.10.2014 г. /11:00-14:00 ч/ - Голям Извор, Общ. Тетевен - Дълга Ливада; Кривина; Махала Тулешевец; Местност Тулюшовец

На 20.10.2014 г. /11:00-14:00 ч/ - Голям Извор, Общ. Тетевен - Кръкожабене

На 20.10.2014 г. /12:00-16:30 ч/ - Ловеч - Безименна; Васил Левски; Жп Спирка; Местност Велур; Местност Синан Тепе; Местност Стратеш; Митрополит Дионисий Ловчански; Никола Петков; Никола Цвятков; Сирко Станчев; Търговска; Филип Тотю; Хан Кубрат; ул. Осветление; Хисарска.

На 21.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Васильово - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Иван Цачев Василев; Илия Кръстев; Суходолска; Христо Андреев; Юрий А. Гагарин
На 21.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Тетевен; Махала Свидово; Местност Атанашкото

На 21.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Шипково - Ангел Дръндаров; Бор; Васил Левски; Георги Димитров; Капитан Никола Войновски; Кирил и Методий; Ръждавец; Стадион

На 21.10.2014 г. /11:00-12:00 ч/ - Община Троян - фирми Стефан Вълев , Зюмбилски, Нешев

На 21.10.2014 г. /12:15-14:00 ч/ - Тетевен - Димитър Благоев; Кардан; Крачун Иванов; Христо и К. Цакови.

На 22.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Голям Извор, Общ. Тетевен - Генерал Дандевил; Махала Гергов Хан;
На 22.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Ябланица, Общ. Ябланица - Местност Девет Дола; Местност Камен Дол.

На 23.10.2014 г. /08:00-18:00 ч/ - Община Луковит - трафопост 6

На 23.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Рибарица, Общ. Тетевен - Брязово; Георги Бенковски; Даковото; Иван Вазов.

На 24.10.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - Рибарица, Общ. Тетевен - Брязово; Георги Бенковски; Даковото; Иван Вазов

На 24.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Троян, Общ. Троян - Бочо Донев; Пейо К. Яворов; Проф. Никола Шипковенски; Радецки; Стефан Караджа; Черногор.

Врачанска област

За периода 20-24.10.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гложене - Александър I-ви; Александър Стамболийски; Витоша; Иван Вазов; Йонко Милев; Йордан Лютибродски; Йордан Юнчев; Ленин; Мур; Оборище; Огоста; Петко Р. Славейков; Стефан Караджа

За периода 20-24.10.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

За периода 20-24.10.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Алтимир - Александър Стамболийски; Ален Мак; Ангел Кънчев; Антим I-ви; Баба Тонка; Божур; Васил Левски; Велчо М. Хумарски; Веслец; Вит; Витоша; Вихрен; Водотечна; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Захариев; Димитър Матрозов; Драва; Дъб; Иван Горанчовски; Извор; Кирил и Методий; Ком; Лозенец; Мак; Марин Ганински; местност край село – бл. Краварник; Милчо Стефанов; Минко Т. Драгиевски; Мусала; с. Околчица - Паисий Хилендарски; Петко Г. Симеонковски; Петко Канчев; Петър Т. Нинов; Рила; Русалка; Савчо Бренишки; Скът; Солун; Спортна; Стара Планина; Стоян Войвода; Странджа; Тинтява; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев – бл. в парка; Цар Асен; Цар Симеон I-ви; Шипка

За периода 20-24.10.2014 г. /09.00-09.05 и 16.00-16.05 ч/ - с. Алтимир - Александър Стамболийски; Ален Мак; Ангел Кънчев; Антим I-ви; Баба Тонка; Божур; Васил Левски; Велчо М. Хумарски; Веслец; Вит; Витоша; Вихрен; Водотечна; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Захариев; Димитър Матрозов; Драва; Дъб; Иван Горанчовски; Извор; Кирил и Методий; Ком; Лозенец; Мак; Марин Ганински; местност край село – бл. Краварник; Милчо Стефанов; Минко Т. Драгиевски; Мусала; с. Околчица - Паисий Хилендарски; Петко Г. Симеонковски; Петко Канчев; Петър Т. Нинов; Рила; Русалка; Савчо Бренишки; Скът; Солун; Спортна; Стара Планина; Стоян Войвода; Странджа; Тинтява; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев – бл. в парка; Цар Асен; Цар Симеон I-ви; Шипка; с. Галиче; 1-ви Май; 23-ти Септември; 8-ми Март; Арда; Батак; Беласица; Бузлуджа; Вардар; Васил Априлов; Васил Левски; Вит; Витиня; Витоша; Водотечна; Войвода; Върбица; Ген. Владимир Заимов; Ген. Леонов; Ген. Скобелев; Ген. Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гълъбец; Димитър Благоев; Д-р Петър Берон; Дунавец; Евлоги Георгиев; Елин Пелин; Железна; Загоре; Звезда; Здравец; Златица; Златна Панега; Зорница; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извън Регулацията; Изгрев

За периода 20-21.10.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гложене - Братя Миладинови; Васил Коларов; Искър; Юрий Гагарин.

На 20.10.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - ул. Вихрен; Гаврил Генов; Огоста

На 20.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - трафопост 2-ри юни стар и трафопост 2-ри юни нов

На 20.10.2014 г. /10.00-10.30 ч/ - с. Войводово - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Димитров; Иван Вазов; Кюстендилска; Никола Вапцаров; Пенчо Славейков; Христо Ботев; с. Крушовица - Аврам Стоянов; Ангел Кънчев; Антон Иванов; Антон Страшимиров; Асен Златаров; Бачо Киро; Безименна; Местност Гладно Поле; Битуля; Братя Миладинови; Васил Воденичарски; Васил Левски; Васил Петлешков; Гаврил Генов; Ген. Скобелев; Гео Милев; Георги Кирков; Дафинка Чергарска; Димитър Василев Станкулов; Димитър Тошков Петров; Д-р Петър Берон; Екзарх Йосиф; Иван Вазов; Йончо Стайков; Лазар Драйчев; Ленин; Люлин; местност Турски Дол; местност Червено Кладенче; Минко Костадинов; Неофит Бозвели; Никола Стефанов; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Пейо Яворов; Петър Цветков; Пирин; Проф. Иван Митев; Райко Даскалов; Скът; Спас Гергов Дицов; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Тодор Стаменов Гергов; Хаджи Димитър; Христо Ангелов Панов; Христо Ботев

На 20.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Витоша; Дружба; Захари Стоянов; Никола Вапцаров; Стефан Стамболов; Янко Сакъзов; Болница - гр. Мездра; Поликлиника Бърза Помощ; ОДЗ Слънчо

На 20.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Крушовица - Дафинка Чергарска; Лазар Драйчев; Ленин; Минко Костадинов; Неофит Бозвели; Петър Цветков; Пирин; Проф. Иван Митев; Христо Ангелов Панов.

На 21.10.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Мездра - Лещака; Принчовец; Св. Св. Кирил и Методий; Христо Ботев

На 21.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Мизия - 3-ти Март; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Вела Пискова; Врачанско Шосе; Гаврил Генов; Гаврил Георгиев; Георги Кирков; Дафинка Чергарска; Дико Илиев; Димитър Благоев; Кузман Янкулов; Лазар Кунчев; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Люлин; Митко Палаузов; Петко Банков; Петър Атанасов; Сергей Румянцев; Скът; Страцин; Тоно Петров; Филип Тотю; Цанко Церковски; Шипка; Яне Сандански; Янтра.

На 22.10.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - гр. Враца – кв. Дъбника; пред бл. Сениче;

На 22.10.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Васил Априлов; Веслец; Ген. Владимир Заимов; Георги Димитров; Димитър Благоев; Динко Петров; Добруджа; Д-р Петър Берон; Любен Каравелов; Оборище; Околчица; Св. Св. Кирил и Методий - бл. Център; Сердика

На 22.10.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - Криводер - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Вежен; Вихрен; Димитър Благоев; Елин Пелин; Замфир Попов; Ивайло; Кирил и Методий; Никола Марков-колката - бл. Извън Регулация

На 23.10.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Враца - Ген. Леонов; Георги Апостолов; Козлодуйски Бряг; Ясен

На 23.10.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ботуня - 9-ти Септември; Арда; Божур; Бузлуджа; Витоша; Волга; Георги Димитров; Драва; Дружба; Кокиче; Крайбрежна; Мургаш; Опълченска; Плиска; Спортна; Хан Аспарух; Шипка; Янтра

На 23.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Горно Пещене - Александър Матросов; Ален Мак; Васил Коларов; Димитър Благоев; Драва; Дружба; Еделвайс; Йордан Лютибродски; Ленин; Марин Иванчев; Младен Спасов; Нено Георгиев; Околчица; Подбалканска; Сердика; Синчец; Скът; Цеко Георгиев; Цеко Каменов

Видинска област

На 20.10.2014 г. /08:00-08:45 ч/ - с. Бела - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Трета; Тридесет и втора - бл. Помпена станция; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Гранитово - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 20.10.2014 г. /08:30-15:45 ч/ - гр. Белоградчик – къмпинг Мадона; ханче Мадона; Природонаучен музей

На 21.10.2014 г. /08:45-09:30 и 15:45-16.30 ч/ - с. Големаново - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Извор Махала - Втора; Главна; Двадесет и втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; с. Киреево – Втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Кула; Никола Петков; с. Раковица; Осемдесет и втора; Осемдесет и пета; Осемдесет и първа; Осемдесет и седма; Осемдесет и трета; Осемдесет и четвърта; Осемдесет и шеста; Осемдесета; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Седемдесет и втора; Седемдесет и девета; Седемдесет и осма; Седемдесет и пета; Седемдесет и първа; Седемдесет и седма; Седемдесет и трета; Седемдесет и четвърта; Седемдесет и шеста; Четвърта; Шестдесет и втора; Шестдесет и девета

На 21.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Видин - Дунавска; Южна Промишлена зона; Септември; Асен Балкански; Бдин; Васил Левски; Видбол; Връшка Чука; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Капитан Петко Войвода; Ком; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Киров; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Първи Май; Райна Княгиня; Седемнадесет Партизани; Сирма Войвода; Смирнов; Средец; Средна Гора; Хана; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров; Чавдарци; Шипка; Янтра; с. Жеглица - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа - бл. трафопост Жеглица; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 21.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - с. Киреево – ул. Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Големаново; с. Извор; махала с. Киряеево - абонати трафопост; с. Раковица

На 21.10.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - с. Върбово; с. Протопопинци; с. Репляна; с. Чупрене; с. Търговище; Безименна - бл. Кантон; бл. Мандра, помпена станция

На 21.10.2014 г. /11:45-12:00 ч/ - с. Буковец - Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Стопански двор; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Видин; Бдинци; Дунавци, общ. Видин - Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Баба Вида; Безименна; Беляев; Боян Чонос; Васил Левски; Видбол; Виктор Юго; Вит; Витоша; Войнишка; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Девети септември; Десети конгрес; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Зоя Космодамянска; Иван Вазов; Искър; Ком; Комсомолска; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Мир; Огоста; Осъм; Панайот Волов; Плиска; Ровно; Родопа; Седемнадесет партизани; Смирнов; Средец; Стара планина; Страцин; Струма; Тома Костов; Търнянска.

На 22.10.2014 г. /08:30-15:45 ч/ - гр. Белоградчик – къмпинг Мадона; ханче Мадона; Природонаучен музей

На 22.10.2014 г. /08.45-09.30 и 16.00-16.15 ч/ - с. Подгоре - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет

На 22.10.2014 г. /09:15-09:30 и 16:15-16.30 ч/ - с. Големаново - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Извор Махала - Втора; Главна; Двадесет и втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; с. Киреево – Втора; Двадесет и първа; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Кула; Никола Петков; с. Раковица; Осемдесет и втора; Осемдесет и пета; Осемдесет и първа; Осемдесет и седма; Осемдесет и трета; Осемдесет и четвърта; Осемдесет и шеста; Осемдесета; Пета; Петдесет и втора; Петдесета; Седемдесет и втора; Седемдесет и девета; Седемдесет и осма; Седемдесет и пета; Седемдесет и първа; Седемдесет и седма; Седемдесет и трета; Седемдесет и четвърта; Седемдесет и шеста; Четвърта; Шестдесет и втора; Шестдесет и девета

На 22.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - с. Върбово; с. Протопопинци; с. Репляна; с. Чупрене; с. Долни Лом; ул. Десета Партизанска; ул. Лиляна Димитрова; с. Търговище; Безименна - бл. Кантон, бл. Мандра, помпена станция.

На 23.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гара Орешец - ул. Бачо Киро; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Венеца; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги С. Раковски; ул. Димитър Благоев; ул. Ленин; ул. Народен Будител; ул. Панайот Волов; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев.

На 23.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - гр. Димово - ул. Александър Стамболийски; ул. Белоградчик; ул. Васил Левски; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Кръсто Трифонов; ул. Пеньо Пенев; ул. Работническа; с. Кладоруб; с. Острокапци.

На 24.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - с. Вещица; с. Върба; с. Сливовник; с. Струин дол; с. Ошане; с. Раяновци; с. Рабиша

На 24.10.2014 г. /14:15-15:00 ч/ - с. Бела - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа; Трета; Тридесет и втора - бл. Помпена станция; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Гранитово - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 24.10.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - с. Ново село; с. Балей; с. Куделин; с. Връв

На 24.10.2014 г. /15:15-16:00 ч/ - с. Ново село; с. Балей; с. Куделин; с. Връв

На 24.10.2014 г. /15:30-16:00 ч/ - гр. Брегово; с. Балей.

Монтанска област

За периода 20-24.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 20.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Пъстрина - бл. Брезаздравец; ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Миладинови; ул. Гладстон; ул. Граф Игнатиев; ул. Гривица; ул. Нишка; ул. Огоста; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон

На 20.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Бахчите; Братя Миладинови; Искър; Пирот; Стадиона; Тимок; Тунджа

На 20.10.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - Буковец - Александър Стамболийски; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Никола Вапцаров; Поп Андрей; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Смирненски; Юри Гагарин

На 20.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Орсоя - Втора; Дванадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Първа; Трета; Тринадесета; Шеста

На 20.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Мадан - ул. Васил Левски; ул. Веслец; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Гоцо Николов; ул. Девети Септември; ул. Замфир Попов; ул. Кирил и Методий; ул. Люлин; ул. Московска; ул. Отец Паисий; ул. Ропотамо; ул. Севастопол; ул. Странджа; ул. Христо Михайлов; ул. Юрий Гагарин

На 20.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Липен - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Първа бл. трафопост - Улично осветление; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесета; ул. Четиринадесета

На 20.10.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Липен - ул. Втора; ул. Двадесет и трета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа – бл. трафопост Улично осветление; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 20.10.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Мадан – бл. Стопански двор; ул. Владимир Илич Ленин; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Гоцо Николов; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Вазов; ул. Ленинградска; ул. Опълченска; ул. Пирин; ул. Родина; ул. Сергей Киров; ул. Славянска; ул. Тимок; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин

На 20.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Липен - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Местност Край село - бл. Вила; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа - бл. трафопост Улично осветление; ул. Седемнадесета; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 21.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Миладинови; ул. Граф Игнатиев; ул. Гривица; ул. Нишка; ул. Огоста; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон; Цар Симеон

На 21.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан - бл. Магазин; Струма

На 21.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Безденица - ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Дара Михайлова; ул. Иван Каменов; ул. Иван Костадинов; ул. Иван Михайлов; ул. Извън Регулацията; ул. Йосин Връх; ул. Пенков Вир; ул. Розова Долина; ул. Христо Ботев; ул. Цибрица

На 21.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Био ЕЦ Долно Церовене

На 21.10.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Безденица - ул. Васил Левски; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров - бл. трафопост - Улично осветление; ул. Дара Михайлова; ул. Двадесет и трети септември; ул. Замфир Попов; ул. Иван Каменов; ул. Иван Костадинов; ул. Иван Михайлов; ул. Извън Регулацията; ул. Кирил и Методий; ул. Кооперативна; ул. Крайна; ул. Мито Веренишки; ул. Панайот Хитов; ул. Паркова; ул. Пенков Вир; ул. Розова Долина; ул. Спортист; ул. Христо Ботев; ул. Цибрица

На 21.10.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън Селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин

На 21.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и шест; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири

На 21.10.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. Монтана - п-д Жеравица; ул. Извора; ул. Трети Март; ул. Цар Борис III-ти.

На 22.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Велико Търново; ул. Д-р Стамен Илиев; ул. Марица; ул. Мария Димова; ул. Морава; ул. Свети Климент Охридски; ул. Трети Март; ул. Тунджа; ул. Христо Ботев - бл. Гаров Район Паркинг; ул. Цар Иван Шишман; ул. Цар Калоян; ул. Янтра

На 22.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Алеко Константинов; Братя Миладинови; Гоце Делчев; Искър; Люляк; Марица; Пелистър; Пирот; Славянска; Стадиона; Стара Планина; Тимок; Тунджа; Цар Петър; Шести Септември

На 22.10.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - Одоровци - Атанас Иванов; Георги Димитров; Двадесет и трети септември; Иван Вазов; Кънчо Маринов; Христо Ботев

На 22.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Сливовик - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Коларов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети Септември; Димитър Благоев; Иван Вазов; Извън Регулацията; Кирил и Методий; Неофит Рилски; Павел Хаджийски; Хаджи Димитър; Хан Крум

На 22.10.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри Септември; ул. Жеравица; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Савов; ул. Юлиус Ирасек

На 22.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Крапчене - ул. Асен и Петър; ул. Васил Левски; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Главна; ул. Дунав; ул. Ивайло; ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Клокотница; ул. Петко Рачев Славейков; ул. Попова; ул. Три Уши; ул. Хан Аспарух; ул. Хан Крум; ул. Цар Симеон

На 22.10.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - гр. Лом - Бенковски; Дунавска; Кавала; Крум Пастърмаджиев; Любен Каравелов; Пристанищна; Стефан Караджа; Филип Тотю; Христо Ботев.

На 23.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан; Струма

На 23.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Вълчедръм - 22-ри Септември; Адалберт Антонов; Александър Стамболийски; Антон Страшимиров; Армалуй; Бачо Киро; Васил Левски; Граф Игнатиев; Капитан Савойски; Марица; Освобождение; Стоян Заимов; Хъшове; Черни Връх

На 23.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Аспарухово - Извън Регулацията; Сталийска махала; Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Извън Селото - бл. Местност - багачина; Осма; Пета; Петдесет и девета; Петдесет и осма; Петдесет и седма; Първа; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесета; Четвърта; Четиридесет и девета; Шеста; Шестдесет и първа; Шестдесет и четвърта; Шестдесета; Шестнадесета

На 23.10.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Василовци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Друмев; Васил Левски; Витоша; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров - бл. Вила; Горан Генов; Девети Септември; Димитър Благоев; Дора Габе; Драва; Дунав; Екзарх Йосиф; Елин Пелин; Иван Вазов; Извън Регулайията; Камен Евстатиев; Кирил и Методий; с. Клокотница; Криволак; Кръстьо Пишурка; Ленин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Май; Милин Камък; Неразделни; Никола Й. Вапцаров; Опълченска; Орион; Отец Паисий; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Петко Р. Славейков; Петър Берон; Плиска; Площада; Райко Даскалов; Раковски; Рила; Септември; Сидер Воевода; Синчец; Славянска; Сливница; Столетов; Толбухин; Труд; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Крум; Цар Петър; Цар Самуил; Цар Симеон; Шейново; Шипка; Юндола; с. Дондуково; Александър Киров; Белоградчишка; Бузлуджа; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети Септември; Кокиче; Ломска; Неразделна; Синчец; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цано Рачкин; Чавдар Воевода; Юндола

На 23.10.2014 г. /09.00-09.40 и 16.00-17.00 ч/ – с. Драганица - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Десета; Единадесет; Осемнадесет; Осма; Пета; Петнадесет; Първа - бл. трафопост Улично; Седемнадесет; Седма; Трета; Тринадесет; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; с. Пърличево - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Бор; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Гробарска; Димитър Благоев; Дружба; Замфир Попов; Иван Вазов; Любен Каравелов; Македония; Морава; Пирин; Раковски; Рила; Средец; Стефан Караджа; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Явор; с. Слатина - Васил Левски; Георги Димитров; Девети Септември; Димитър Благоев; Иван Вазов; местност Стопански двор бл.Сп. кран хидровъзел; Н. Й. Вапцаров; Христо Ботев; Цветкова Бара; Главна; Гороница; Извън Регулация - бл. Клисурски Манастир; Черемошница; Черкаски; Акация; Божур; Бозаджийска; Бор; Бреза; Бряг; Вароша; Върбица; Върха; Гавгалия; Гурнов; Дребако; Еделвайс; Ела; Иглика; Игрище; Извора; Изгрев; Казанджийска; Калина; Кестените; Ком; Корийски Дол; Корията; Крайна; Липа; Метохска; Перуника; Речна; Роза; Ружа; Синчец; Стубла; Теменуга; Хризантема; Христо Ботев; Църковна; Червен Брег; Ямачо

На 23.10.2014 г. /09.15-17.00 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 23.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Веренишка; ул. Жеравица; ул. Захари Стоянов; ул. Извън Регулацията - бл. Пионерски Дом Лика Рачин; ул. Калето; ул. Свети Климент Охридски; ул. Свети Патриарх Евтимий; ул. Цар Иван Александър

На 23.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Стубел - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и четвърта; ул. Деветнадесет; ул. Единадесет; ул. Извън Регулацията - бл. Борба с градушките; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа - бл. трафопост Улично Осветление; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

На 23.10.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Стубел - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Петнадесет; ул. Първа - бл. трафопост Улично осветление; ул. Седма; ул. Тридесет; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет.

На 24.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - Димитър Гинин; Пирот; Стадиона; Стара Планина; Тимок; Тунджа; Шипка

На 24.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Брусарци - 23-ти Септември; Асен Златаров; Борис Рангелов; Волга; Гаговишна; Георги Димитров; Георги Трайков; Девети Септември; Димитър Благоев; Здравец; Иван Вазов; Извън Регулацията; Индустриална; Искър; Караджа; Ком; Комсомолска; Левски; Нечинска; Пазарска; Поп Андрей; Пролет; Пролетарска; Раковска; Спортист; Стара Планина; Тодор Кънчев; Трайчо Костов; Търговска; Хайдушка; Христо Ботев; Чавдар; Червено Знаме; Черковна; Буковец - Александър Стамболийски; Антон Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Живко Кръчмарски; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Никола Вапцаров; Поп Андрей; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Юри Гагарин; с. Крива Бара - Георги Димитров; Лом; Гургулят; Одоровци; Атанас Иванов; Георги Димитров; Двадесет и трети септември; Иван Вазов; Кънчо Маринов; Христо Ботев; Смирненски - Александър Гаврилов; Александър Стамболийски; Асен Симов; Борис Рангелов; Боян Чонос; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Трайков - бл. Площада; Градина; Девети Септември; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Извън Регулацията - бл. Казан за ракия; Искър

На 24.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Александър Стамболийски; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Замфир Попов; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Никола Ефремов; ул. Парка на свободата; ул. Петко Коцов Лечев; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Коцов; ул. Цветан Василев

На 24.10.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - Био ЕЦ Долно Церовене

На 24.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Гаврил Геново - ул. Втора бл. трафопост - Улично осветление; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесета; ул. Осемнадесет; ул. Седемнадесет

На 24.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън Селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин

На 24.10.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Витан Младенов; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Петров Лилов; ул. Давид Тонов; ул. Иван Донков; ул. Камен Тошев; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Никола Ефремов; ул. Нов Път; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Михайлов

На 24.10.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Ангел Петков; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Огоста; ул. Панталей Димитров; ул. Стамен Илиев; ул. Христо Коцов; ул. Цветан Василев; ул. Черковна.

Оценено на 5/5 от 10728 прочитания

ЧЕЗ