Справочник

ЧЕЗ, график на планови прекъсвания 14-18.04

Предприемач.

София-град
На 14.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост - ул. 224, вх. 11, вх. 12
На 14.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 40 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 14.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Бистрица - ул. Самоковско шосе - бл. 1 , бл. 3
На 14.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 703 вх. А, вх. В, вх. Г
На 14.04.2014 г. /08.45-12.00 ч/ - гр. София - ул. Цар Самуил 28, 30, 32, 34, 36 и 38, ул. Солунска 38, 40, 42, 44, 46 и 48
На 14.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 38 и 40, ул. Алабин 10, 12 и 14, ул. Бистрица 1 , 2А и 2, ул. Солунска 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63 и 65
На 14.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Подлозище 1, 10, 105, 10А, 11, 11А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19, 1А, 2, 20, 20А, 21, 21Б, 22, 22А, 23, 25А, 25Б, 27, 28, 30, 32, 35, 4, 53, 60, 7, бл. автокъща, вила, вила 22, имот 197, кв. 1, пл. 290, к. л. 396, стр. табло, УПИ 198, УПИ V-926 кв. 45, Рид 15, Ридо 14, 15, Рила 48, Цветна градина бл. местн. Барите-2
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Пиер Дегейтър - блок 1, блок 2
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 13, 14, 15
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 7 вх. З, бл. 10 вх. Е , Ж
На 14.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - 755-та 1, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 758-ма 13, 15, 21, 23, 25, 27, Дон 11а, 21, 23, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42а, 44, 44г, 46, 46а, 48, 48а, 50, 58, кв. 90, бл. П-л268, Лозище 1, 23, 25, 27, 3, 30, 6, 7, 8, бл. Кв. Горна баня
На 14.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Дунав 61, 65, 67, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, Константин Стоилов 43, 45, 47, 49, 53, 55, 59, Панагюрище 13, Будапеща 67, 72, 73, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 88, Княгиня Мария Луиза 92, 94, 100
На 14.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - 250-та 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10
На 14.04.2014 г. /09.01-16.15 ч/ - гр. София - Сердика - бл. 21, 5, 24 вх. А
На 14.04.2014 г. /09.15-14.00 ч/ - гр. София - Младост 4 - бл. 452
На 14.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 3005-та 10, 11, 2, 9, бл. 4, 3011-та 1, 3, 9, бл. 1, 2, 3
На 14.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Карлово 7
На 14.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 13, 14
На 14.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - ЕЖК Горубляне
На 14.04.2014 г. /10.15-14.31 ч/ - гр. София - Г. М. Димитров 58, Крум Кюлявков 25, вх. А, Б, В, Г, Д , Магазини
На 14.04.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 29, ул. Гинци, ул. Ангел Войвода
На 14.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 8, 9, ДО
На 14.04.2014 г. /12.01-16.01 ч/ - гр. София - 339-та 2, Гоце Делчев 108, Люлин 8 бл. 820, 821
На 14.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 26, 28 и 30, ул. Гладстон 1 и 3
На 15.04.2014 г. /08.00-08.00 ч/ - гр. София - Тангра 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21
На 15.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 351, вх. В
На 15.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 93 вх. А, вх. Б
На 15.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Бистрица - ул. Самоковско шосе бл. 2, ул. Павел Красов
На 15.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 703 вх. А, вх. Б, вх. Г, вх. Д, вх. Е
На 15.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Босилеградска 1, 11, 11а, 13, 2а, 3, 4а, 5, 7, 9, Железопътна 19, 21, 23, 24а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Кирил Пърличев 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 2, 20, 4, 4-а, 5, 5а, 6, 8, Козлодуй 25, Мара Бунева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 70, и, бл. ул. Пощенска-павилион, Пощенска 1, 4, 8, Христо Батанджиев 52, 56
На 15.04.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Панчарево - Детски Град бл. Чер. гр-ни,София, Малина / Горубляне 1, 27, 3, 5, бл. Градина Изток, Самоковско шосе 99
На 15.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - ТП Математика, ТП Микробиология, ТП Растениевъдство Геология, ТП Биология
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Вълко Радински 12 вх. А, 12 вх. Б, 12 вхВ,
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Вълко Радински 2, 4 вх. Б
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Вълко Раденски 4 вх. А
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 16, 3, 4
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 646-та 11, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 31, 9a, бл. ул. 752, Обзор 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, бл. Кв. 54, кв. 54в, м. Биримирска поляна, упи-933 Кв. 80, Роза 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, бл. и ул. 646
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г бл. 8 вх. А , Б, Левски Зона Г бл. 9 вх. А
На 15.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Георги С. Раковски 1, 2, 4, 7, 9, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 27, 29, 35, 37, Рила 2, 4, 5, 6, 16
На 15.04.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - Нишава 50, 52-54
На 15.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - ул. Самуил 49, ул. Денкоглу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ул. Бистрица 9; ул. Княз Борис I 77, ул. Денкоглу 12, 18, 20, 22, 28, ул. Асен 10, 12, ул. Кърнинградска 2, 4, 6, 8, 10, ул. Княз Борис I 92, 94, 96, 98, 65, 67, 69, 71, 73, 75, ул. Солунска 32, 34, 36, 35, 37, 39, 41, 43, ул. Асен 20, 22А и Б, ул. Узунджовска 1, 2, 3, 5
На 15.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Сердика бл. 24
На 15.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Охрид 73-75
На 15.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Ботевградско шосе - бл. 51, 52, Гаврил Кръстевич 34а, бл. кв. Суха река-дърводелство, Плакалница 33, 43, 45, бл. 44 Соу, Сухата река бл. 32, 38, 39, 40, 41, 51, до бл. 33
На 15.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Митрополит Панарет 12, Сухата река бл. 217, 217-партер, 219, 219а, 221, 221а, до Бл 219а Трафопост, Тп До
На 15.04.2014 г. /09.50-15.50 ч/ - гр. София - Вълчо Иванов бл. 317А, ул. Зографски манастир 11
На 15.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 3, 4, 5, 9
На 15.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Банкя - Оборище 28
На 15.04.2014 г. /10.01-15.00 ч/ - гр. София - Училище в Младост 4
На 15.04.2014 г. /10.25-15.25 ч/ - гр. София - Лъвов мост 1, Сливница 166, 168, Стефан Стамболов 40, 41, 42А, 42Б, 43, 45, 46, 47, 50, 56, 57, 59, 60-62, 64, бл. мазета, шивашко ателие, Цар Самуил 100
На 15.04.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - гр. София - Брегалница 66-68, 76
На 15.04.2014 г. /10.31-14.30 ч/ - гр. София - Апостол Карамитев 2, вх. А, Б, В, магазини
На 15.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Владичина Ливада 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 5а, 5в, 7, 7а, Долците 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8, 8 А
На 15.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Бачево 24, 26, 31, 33, Богданци 39, 41, 43, 45, 47, 49, Гевгелийски 24, 31, с/у, бл. 2, 20А, 22, Мировци 17, 18, 19, 20, 21, 22, бл. 21, Попчево 20, 27, 29, 35, 48, 50, 52, 53, 7, Света Троица бл. 147
На 15.04.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Люлин 8 - бл. 817, 817П, 818, ДО бл. 817, ТПул. Г. Делчев, бл. 815, ул. Златопласт - гар. клетки
На 15.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - ул. Пирински проход19, 21 и 23, ул. Хубча 10, 12 и 14
На 15.04.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 8 - бл. 806, 807, 816, 818, В 56 СОУ, магазин-обущар, ДО
На 16.04.2014 г. /07.30-17.30 ч/ - гр. София - Александър Невски 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, Екзарх Йосиф 22, Железопътна 18а, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а, Христо Станишев 46, 46а, 48, 50, 52, 54б
На 16.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 - бл. 351, вх. Г
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Йордан Йовков 24
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 103 вх. А
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Срелбище - бл. 91 вх. В
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 88 вх. Г, вх. Д
На 16.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Горубляне - ул. Городно , ул. Поручик Морз, ул. Преслав, ул. Шиндра
На 16.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Горубляне - ул. Минзухар , ул. Селището , ул. Виденище
На 16.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 703 вх. Б, вх. Д
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 704 вх. А
На 16.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 254-та 1, 2, 2б, 3, 5, 7, Градините 1, 1а, 3, 4, 7, 9, бл. 3, Димитър Гущанов 25, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, Железопътна 15, 17, 20, 22, 24а, бл. /м. бунева, магазин 2, магазин 3, ресторант, сладкарница, тп До бл. 3, шив. цех2, Индустриална 5, Костадин Т. петров 10, 5, 9, Лазар Михайлов 12, Мара Бунева 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 116а, 76, 78, 79, 80, 81, 81 А, 81 В, 82, 83, 84, 84а, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 98, 98а, бл. 1, 19, 2, 3, кв. орландовци, тп, Овчарска 1, 12, 15, 3а, 5, 6а, 9б, Одеса 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 8, 9, Русалка 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 32, Свобода 1а, 9, Старата воденица 3, 4, 6, Староселска 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, Съзнание 1, 3, 7, бл. 1, Тангра 16, 25а, Христо Батанджиев 39, 62, Христо Трайков 5, 7, Царево 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8
На 16.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - 258-ма 20, 6, бл. Кв. орландовци, 279-та 16, 1а, 24, бл. Кв. орландовци, Босилеградска 10, 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, Мара Бунева 48, 50, 52, 54-а, 54-б, 56, 60, 62, 64, 68, 70, Николай Райнов 16, 18, 20, Овчарска 19а, Одеса 28, 35, Пощенска 11, 11а, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 8-а, 9, Свобода 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, Христо Батанджиев 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, Христо Станишев 65, 65а, 67, 67а, 67б, 68, 69, 69а, 69б, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, Христо Трайков 1, 12, 6, 8-в
На 16.04.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. София - Крайречна 1, 1 А, 10, 10 А, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8, бл. На Светофара За Панчарево /око, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Околовръстен път 10, 11, 12, 290, 6, 7, 8, 86, 9, км41, бл. До Кпп За Панчарево, Патриарх Евтимий 24, Самоковско шосе 58, 60, 62, 68, 70, 71, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 89, 91 А, бл. В Старото Ткзс В Горубляне, Хан Аспарух / Горубляне 1, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Царица 1, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, бл. Горубляне, Шамако 1, 12, 12 А, 12 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 8, 9 А
На 16.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Волуяк - Божур 19, 20, 35, 53, 55, бл. УПИ 3-1415, Виолета 19, 21, 25, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 52, 54, Гергина 10, 3, 36, 3А, бл. строителство на жилищна сграда, Градина 2Б, Лале 4, Малина 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 19, 1А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32А, 33, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 70, 7Б, след 62, бл. края на улицата - фургон, Никодим Тодоров 35, Пламък 1, Росна китка 1, 11, 2, 3, 5, 6, 8, бл. временно стр. табло за жил. сг, Сердика 1, 10, 3, 5, 6, 6А, 7, 8,Световрачене, Софийска 67
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Самоков 40
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Самоков бл. 305, бл. 306, бл. 311
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 5, 6
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горна баня - ул. 757, ул. Гръсниче, ул. Гладиола, ул. Дон
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сухата река - бл. 7, 84, 85, 85а, 86
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Ботю Петков 73, 77, 78, 80, 82, 84, 85, 85а, 85а, , 86, 87, 87а, 89, 89а, бл. 115, Емануил Васкидович 36а, Константин Фотинов 49, бл. 116, Стефан Богориди бл. 62, Сухата река бл. 102, 102а, 102а/а, 103, 103а, 103а/а, 116, Тодорини кукли бл. 102а/б-бит. усл. , бл. 77, Тодорини кукли бл. 102, 102а
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 9 вх. Б
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 10 вх. А, Б
На 16.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Козлодуй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 49, 51, 53, , 57, 61, 63, 67, 73
На 16.04.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - гр. София - Младост 4 - бл. 435, 439, до 435
На 16.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - ул. Алабин 40, 42, 44, 46;ул. Алабин стол ОНС; бул. Витоша 4, 6(областен управител), 6(банка), 6(ОНС), 8(Капитал банка); ул. Асен 1, 3, 5, 7, 9
На 16.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - бул. Витоша 12; ул. Асен 12, 14, 11, 13, 15, 17, 19; ул. Денкоглу 13, 15а, 15б, 15в, 17, 2426, 28 и 30, бул. Витоша 10, 14, 16; ул. Асен 13, 15; ул. Денкоглу 13, 15а, 15б, 15в, 17, 22
На 16.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - бл. 959 вх. А и Б
На 16.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Шумен 17 вх. А
На 16.04.2014 г. /09.31-15.31 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
На 16.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски бл. 1, 5
На 16.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Проф. Атанас Иширков 11, 13
На 16.04.2014 г. /10.31-16.00 ч/ - гр. София - Княз Борис I 178, Лозенград 3, 5, 7, Поп Богомил 44, 48, 49, 50, 52, Цар Симеон 61, 63, 63А, 63Б, 65, 65А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
На 16.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - Района на къмпинг Враня
На 16.04.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. София - Люлин 2 - бл. 203
На 16.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 10, 11, 12, ДО, Сехово 12, 18
На 16.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Косово поле 3, 11А и Б,ул. Орехова гора 17А, Б, ул. Златни врата 15 А и Б, 17, и 19, жк Стрелбище бл. 97 и бл. 98
На 16.04.2014 г. /12.00-16.31 ч/ - гр. София - Люлин - бл. 958, Люлин 9 бл. 958
На 16.04.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София – Люлин - 9 9, бл. 956, 957
На 16.04.2014 г. /13.01-15.30 ч/ - гр. София - Проф. Атанас Иширков 23, вх. А и Б
На 17.04.2014 г. /07.30-17.30 ч/ - гр. София - Вела Чорбова 1, 3, Кестен 3, Първа българска армия 151, 163, 165, 169, 175, 177, 179, 183, 76, 84
На 17.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 - бл. 344, вх. 1 , вх. 2
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Златишки проход 60
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Кестенова гора 51
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бадемова гора 32
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Манфред Вьорнер 9, ул. Никола Крушкин-Чолака 10, 12, 12А
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов 102
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Манастирски Ливади - бл. 6 вх. А, вх. Б, жк Манастирски ливади бл. 7 вх. А, вх. Б
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Деян Белишки 64
На 17.04.2014 г. /08.00-16.31 ч/ - гр. София - Балатон 1, 2, 3, 4, Бръшлянска низина 1, 10, 2, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, Ветрен 4, 5, 6, 7, Ген. Асен Николов 1, 11, 11А, 13, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9А, Класова борба 1, 19, 2, 2А, 3, Крим 12, Люлин 9 бл. 981, 983, О, Минск 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8
На 17.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Горубляне - ул. Минзухар, ул. Селището, ул. Виденище
На 17.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Горубляне - ул. Роса , ул. Пролет, ул. Обреща
На 17.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Горубляне - ул. Городно , ул. Поручик Морз , ул. Преслав, ул. Шиндра
На 17.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 704 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Д
На 17.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Александровска 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9б, Варшавско въстание 1, 2, 3, 5, Есперанто 10, 10-а, 11, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, Заря 1, 2, 3, 4, 5, 7, Калач 10, 11, 5, 6, 7, 8, 9, Лавандула 2, 2б, Първа българска армия 90а, 92, Разливо 1, 2, 4, 6, 8, Рояк 1, 11, 13, 15, 15а, 17, 3, 5, 7, 9
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Елемаг 34, бл. 309
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Елемаг бл. 307, бл. 308
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Елемаг 26 секция А, секция Б, секция В
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 7, 8
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горна баня - ул. 752, ул. Каменица, ул. Роза, ул. 646, ул. Мак, ул. Обзор, ул. Еделвайс
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горна баня - ул. Люлински поток, ул. Войнишко въстание
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Байлово 17, 17а, 19, 21, 21а, бл. 113, 8, 80, 9, Болярин Илица 11, 4, 5, 7, 7а, 9, Д-р Людвиг Заменхов 20, 91, Емануил Васкидович 51, тп-ст, бл. До бл. 67, Липов рът 12, 14, 16, 18, 8, бл. 65, 67, 97, бл. 67, Проф. Беньо Цонев 8, Сава Цонев 11, 11а, 13, 15, 17, 18, 30, бл. 16, 63, 74, 75, 81, Стефан Богориди бл. 76, 77, Сухата река бл. 113, 75, 78, 81, 87, 89, бл. 66, 67, 68, 7, 91
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 10 вх. В, Г, Д
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Ботевградско шосе 40, бл. 51, 52, 54, 60, Константин Фотинов бл. 23, Плакалница 40, 51, бл. 59, Сава Цонев бл. 60, Сухата река бл. 52
На 17.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Родопи 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 53, 50, 56, 58, 60, 64, 66, 72
На 17.04.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - ул. Проф. Иван Странски ъгъла бул. Симеоновско шосе - Гумадийница, ул. Проф. Иван Странски 7
На 17.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - ул. Крива река 2, 3, 4, 5и 6, ул. Св. Георги Софийски 2, 10 и 14, ул. Св. Иван Рилски 41, 43 и 45, ул. Даскал Манол 1 бл. 2 бул. Пенчо Славейков 1 бл. 2 18, 30 и 32, бул. Витоша 132, 134, 136, 138 и 140, ул. Никола Славков 19, ул. Родосто 7, 11, 13, 15 и 17, ул. Здраве 3, 5, 7 и 9
На 17.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - бл. Нпз Казичене-запад Казичене, Александър Стамболийски 4, Видните 1, 10, 10/81, 10/83, 11, 11а, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 2/54, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 5, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 6/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 8, 45, ул. 1, бл. Къща, ул. 3, упиІ- 64кв. 87, Дружба бл. Склад, Илия Велинов 16, 16а, 17, 2, 20, 23, 25, 29, 31, 7, 9, бл. Къща, Мито Войнишки 55, Общ. млада Гвардия бл. Пазач, Прогрес бл. Къща, Хаджи Димитър 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 6
На 17.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Шумен 17 вх. Б
На 17.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Рилска Обител 4, Сава Михайлов 54, 60, бл. 13, ДО бл. 20, Цветница 58
На 17.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Горубляне бл. 43, 44, 45
На 17.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 7, С/У, Попчево/павел Попандов/ 1, Сехово бл. Сехово с/у бл. 7/с/у бл. 7
На 17.04.2014 г. /13.01-15.00 ч/ - гр. София - ул. Йордан Йосифов, 20, вх. А и Б
На 17.04.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски - бл. 6
На 18.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 704 вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е

Софийска област
За периода 14-17.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Сливница - Алеко Константинов, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Безименна, бл. Полигон Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Капитан Коста Паница, Капитан Олимпи Панов, Княз Александър I Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Сливнишки герой, Софроний Врачански, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Щастие, Сливовица, Единадесета
На 14.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Мала църква
На 14.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец
На 14.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - с. Драговищица - Двадесет и трета, Осма 14.04.2014
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Васил Левски, ул. Московска
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Георги Раковски, Генерал Дендевил, Трети март, Хан Омуртаг
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски
На 14.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - Община Костинброд - Краткотрайни прекъсвания на захранването на абонатите за времето на оперативните превключвания по заявка на ЕСО - Божурище Акация, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Малина, Отец Паисий, Ягода
На 14.04.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски, България, Гурко, Освобождение
На 14.04.2014 г. /09.30-11.00 ч/ - с. Осоица
На 14.04.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с.Левище
На 14.04.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Бов - Дружба
На 14.04.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Заселе
На 14.04.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Церово - Хан Кубрат
На 14.04.2014 г. /14.01-15.00 ч/ - с. Долно Камарци

На 15.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец
На 15.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Мала църква
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Московска, ул. Малки Искър, ул. Йордан Кесяков
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Георги Раковски, Генерал Дендевил, Трети март, Хан Омуртаг
На 15.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - Община Костинброд - Краткотрайни прекъсвания на захранването на абонатите за времето на оперативните превключвания по заявка на ЕСО
На 15.04.2014 г. /09.15-11.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Бузлуджа, ул. Кирил и Методи, ул. Цар Симеон
На 15.04.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - с. Горна малина - Втора, Двадесет и Първа
На 15.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Бойковец
На 15.04.2014 г. /10.15-15.00 ч/ - гр. Пирдоп - Сергей Румянцев, Цар Освободител
На 15.04.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - гр. Годеч - Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова бара, Свобода, Христо Смирненски, Шипка, Явор
На 15.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - с. Гинци
На 15.04.2014 г. /13.01-14.01 ч/ - с. Априлово - Двадесет и осма, Двадесет и първа, Двадесета, Единадесета, Осемнадесета, Тридесет и осма, Четиридесет и втора, Четиридесета
На 16.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Боженица
На 16.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Мала църква
На 16.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Искрец
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Манастирица
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Георги Раковски, Генерал Дендевил, Трети март, Хан Омуртаг
На 16.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - Община Костинброд - Краткотрайни прекъсвания на захранването на абонатите за времето на оперативните превключвания по заявка на ЕСО На 16.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Драговищица - Двадесет и трета, Осма
На 16.04.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Витиня, местност Витиня, почивна станция Врачеш, Бела
На 16.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. Божурище - Георги С. Раковски, Европа, Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Божурище - Девети септември
На 16.04.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - с. Храбърско

На 17.04.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - Боженица
На 17.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Искрец - махала Баломир
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Манастирица
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Георги Раковски, Генерал Дендевил, Трети март, Хан Омуртаг
На 17.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Лесков дол, с. Редина махала, Воденицата
На 18.04.2014 г. /08.15-15.29 ч/ - с. Мала църква

Пернишка област
На 14.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - с. Рударци ул. Веслец; ул. Витоша; ул. Здравец; ул. Миньор; ул. Михаил Дойчев; ул. Пирин; ул. Райко Янков; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Черни връх
На 14.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир; Мечта
На 14.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Слаковци, община Брезник
На 14.04.2014 г. /12.30 - 15.00 ч/ - гр. Радомир - ул. Батенберг; КООПАЗАР, павилиони ул.Батенберг; ул. Васил Левски; пл. Войнишко въстание; ул. Дупнишка; жк Младост;
пл. Свобода; Търговия на едро - ул. Дупнишка
На 14.04.2014 г. /13.00 - 14.00 ч/ - с. Кладница - ул. Берлин; ул. Брюксел; ул. Лондон; ул. София; ул. Стадиона
На 14.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - с. Кладница - ул. Берлин; ул. Брюксел; ул. Лондон; ул. София; ул. Стадиона

На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Брезник, с. Слаковци
На 15.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Перник - ул. Банско; ул. Ботевград; ул. Граово; ул. Казанлък; ул. Красно цело; ул. Нов безистен; ул. Нови Пазар; ул. Пирдоп; ул. Пловдив; ул. Разлог; ул. Самоков; Част от сградата на Първо РПУ Перник
На 15.04.2014 г. /08.45 - 12.00 ч/ - гр. Перник - ул. Болград; ул. Брацигово; ул. Одрин; Охрид; ул. Пирот; ул. Преспа; ул. Проучване; ул. Самара
На 15.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс
На 15.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Благой Гебрев: БЛ. 62,63
На 15.04.2014 г. /12.30 - 13.30 ч/ - гр. Радомир - ул. Батенберг, ул. Бузлуджа; ул. Каблешков; ул. Кирил и Методий; ул. Люлякова; ул. Майор Чиляев, ул. Панайот Волов; ул. Търговска; ул. Черковна; ул. Шаблин, "Български пощи" АД
На 15.04.2014 г. /14.00 - 15.00 ч/ - гр. Радомир - ул. Бузлуджа, ул. Подпор. Константин Цанков; ул. Преспа; ул. Райко Даскалов:; ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"; площад Свобода; "ДСК Банк" ЕАД, ДГС Радомир
На 15.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката
На 16.04.2014 г. /09.00 - 10.00 ч/ - гр. Перник - ул. 14-та; ул. 15-та; ул. 16-та; ул. 17-та; ул. 1-ва
На 16.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката
На 16.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Велковци, община Брезник
На 16.04.2014 г. /11.00 - 12.00 ч/ - гр. Перник - ул. 13-та; ул.14-та; ул.15-та; ул.16-та; ул.1-ва
На 16.04.2014 г. /13.00 - 14.00 ч/ - гр. Перник - ул. Цалева Круша, Дърводелска работилница
На 16.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник ул. 10-та; ул.11-та; ул. 12-та; ул. 1-ва; ул. 3-та; ул. 4-та; ул. 5-та; ул. 7-ма; ул. 8-ма; ул. 9-та
На 17.04.2014 г. /08.45 - 16.00 ч/ - община Перник, Черна Гора, Лесковски Път; бл. Стопански Двор; Магюшница; Нова Махала; Раец; Стара Планина; Юрий Гагарин; Ярджиловци; Александър Стамболийски; Братя Чакрини; Васил Левски; Вердин Александров; Витоша; Двадесет и Трети Април; Девети Септември; Иван Алексиев; Иван Димитров; Йордан Станоев; Китка; Марин Зафиров; Методи Станимиров; Орниче; Партизан; Плиска; Радослав Зафиров; Рила; Славчо Дяков; Стража
На 17.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Земен - Гоце Делчев.
На 17.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Богданов Дол - Васил Левски; Витоша; Георги Сава Раковски; Иван Вазов; Иглика; Извор; Китка; Княз Александър Батенберг; Княз Борис I; Любен Каравелов; Люлин; Мах. Дълга Бара; Мах. Стаменова; Отец Паисий; Петър Берон; Пирин; Пчела; Рила; Стара Планина; Струма; Теменуга; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Калоян; Цар Симеон; Чучулига; Ярджиловци; Арда; Девети Септември; Йордан Станоев; Китка; Кракра; Орниче; Перник; Първи Май; Рила; Свилен Русев; Средна Гора; Тодор Димитров; Христо Смирненски
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Радово, община Трън
На 18.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Земен - Калоян

Благоевградска област
На 14.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Страцин
На 14.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев
На 14.04.2014 г. /08.45 - 15.45 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център
На 14.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев; Броди; Огражден; Освобождение; Пейо К. Яворов; Питу Гули; Струма; Струмско Център; Трудолюбие; Цар Самуил; Чавдар; Юрий Гагарин; Яне Сандански
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Щип
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Първомай, ул. Самуилова крепост
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Габрене, ул. Здравец
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - oбщина Белица, Белица, Братя Миладинови; Владимир Поптомов; Димо Хаджидимов; Иван Алексов
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.30 ч/ - Крупник - Васил Коларов; Граф Игнатиев; Димитър Ацев; Ернст Телман; Иван Вазов; Никола Парапунов; Пайсий Хилендарски; Пейо Яворов; Стефан Караджа; Трайчо Костов
На 14.04.2014 г. /09.30 - 11.00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Левски; Катина и Никола Хайдукови; Пейо К. Яворов; Промишлена; Промишлена Зона; Св. Димитър Солунски - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)
На 14.04.2014 г. /09.30 - 11.00 ч/ - гр. Благоевград ; Андрей Ляпчев; Броди; Огражден; Освобождение; Пейо К. Яворов; Питу Гули; Струма; Струмско Център; Трудолюбие; Цар Самуил; Чавдар; Юрий Гагарин; Яне Сандански - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)
На 14.04.2014 г. /10.30 - 13.30 ч/ - oбщина Белица, гр. Белица - ул. Равен; ул. Пирин; ул. Мечинец
На 14.04.2014 г. /12.30 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев; Броди; Огражден; Освобождение; Пейо К. Яворов; Питу Гули; Струма; Струмско Център; Трудолюбие; Цар Самуил; Чавдар; Юрий Гагарин; Яне Сандански

На 15.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Щип
На 15.04.2014 г. /08.15 - 16.15 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Страцин
На 15.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - Крупник; Васил Коларов; Васил Левски; Влахина; Георги Димитров; Георги Трайков; Гладстон; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Даме Груев; Дан Колов; Димитър Ацев; Димитър Благоев; Димитър Талев; Ернст Телман; Иван Вазов; Иван Козарев; Карл Маркс; Кирил и Методий; Кокиче; Кресненско Въстание; Крупник; Лев Писарев; Ленин; Малчика; местност Въчева; Никола Парапунов; Пайсий Хилендарски; Пейо Яворов; Пирин; Промишлена Зона; Средорек; Стефан Караджа; Стефка Филипова; Трайчо Костов; Хан Аспарух; Христо Ботев; Яне Сандански; Полена; Вела Пеева; Георги Димитров; Димитър Благоев; Зеленка; Кокиче; Ленин; махала Ширината; Победа; Роза; Руен; Христо Ботев; Чайка; Симитли; Марек: бл. Автоработилница; Свобода; Симитли; Черниче; 9-ти Септември; Бреза; Васил Левски; Георги Димитров (по заявка на ЕСО)
На 15.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - с. Струмяни ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма, ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев
На 15.04.2014 г. /08.45 - 12.00 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център
На 15.04.2014 г. /08.45 - 15.45 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център
На 15.04.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - с. Аврамово; с. Смолево; с. Рохлево
На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Първомай, ул. Беласица
На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Габрене
На 15.04.2014 г. /09.15 - 12.00 ч/ - гр. Благоевград - ул. Васил Левски с/у бензиностанция Лукойл; ул. Покровнишко Шосе; с. Покровник, с. Падеж, с. Лешко, с. Мощанец
На 15.04.2014 г. /09.30 - 11.30 ч/ - община Разлог, с. Добърско; с. Горто Драглище; с. Долно Драглище; м. Титевица (вилна зона)
На 15.04.2014 г. /09.30 - 16.00 ч/ - гр. Белица - Владимир Поптомов; Волгоград; Втора; Георги Андрейчин; Георги Андриянов
На 15.04.2014 г. /09.45 - 11.45 ч/ - Кърналово - ул. Ленин; местност Дабето; местност Ливадите; местност Острово; местност Побиен Камък; местност Фабриката; гр. Петрич - ул. Битоля; ул. Братя Миладинови; ул. България; ул. Дунав; ул. Кожух; местност Бухото местност Зиче; местност Караач-дамяница; местност Кумли; местност Мерата; местност Пильови Орехи; местност Под Гарата; ул. Поп Богомил; ул. Христо Чернопеев; ул. Червена Скала; община Петрич: с. Рупите - ул. Александър Буйнов; ул. Беласица; ул. Бяло Море; ул. Васил Левски; ул. Георги Бенковски; ул. Гоце Делчев; ул. Извън Регулацията; ул. Илинден; ул. Кирил и Методий; ул. Кожух; ул. Любен Каравелов; ул. Маркова Скала; ул. Маршал Толбухин; местност Рупите; местност Корията - бл. Помпа; местност Пинговица - бл. Жилище, нива, помпа за Напояване; местност Средно Поле - бл. Помпа, бл. Цех; местност Тафтино - бл. Дом; местност Тухларка - бл. Помпа; ул. Москва; ул. Никола Вапцаров; ул. Осми Март; ул. Осогово; ул. Петра; Пирин; Софроний Врачански; Стопански двор; Тракия; Христо Ботев; с. Генерал Тодоров
На 15.04.2014 г. /10.00 - 12.00 ч/ - с. Горно Дряново
На 15.04.2014 г. /11.45 - 13.45 ч/ - община Петрич : с. Кулата, ул. Антон Попов; ул. Арда; ул. Брегалница; ул. Васил Левски; ул. Връх Китка; ул. Гео Милев; ул. Ел-тепе; Жп Кулата; ул. Кожух; ул. Кочо Мавродиев; ул. Люле Бургас; ул. Максим Горки; Местност ГКПП Кулата; местност Кавако; ул. Отец Паисй; ул. Петко Р.славейков; ул. Плевен; ул. Рила; ул. Стефан Караджа; ул. Хр. Чернопеев; ул. Цанко Церковски; ул. Цар Калоян; ул. Чаталджа; ул. Яне Сандански; ул. Янтра; с. Марикостиново, Общ.Петрич; ул. Асен Златаров; ул. Братя Миладинови; ул. Бузлуджа; ул. Бяло Море; ул. Васил Коларов; ул. Вела Пеева; ул. Генерал Гурко; ул. Георги Раковски; ул. Димитър Благоев; ул. Димо Хаджидимов; ул. Драва; ул. Екзарх Йосиф; ул. Заводска; ул. Иван Вазов; ул. Карл Маркс; ул. Марикостенски Бани; ул. Марица; местност Аджобица-чалията; местност Банско Бърдо; местност Бонаро; местност Високия Рид; Местност Горничето; местност Корията: бл. Врем.с-во; Местност Лозарски Андък: бл. Свинарник; местност Падарка: бл. Казан бл. Свинарник; местност Хано; местност Цвиковица; Местонст Среден Път; ул. Москва; ул. Отец Пайсий; ул. Петър Берон; ул. Петър Стефанов; ул. Пирин; ул. Свобода; ул. Струма; ул. Христо Смирненски; ул. Черно Море; ул. Янтра; с. Чучулигово; с. Марино поле; с. Долно Спанчово
На 15.04.2014 г. /12.30 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център

На 16.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. В. Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма, ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /08.45 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център
На 16.04.2014 г. /09.00 - 13.30 ч/ - Копривлен; Александър Стаболийски; Бачо Киро; Васил Левски; Георги Бенковски; Драма; Кирил и Методий; Петър Берон; Стопански Двор; Тодор Паница; Христо Ботев; Цар Симеон; Юрий Гагарин; Яне Сандански; Хаджидимово; Димо Хаджидимов; Македония; Стопански Двор; Трети
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Първомай - ул. Георги Измерлиев
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Габрене - ул. Радецки
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Белица, гр. Белица - Владимир Поптомов; Димо Хаджидимов; Иван Алексов; Рила
На 16.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Илинден
На 16.04.2014 г. /10.00 - 13.30 ч/ - гр. Гоце Делчев; 19-ти Октомври; Kурортен комплекс Попови Ливади; Ал. Стамболийски; Бабуна; Беласица; Борис Чанджиев; Витоша; Вихрен; Гоце Делчев; Григор Пърличев; Гьорче Петров; Даме Груев; Димо Хаджидимов; Добруджа; Енос; Завоя на Черна; Захари Стоянов; Иван Кюлев; Иван Скендеров; Иларион Макариополски; Кичево; Клокотница; Кмет Никола Атанасов; Лозенград; Марица; Местност Бербат Хендек; Мидия; Митрополит Макарий; Никола Петков; Ниш; Ореляк; Панаирска Ливада; Панаирски Ливади; Панаирски Ливади и продължение; Пирот; Полковник Борис Дрангов; Попови Ливади; Преспа; Райко Джинзифов; Сан Стефано; Свещник; Серес; Сливница; Средна; Стара Планина; Стефан Захариев; Стефан Стамболов; Стойо Льондев; Стражин; Страцин; Струга; Търговска; Христо Силянов; Чаталджа; Шар Планина; Щип
На 16.04.2014 г. /11.00 - 14.00 ч/ - гр. Разлог - ул. Марица; ул. Стара Планина; ул. Трети Март; ул. Явор; бараките в Ромски квартал
На 16.04.2014 г. /12.00 - 12.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Божин Димов; ул. Васил Кънчев;
ул. Македония; ул. Мара Бунева; ул. Свети Георги; ул. Св. Св. Кирил и Методий; ул. Стою Хаджиев; ул. Христо Ботев; ул. Цар Иван Асен
На 16.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - Община Якоруда, с. Черна места; с. Аврамово; с. Бел Камен; с. Бунцево; с. Конарско; с. Смолево; с. Рохлево; с. Биково; ВЕЦ Черна места

На 17.04.2014 г. /08.45 - 15.45 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център
На 17.04.2014 г. /12.30 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград - Антон Чехов; Броди; Промишлена; Стефан Стамболов; Струмско Център; Яне Сандански
На 17.04.2014 г. /08.45 - 15.45 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Пенчо Славейков
На 17.04.2014 г. /08.45 - 16.45 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Пенчо Славейков
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Първомай - ул. Георги Измерлиев
На 17.04.2014 г. /09.00 - 11.30 ч/ - Кърналово, местност Адата; Петрич; местност Веран Чифлик; местност Лъките; местност Омондрос (по заявка на ЕСО)
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Петрич, с. Габрене - ул. Родина
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Белица, гр. Белица - Братя Миладинови; Васил и Сава Кокарешкови; Владимир Поптомов; Димо Хаджидимов
На 17.04.2014 г. /09.15 - 11.30 ч/ - община Разлог, с. Елешница
На 17.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

Кюстендилска област
На 14.04.2014 г. /09.00 - 10.00 ч/ - гр. Бобов Дол - кв. Южен; Бензиностанция; Газстанция; ул. Георги Димитров; ул. Стубело; ул. Цар Симеон
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Крайници - Паисий Хилендарски; Стоян Лудев
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - Герена, ул. Кокиче, ул. Цар Борис
На 14.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - гр. Бобошево - Александър Стамболийски; Иван Попмихайлов; Лале
На 14.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - гр. Дупница - Вардар; Метоха; Мусала; Николаевска
На 14.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - с. Горановци, община Кюстендил - вилна зона
На 15.04.2014 г. /08.00 - 08.00 ч/ - с. Крайници - Ст. Димитров; Стоян Лудев
На 15.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Бобошево - Ела; Лале; местност Мърдище; Морава; Топола; Явор
На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Асен Златаров; ул. Бузлуджа; ул. Дрин
На 15.04.2014 г. 09.00 - 16.30 ч/ - община Дупница; село Дяково - овчарник в местността Яхински дол; Община Бобов дол; с. Мламолово; гр. Дупница – кв. Каваклия; Хидрострой Дупница Гатера; Бензиностанци ОМВ и ЕКО; Бившия стопански двор на село Пиперево; село Пиперево; село Блатино; село Дяково; село Кременик
На 15.04.2014 г. /09.15 - 12.00 ч/ - гр. Кюстендил - кв. Запад; ул. Петър Ников
На 15.04.2014 г. /09.15 - 15.15 ч/ - гр. Дупница - Вардар; Преспа; Цар Самуил
На 15.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - община Кюстендил, гр. Кюстендил - местност Николичевски Път; с. Николичевци - промишлена зона
На 15.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - кв. Запад; ул. Цар Освободител
На 16.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Босилеградска; ул. Бузлуджа; ул. Булаира; ул. България; ул. Драгомираба; ул. Йосиф Ковачева; ул. Неофит Бозвелиа; ул. Раковскиа; ул. Спасовица; ул. Столетова; ул. Три Уши; ул. Хаджи Димитър
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Искър ; ул. Овощарска; ул. Раковски; ул. Цар Петър; ул. Цветна Градина
На 16.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - гр. Дупница - Вардар; Цар Освободител
На 16.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - с. Крайници - Баба Е. Механджийска; Васил Демиревски; Васил Левски; Ст. Димитров
На 16.04.2014 г. /09.30 - 16.30 ч/ - гр. Бобошево - Алекси Величков; Лале; Морава; Никифор Бибин
На 16.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - община Невестина, с. Невестино Общ. Невестино ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Златаров; ул. Бузлуджа; ул. Васил Левски; ул. Владимир Поптомов; ул. Гео Милев; ул. Димитър Каляшки; ул. Здравец; ул. Кокиче; ул. Махала Синорска; ул. Митко Палаузов; ул. Никола Вапцаров; ул. Струма; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух
На 16.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Братя Миладинови; ул. България; ул. Гороцветна; ул. Димчо Дебелянов; ул. Кирил и Методий; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Кресна; ул. Патриарх Евтимий; ул. Средна Гора
На 17.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - община Кюстендил, с. Жабокрът - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Девети Септември; ул. Еделвайс; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията; ул. Калоян; ул. Осми Март; ул. Осогово; ул. Пауталия; ул. Плиска; ул. Христо Ботев; ул. Шипка
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Николичевци
На 17.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - гр. Дупница - Вардар
На 17.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - с. Крайници - Баба Е. Механджийска; Баба Тонка; Христо Механджийски
На 17.04.2014 г. /09.30 - 16.30 ч/ - гр. Бобошево - Върба; Кирил и Методий; Крайречна
На 17.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - община Кюстендил, с. Багренци, ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Георги Зеленков; ул. Дядо Иван Самоволеца; ул. Ильо Войвода; ул. Кирил Орловски; ул. Крум Джиджински; ул. Любен Каравелов; ул. Райна Княгиня; ул. Руен; ул. Стара Планина

Плевенска област
На 14.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Козар Белене - Ангел Кънчев; Иван Вазов; Катя Попова; Пейо К. Яворов; Стара Планина; Странджа; Съединение; Хан Аспарух; Черно Море; Шипка
На 14.04.2014 г. /08.30 - 12.30 ч/ - гр. Искър - Васил Левски; Искър; Адил Дервишев; Александър Стамболийски; Априлов; Ас. Халачев; Бенковски; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Васил Левски; Велинград; Велко Кръстев; Вит; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Драва; Ернст Телман; Иван Вазов; Иван Ведер; Йорданка Николова; Каварна; Кемал Ататюрк; Корейска; Коста Златарев; Кънчо Илиев; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Люле Бургас; Мара Балева; Михаил Кочев; Мургаш; Назъм Хикмет; Одрин; Осогово; Отец Паисий; П. Р. Славейков; Перущица; Петрохан; Петър Берон; Плевен; Райко Даскалов; Родопи; Септември; Сергей Румянцев; Средна гора; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Страцин; Таламбушковец; Трифон Ангелов; Трявна; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Кърпачев; Чавдарци; Юрий Гагарин; Мездра; Св. Патриарх Евтимий (По заявка на ЕСО)
На 14.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Тотлебен - ул. Ангел Кънчев; ул. Г. С. Раковски; ул. Димитър Благоев; ул. Добрич; ул. Любен Каравелов; ул. П. Р. Славейков; ул. Сопот; ул. Средна гора; ул. Хаджи Димитър;
На 14.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Ас. Халачев; ул. Бр. Миладинови; ул. Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Мара Балева; ул. Райко Даскалов; ул. Велико Търново; ул. Васил Коларов
На 14.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Байкалска; ул. Волга; ул. Димитър Благоев; ул. Силистра
На 14.04.2014 г. /08.45 - 12.15 ч/ - гр. Искър - Александър Димитров; Ас. Халачев; Байкал; Балкан; Балчик; Бр. Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Вапцаров; Васил Коларов; Велико Търново; Велко Кръстев; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Искър; Калинин; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Малчика; Мара Денчева; Маркс; Николай Петрини; Петлешков; Пирин; Преслав; Първи май; Райко Даскалов; Рила; Септември; Силистра; Слави Алексиев; Стоян Заимов; Тодор Каблешков; Трифон Ангелов; Тулча; Тунджа; Тутракан; Урал; Христо Ботев; Христо Наумов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Цвятко Георгиев; Чавдарци; Чапаев; Чаталджа; Яне Сандански; Янтра; Ставерци; Правда
На 14.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - с. Козар Белене - Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Раковски; Дунав; Любен Каравелов; Петър Берон; Христо Ботев
На 14.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - жк. Сторгозия - ул. Генерал Тотлебен, ул. Незабравка
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Обнова - общ. Левски ул. 9-ти септември; ул. Възраждане; ул. Заря
На 14.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Въбел - ул. Ал. Стамболийски; ул. Г. Милев; ул. Г. С. Раковски
На 14.04.2014 г. /09.30 - 11.30 ч/ - с. Ставерци - Борис I; Трети Март; Хаджи Димитър
На 14.04.2014 г. /09.45 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска; Неофит Бозвели; Прилеп
На 14.04.2014 г. /10.00 - 10.15 ч/ - с. Долни Луковит - I-ви стопански двор; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Бенковски; Босилеградска; Братя Миладинови; Васил Априлов; Васил Левски; Веслец; Гео Милев; Георги Димитров; Гоце Делчев; Демир Велиев; Димитър Спасов; Димчо Дебелянов; Дунав; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски; Клокотница; Козлодуй; Криволак
На 14.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - с. Петърница - Александър Стамболийски; Плачковска; Плиска; Славия; Студентска; Хаджи Димитър

На 14.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - с. Тодорово - Ал. Стамболийски; Батак; Беласица; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Камен Христов; Пирин; Стефан Караджа; Сторгозия; Хаджи Димитър; Шар Планина; Шейново
На 14.04.2014 г. /10.15 - 12.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Левски /Георги Димитров/; Данаил Попов /Ленин/; Д-р Г. М. Димитров; Д-р Л. Заменхов; Райко Жинзифов; Ракитин; Хан Аспарух
На 14.04.2014 г. /10.30 - 13.00 ч/ - Брест - Ал. Стамболийски; Амур; Батак; Бузлуджа; Градинарска; Дунав; Кирил и Методий; Стефан Караджа; Симеон Велики; Стефан Стамболов; Хан Аспарух
На 14.04.2014 г. /12.30 - 14.30 ч/ - с. Староселци - Н. Й. Вапцаров; Пирин; Рила; Родопи; Средна гора; Стара Планина; Тодор Каблешков
Любен Каравелов; Марин Дринов; Местност Лозята; Мусала; Нов квартал; Одрин; Отец Паисий; Петлешков; Петър Берон; Пирин; П. К. Яворов; Радецки; Раковски; Сопот; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Тулча; Тунджа; Тутракан; Хаджи Димитър; Хайдушка Поляна; Хан Аспарух; Хан Крум; Хан Кубрат; Христо Ботев; Цар Асен Първи; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Освободител; Цар Симеон; Шипка; Янтра;
Кнежа - Беласица; Вела Пеева; Верила; Димитър Бутански; Елин Пелин; Изгрев; Искър; Калиакра
На 14.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - с. Козар Белене - Алеко Константинов; Бачо Киро; Гео Милев; Петър Берон; Съединение; Царева Могила; Юрий Гагарин
На 14.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ ТП водолей (По заявка на ЕСО)

На 15.04.2014 г. /08.30 - 10.30 ч/ - гр. Пордим - Ал. Стамболийски
На 15.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Върбица - ул. Г. С. Раковски; ул. Димка Пенчева; ул. Райко Даскалов; ул. София; ул. Христо Кърпачев
На 15.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Васил Априлов; ул. Васил Петлешков; ул. Г Димитров; ул. Ген Лавров; ул. Митко Палаузов; ул. Ручина бара; ул. Стоян Михайловски
На 15.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Силистра; ул. Димитър Благоев; ул. Никола Гигенски; ул. Митко Палаузов; ул. Осъм; ул. Трън; ул. Никола Дуканов
На 15.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - гр. Белене - Васил Левски; Г. С. Раковски; Георги Кирков; Градище; Лозенец; Любен Каравелов; Слатина; Средна гора; Стефан Караджа
На 15.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - с. Козар Белене - Бачо Киро; Васил Левски; Георги Бенковски; Д. Благоев; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Петър Берон; Съединение; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Ясенов
15.04.2014 г. /09.30 - 11.30 ч/ - с. Тодорово - Баба Тонка; Вит; Георги Бенковски; Георги Бешков; Дунав; Иван Вазов; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Панайот Волов; Христо Ботев; Шейново
На 15.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - ТП Микра (По заявка на ЕСО)
На 15.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Долни Дъбник - Първи Стопански Двор
На 15.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - жк. Сторгозия - ул. Лъчезарна; ул. Люляк; ул. Рудозем; бл. 93
На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Ив. Вазов; ул. Л. Каравелов
На 15.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Въбел - ул. Д. Благоев; ул. Дунав; ул. Ленин; ул. Н. Вапцаров
На 15.04.2014 г. /09.45 - 13.45 ч/ - Гривица - Ал. стамболийски; Асен Златаров; Асен Халачев; Бачо Киро; Букурещ; Буря; Валтер Мъръчиняну; Вапцаров; Вардар; Васил Левски; Вит; Витоша; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Кирков; Георги Кочев; Гоце Делчев; Г. С. Раковски; Димитър Благоев; Дунавия; Иван Вазов; Ив. Винаров; Извор; Изгрев; Искър; Козлодуй; Кострама; Любен Каравелов; Майор Горталов; Майор Шонцу; Марица; Митко Палаузов; Москва; Отец Паисий; Панайот Хитов; Подполковник Николае Нанкович; Прогрес; Редник Грегоре Йон; Скобелев; Слави Алексиев; Струма; Тулча; Филип Тотьо; Христо Ботев; Шипка; Згалево; Аврора; Адалберт Антонов-Малчика; Антон Иванов; Асен Халачев; Бачо Киро; Божин Чулев; Васил Левски; Вит; Витоша; Владимир Поптомов; Восток; Гаврил Генов; Генерал Столетов; Георги Димитров; Герман Титов; Димитър Благоев; Дунав; Елтепе; Искър; Йорданка Николова; Килиманджаро; Клисура; Комуна
На 15.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска; Пирин
На 15.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - с. Ставерци - Кайлъка; Митко Палаузов; П. Р. Славейков; Софроний Врачански; Трайчо Костов; Цанко Церковски
На 15.04.2014 г. /10.45 - 12.00 ч/ - гр. Червен бряг – 23-и септември; Дядо Вълко; Иван Вазов; Цар Калоян
На 15.04.2014 г. /11.00 - 13.00 ч/ - с. Козар Белене - Ал. Стамболийски; Ангел Кънчев; Васил Априлов; Гео Милев; Георги Кирков; Иван Вазов; Кирил и Методий; Осъм; П. К. Яворов; Съединение; Хаджи Димитър
На 15.04.2014 г. /12.30 - 14.30 ч/ - Тученица - Васил Левски; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Кайлъка; Рила; Хаджи Димитър; Христо Ботев
15.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - с. Козар Белене - Витоша; Гео Милев; Георги Бенковски; Маршал Толбухин; Райко Даскалов; Съединение; Царева могила
На 15.04.2014 г. /13.30 - 15.30 ч/ - гр. Пордим - Ал. Стамболийски; Арда; Беласица; Вит; Искър; Марица; Одеса; Осъм; Раковски; Тунджа; Цар Освободител; Черно море; Янтра
На 16.04.2014 г. /08.15 - 12.15 ч/ - гр. Горна Митрополия - Александър Стамболийски; Антон Иванов; Асен и Петър; Балчик; Батак; Беласица; Васил Априлов; Васил Левски; Вежен; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Иван Вазов; Иван Рилски; Кирил и Методий; Люлин; Марагидик; местност Хрушково; Мургаш; Неофит Рилски; Н. Й. вапцаров; Паисий; Панайот Хитов; Петрохан; Пирин; Пробива; П. Р. Славейков; Раковски; Рила; Родопа; Ропотамо; Силистра; Сливница; Стара Планина; Стефан Караджа; Странджа; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Иван Шишман; Цар Иван Асен Втори; Цар Калоян; Черно Море; Шипка; Юрий Гагарин; Янтра; Долна Митрополия; Ал. Стамболийски; Алеко Константинов; Батак; Бузлуджа; Васил Друмев; Георги Бенковски; Георги Кочев; Г. С. Раковски; Заводска; Иван Вазов; Люлин; Местност Лозята; Оборище; Огоста; Панайот Волов; Пирин; Прогрес (По искане на ЕСО)
На 16.04.2014 г. /08.30 - 10.30 ч/ - гр. Пордим - Иван Божинов; Капитан Галпер; Сан Стефано
На 16.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Бачо Киро; ул. Бузлуджа; ул. Дунав; ул. Петко Д. Петков; ул. Стамболийски; ул. Странджа; ул. Стара Планина;
На 16.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Ал. Стамболийски; ул. Виктор Юго; ул. Ленин; ул. Г. Г. Деж; ул. Г. Димитров; ул. Христо Смирненски
На 16.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Трън; ул. Димитър Благоев; ул. Патриарх Евтимий; ул. Митко Палаузов; ул. Троянска
На 16.04.2014 г. /08.45 - 10.45 ч/ - с. Обнова - Витоша; Плевен; Академик Й. Трифонов; Местност Кайлъка
На 16.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - Аспарухово - Арда; Васил Коларов; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Г. С. Раковски; Любен Каравелов; Люлин; Марица; Огоста; Осъм; Панайот Волов; Пирин; Ропотамо; Средна гора; Стара планина; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - жк. Сторгозия - ул. Мир, ул. Синчец, ул. Генерал Тотлебен
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Н. Й. Вапцаров
На 16.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Въбел - общ. Никопол ул. Райко Даскалов; ул. Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /09.30 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Дунав, Неофит Бозвели /Ц. Аврам/; Панайот Хитов
На 16.04.2014 г. /09.45 - 16.00 ч/ - с. Въбел - Ал. Стамболийски; В. Друмев; В. Коларов; В. Левски; В. Пеева; Витоша; Г. Бенковски; Г. Бузев; Г. Димитров; Г. Кирков; Г. Милев; Г. С. Раковски; Д. Благоев; Д. Дебелянов; Дунав; Ив. Вазов; Кирил И Методий; Л. Каравелов; Ленин; М. Горки; местност Старото село; Малчика; Местност Петровски Път; Н. Вапцаров; Н. Рилски; Отец Паисий; Пирин; П. К. Яворов; Райко Даскалов; Рила; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Шипка; Юрий Гагарин; Евлогиево; Арда; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Георги Димитров; Ев. Ангелов; Иван Вазов; Искър; Люлин; Марица; Пирин; Рила; Усоята; Христо Ботев; Шипка; Янтра; Любеново - Адалберт Антонов-Малчика; Александър Стамболийски; Иван Вазов; Кирил и Методий; Лазар Деков; Любен Дочев; Максим Горки; Маршал Толбухин; Николай Петров; Н. Й. Вапцаров; П. К. Яворов; Радецки; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Кърпачев; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Шипка
На 16.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - Горни Дъбник - Г. Димитров; Ген. Лавров; Любен Вежков; Митко Палаузов; Панайот Волов; Поп Андрей; Ручина бара
На 16.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - гр. Горни Дъбник - Адил Дервишев; Васил Априлов; Г Димитров; Коста Златарев; Малчика; Маршал Толбухин; Назъм Хикмет; Одрин; Пан Хитов; Ручина бара; Садовска
На 16.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - с. Писарово - Вера Златарева; Волга; Георги Димитров; Иван Рилски; Лазар Станев; Никола Й. Вапцаров; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Райко Даскалов; Спас Дупаринов; Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - с. Писарово - Боримечката; Братя Миладинови; Волга; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Даме Груев; Димитър Грънчаров; Мара Балева; Никола Й. Вапцаров; Николай Петрини
На 16.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Бяло Море /Н. Тинков/; Димчо Дебелянов; Драгоман /Ц. Кисьов/; Кала Тепе; Княз Борис I /В. Ангелов/ (по искане на ф-ма Елфор)
На 16.04.2014 г. /10.30 - 12.00 ч/ - с. Садовец - I-ви Стопански двор
На 16.04.2014 г. /11.00 - 13.00 ч/ - с. Пелишат - Партизани; Вит; Дунав; Иван Вазов; Любен Вешков; Осъм; Победа; Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /11.00 - 16.00 ч/ - с. Аспарухово - Адалберт Антонов-Малчика; Васил Коларов; Васил Левски; Камчия; Марица; Огоста; Родопи; Стара планина; Стефан Караджа; Тунджа
На 16.04.2014 г. /11.15 - 13.15 ч/ - Върбица - Братя Миладинови; Васил Коларов; Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дамян Груев; Ивайло; Искър; Кракра Пернишки; Марица; Освободител; Прилеп; Рила; Родопи
На 16.04.2014 г. /12.00 - 12.30 ч/ - с. Драгаш Войвода - В. Левски; Витоша; Драгаш Войвода; Евлоги Ангелов; Изгрев; Любен Дочев; Петър Велчев; Роден кът; Спас Митев; Стопански двор; Страхил Войвода; Ю. А. Гагарин; Никопол - Акация; Амбарица; Беласица; Борова гора; Вардар; Веслец; Витоша; Вишнева; В. Левски; Ген Криденер; Дойран Здравец; Елия; Искър; Крепостна; Любен Дочев; Малка Чарталия; Мелник; местност Мерджанлъка; местност Харманлъка; Морава; Мусала; Оборище; Огоста; Одеса; Осъм; Петър Велчев; Победа; Родопа; Руен; Смолянови; Струма; Тракия; Шипка; Янко Сакъзов; Янтра
На 16.04.2014 г. /12.00 - 12.30 ч/ - с. Бресте - Александър Стамболийски; Антон Страшимиров; Васил Коларов; Васил Левски; Върбан Йотов; Ген. Вл. Заимов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Двадесет и шести юни; Девети септември; Димитър Кьосовски; Иван Вазов; Иван Диловски; Иван Чифлигарски; Илия Стоянов; Любен Каравелов; Мито Гачев; Никола Горанов; Н. Й. Вапцаров; Отец Паисий Хилендарски; П. Р. Славейков; Рила; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чудна; Горник - Бузлуджа; Вихрен; Втора; Г. Бенковски; Дванадесета; Девета; Десета; Дунав; Дядо Вълко; Елена; Иван Вазов; Искър; Осемнадесета; Осма; Партизанска; Пета; Петко Горанов; Петко Хр. Петков; Пирин; Първа; Рила Магазин; Родопи; Седма; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Филип Тотю; Христо Ботев; Христо Ненов; Цвятко Иванов; Четвърта; Шеста; Янка Митова; Янтра; Сухаче - Ал Стамболийски; Асен Златаров; Баба Мария; Баба Тонка; Безименна; Вешка Данова; Г. Тошев ; Генерал Заимов; Девети Септември; Дядо Вълко; Л. Димитрова; Л Каравелов; Маршал Толбухин; Паисий; Партизанска; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Стефан Караджа; Христо Ботев; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Цвятко Радойнов
На 16.04.2014 г. /12.30 - 13.00 ч/ - Община Червен бряг - Помпена
На 16.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - Левски - Никола Вапцаров
На 16.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - Аспарухово - Адалберт Антонов-Малчика; Васил Левски; Любен Каравелов; Люлин; Панайот Волов; Пирин; Средна гора; Христо Ботев; Янтра
На 16.04.2014 г. /13.30 - 15.30 ч/ - Пелишат - Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 17.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Въбел - ул. Цветан Спасов; ул. Шипка; ул. Юрий Гагарин
На 17.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Г Димитров; ул. П. Р. Славейков; ул. Ст. Караджа
На 17.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Брестовец - ул. Александър Стамболийски; ул. Генерал Тотлебен; ул. Георги Кочев; ул. Пейо Кр. Яворов; ул. Тодор Първанов
На 17.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Дебърска; ул. Средна гора; ул. Александър Стамболийски; ул. Солунска; ул. Любен Каравелов
На 17.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - с. Асеновци - 9-ти май; Асен Вълев; Гено Борисов; Г. С. Раковски; Емил Михайлов; Любен Каравелов; Люлин; Николай Панчев; Огоста; Раковска; Сливница; Стадиона; Христо Смирненски; Цанко Церковски
На 17.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Люляк; ул. Асен Халачев; ул. Иван Миндиликов; ул. Гренадирска
На 17.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Победа
На 17.04.2014 г. /09.45 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля /А. Дервишев/; Гренадирска
На 17.04.2014 г. /11.00 - 13.00 ч/ - с. Асеновци - Асен Вълев; Индустриална; Митко Палаузов; Рила На 17.04.2014 г. /11.30 - 13.30 ч/ - с. Мечка - Балкан; Бачо Киро; Васил Левски; Любен Каравелов; Максим Горки; Татар Махала; Хаджи Димитър; Хан Кубрат
На 17.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - с. Асеновци - 8-ми март; Александър Стамболийски; Асен Вълев; Асен Халачев; Бахчалъка; Бързаца; Вежен; Евтим Костов; Липето; Никифор Йорданов; Раковска; Рила; Софка Вълева; Стадиона; Стара Планина; Христо Ботев

Ловешка област
На 14.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Стефан Караджа 1 - бл. Прогрес
На 14.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Васил Левски 162, 172; ул. Кирил и Методий 8
На 14.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен – Вежен 1, 2, 4, 5, 6; Върбанчовец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Палтен 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22; Стара Планина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9
На 14.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Малък извор - Изгрев; Лисец - бл. „ТПЗ”; махала Длабе; Чобаните
На 14.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Български извор – Демокрация; Филип Тотю; Христо Ботев; Шипка
На 14.04.2014 г. /09.30-10.00 и 16.00-16.30 ч/ - гр. Априлци - Аврам Драганов; Ангелина Попска; Априлско Въстание; Балкан; Барата; Барахарска; Безименна; Бор; Ботев Връх; Бъзов Дял; Васил Левски - бл. Стара Планина; Велчевска; Велчо Ночев; Вилна; Воденичарска; Възрожденска; Вълко Йонков; Габровница; Георги Бенковски; Грънчарска; Даскал Никола; Девети Май; Драгню Стойчев; Дружба; Дуневска; Еделвайс; Здраве; Здравец; Зеленика; Зла Река - бл. Вила къща, Кръстю къща, Съба къща, местност Иванджици; Злиевска; Зора – бл. Къща; Мичо къща; Данко къща; Иван къща; Лазар къща; Недялко къща; Пенко къща; Стоянка къща; Иван Марангозов; Иглика; Изгрев; Йонко Карагьозов; Касалийска; Катранджийска; Ковашка; Кокиче; Колю Ковача; Креманлива; Курорт; Липакът - бл. Вила; Мазалат; Мала Река; Малина; Марагидик
На 14.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Добревци – Васил Левски; Георги Петров; Люляк; Ратица; Христо Ботев; Централна; Ягода
На 14.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Голяма Желязна – махала Разсадищата 10, 11, 12, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9, бл. Вила
На 14.04.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Троян – Генерал Карцов; Лъгът
На 15.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Осъмска 5
На 15.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Минко Радковски 1, 2; ул. Радецки 2, 3, 4 и 5
На 15.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - Баньо Маринов 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 2, 84, 8; Васил Йонков 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Илия Темелски 18, 20, 22, 24, 31, 33; Нейо Крачунов 10
На 15.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Велчево - Васил Левски; местност Джокари, бл. Вила, къща Васил, къща Ганчо, къща Драган, къща Марин, къща Мария, къща Нанко, къща Пею; местност Мачковци - бл. Вила, трафопост 2, бл. трафопост 1; с. Гумощник - Клиновци; махала Реката; Цанко Влаховски; Чакърска
На 15.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Брестница - Васил Левски; с. Голяма Брестница - Александър Стамболийски; Биволарника; Васил Левски; Геновци; Георги С. Раковски; Гетовци; 23-ти Декември; Девети Септември; Жидевица; Кокиче; Любен Каравелов; Никола Й. Вапцаров; Ниновци; Опълченска; Панайот Волов; Петър Берон; Пирин; Родината; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски; Пещерна; Ангел Кънчев; Антон Страшимиров; Васил Левски; Васил Петлешков; Витска Долина; Гео Милев; Георги Бенковски; Елин Пелин; Иван Вазов; Лозарска; Любен Каравелов; Отец Паисий; Панайот Волов; Пейо К. Яворов; Пчелиня; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Торос; Александър Стамболийски; гр. Априлци - Бреза; Бузлуджа; Валето; Васил Левски; Витска; Вишиндол; Възраждане, бл. Аптека; Вълчо Русковски; Върбан Йотов Теслов; Гатил; Георги Бенковски; Градинска; Грънчар; Дило Йотов - бл. Поща; Димитър Ковач; Дойчин Димитров; Еделвайс; Захари Стоянов; Здравец; Кирил и Методий; Китка; Кичера; Кокиче; Крайселска; Кулата; Лозарска - бл. Вила; Люляк ; Марин Табаков; Мелнична
На 15.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Брестница - Васил Левски; Лало Йотов; Петър Василев; Стефан Цаков; Цоло Гетов; с. Български Извор - Васил Левски; Георги Бенковски; с. Гложене - Йото Николов Врачев; с. Дивчовото - Боровец; Георги Бенковски; Йото Генков; Капитан Никола Войновски; махала Зеленика - бл. Вила, къща Васил, къща Михал, къща Начко, къща Петко, къща Стойо, къща Стоян, къща Трайко, къща Христо; махала Косица - бл. Вила; местност Боатин - бл. Горски Дом Кордела, бл. Къща Сашо; Сава Младенов; гр. Тетевен - Христо Ботев; Черни Вит; Ангел Крачунов - бл. Хижа
На 15.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Галата - Бялка; Васил Левски; Вела Пеева; Габаре; Георги Кирков; Гергана; Димитър Полянов; Йордан Йовков; Пейо К. Яворов; Пещера; Христо Ботев; Христо Смирненски
На 15.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - гр. Луковит – Възраждане 150, 83, 85, 87, бл. Балкан, Космос
На 15.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. Ловеч - Граф Игнатиев 1, 10, 2, 4, 6, 8, бл. Луна; Одрин 1, 11, 13, 15, 17, 19, 3, 5, 7, 9; Проф. Д-р Стефан Ватев 14, бл. Терешкова; Стара Планина 4, 8; Хан Омуртаг 17
На 16.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Кирил и Методий 17; ул. Любен Каравелов 34; ул. Христо Ботев 85-107; ул. Христо Ботев 138-156
На 16.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Ловеч - ул. Цар Освободител 17, 29, 18, 21, 22, 23, 25
На 16.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Златна Панега - Александър Стамболийски; Капитан Петко Войвода; Никола Вапцаров; Опълченска; Стара Планина; Стефан Караджа; Христо Ботев; Шипка
На 16.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Троян - трафопост 121; с. Орешак – трафопостове 5, 9, 13, 29; с. Патрешко – трафопост 4 ; с. Орешак - Балкан; Иван Павлов; Неофит Калчев; с. Белиш – трафопостове 1, 2 ; с. Драшкова Поляна – трафопостове 1, 2, 3 ; с. Патрешко – трафопостове 1, 2, 3; гр. Троян – трафопостове 11, 13, 103, 139, 141, 152
На 16.04.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Калейца – Христо Ботев
На 16.04.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Ябланица - Александър Стамболийски; Борьов; бл. Къща; Доктор Ради Цанов; местност Ламбовци; бл. Вила Иван, къща Гета, къща Драгомир, къща Иван, къща Мария, къща Милка, къща Мирослава, къща Найда, къща Петър, къща Симеон, къща Цецка, павилион, трафопост 34, бл. Вила, къща Никола, къща Нино, къща Цона, бл. Паянтова Жилищна Сграда; местност Пали Лула, бл. Къща Найден, трафопост 30; местност Шумака, бл. Вила, къща Виолета, къща Даринка, къща Димитра, къща Драган, къща Иван, къща Лазар, къща Мариан, къща Найден, къща Нейко, къща Стойка, къща Хрисо, къща Христина, работилница за боза, бл. Къща Мария, къща Снежана; местност Шумнене, бл. Вила, къща Борислав, къща Брайко, къща Васил, къща Василка, къща Венелин, къща Дако, къща Димитър, къща Дица, къща Иван, къща Кръстьо, къща Лазар, къща Лили, къща Маргарита, къща Мария, къща Мая, къща Надка, къща Найден, къща Никола, къща Петя, къща Райко, къща Стефан, къща Тинка, къща Цончо, къща Юлиян, бл. Вила, къща Вутьо, къща Васил, къща Венцислав, къща Веселина, къща Георги, къща Димитър, къща Дона, къща Иван, къща Иванил, къща Йордана, къща Кирил, къща Лазар, къща Лако, къща Любчо, къща Мариана, къща Марин, къща Мария, къща Михаил, къща Надежда, къща Начко, къща Никола, къща Николай, къща Петър, къща Райко, къща Райна, къща Рашка, къща Рашко, къща Рени, къща Сашо, къща Стефан, къща Стоян, къща Съйко, къща Христина, къща Цако, къща Цветан, къща Цвятко, склад, трафопост 4, бл. Вила, къща Борис, къща Гена, къща Иван, къща Марин, къща Павлина, къща Пенка, къща Радка, бл. Вила, къща Веселина, бл. Вила, къща Михаил, къща Стефан, къща Цано; Пеловска Ливада; Ширевец
На 16.04.2014 г. /12.15-12.45 ч/ - с. Борима - Бочо Дуковски; Васил Левски; Васил Поппавлов; Георги Попов; Девети Септември; Димитър Рачев; Дочо Съев; Есперанто; Капитан Петко Войвода; Кирил и Методий; Колю Кацаров; Марин Банковски; Минко Дочев; Пашалан; Петко Дочев; Победа; Райна Княгиня; Стара Планина; Тотка Съева; Урсел; Христо Ботев; с. Голяма Желязна - Август Г.; Братя Попски; Възраждане; Ганчо Моев; Георги Бенковски; Дачо Михайлов; Девети Септември - бл. Закусвалня, бл. Катодна защита, бл. Кметство, поща; Желязвенска Комуна; Колю Владов; махала Късера; Марин Гачев; Марин Ив Кинкин; махала Испирско - бл. Вила; махала Козуря - бл. Осветление; махала Лъките - бл. Вила; махала Разсадищата - бл. Вила; махала Сойчанско - бл. Вила, Венелин къща, Виолета къща, Георги къща, Даниела къща, Димитър къща, Димка къща, Иван къща, Коста къща, Марин къща, Мария къща, Милко къща, Милчо къща, Мирчо къща, Мою къща, Найден къща, Николина къща, Петко къща, Румен къща, Тянко къща, Цанко къща, Ценка къща, Ценко бл. къща, Георги къща, Краю къща Цано; махала Топля - бл. Вила; махала Чербин - бл. Вила; махала Чолдарско - бл. Вила; Мирчо Филипов; Михал Дочев; Октомврийска; Петко Доневски ; къща Милка; Симеон Маринов; Стамен Мирчев - бл. Касета; Стойко Хаджиев; Тодор Чипарски; Тринайсет Века България; Цанко Станчев; Цано Драголов - бл. Вила; Цано Кадийски; Цвятко Георгиев; Дълбок дол; Божур ; Бор; Бреза; Васил Мочев; Васил Събчев; Васил Христов; Гробарска; Дъб; Дълбокдолска Комуна
На 16.04.2014 г. /12.30-14.00 ч/ - с. Бежаново - Алеко; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Аско Махмудов; Бачо Киро; Беласица; Боровец; Бръшлян; Васил Левски; Вежен; Вит; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Димитър Полянов; Добри Комитата; Дунав; Иван Вазов; Иван Иванов; Иван Роснев; Искър; Йордан Йовков; Калето; Клокотница; Козлодуй; Мир; Никола Йонков Вапцаров; Никола Цоцов; Опълченска; Орелец; Осми Март; Осогово; Отец Паисий; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Пейо К. Яворов; Плевен; Първи Май; Сергей Румянцев; Сини Вир; Сливница; Стара Планина; Стефан Караджа; Стублата; Филип Тотю; Христо Ботев; Христо Смирненски; Христо Татарлийски; Юрий А. Гагарин; с. Дерманци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Раковски; Крайна; Куделин; Любен Каравелов; Мизия; Скобелев; Цар Борис; Драгана; Александър Стамболийски; Беклемето; Васил Коларов; Васил Левски; Гео Милев; Георги Бенковски; Горник; Гороглед; Гоце Делчев; Иван Вазов; Изгрев; Калето; Каменица; Коларска; Ловешка; Любен Каравелов; Оборище
На 16.04.2014 г. /13.00-14.30 ч/ - с. Калейца - Керимса
На 17.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Васил Левски 202-212; ул. Хан Аспарух 8-12 и 7-9
На 17.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Академик Анастас Иширков 10, 11, 4
На 17.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гложене - Бряст: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Васил Драганов 17, 21, 5; 23-ти Септември 1, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 5, 6, 9; Никола Врачев 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 2; Прогрес 1, 11, 13, 14, 15, 19, 25, 3, 5, 7, 9
На 17.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Брестница - Васил Левски; Иван Данов; Липа; Петър Василев; Победа; Стефан Цаков; Цоло Гетов
На 17.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Брестница - Вутю Малков; Възраждане; Дачевци; Дружба; Кокиче; Оборище; Печовци; Теменуга; Трети Март; Тълкийското

Врачанска област
На 14.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй - Александър Стамболийски; Георги Бенковски; Жилищен комплекс; Лозенград; Одрин; Прилеп; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Хан Омуртаг
На 14.04.2014 г. /08.30-09.30 ч/ - гр. Враца - Ален Мак; Безименна; Бистрец,кметство; Бистрешко шосе, администрация на затвора, жилища в района на затвора, затвора-парова централа; Бистрица; Бориките; Боровица; Ботуня; Гаврил Бистричанин; Дружба; Еделвайс; Езерото; Илинден; Калето, кв. Бистрец; Касината; Люляците; Маджар; Манастирска; Мътница; Радовене; Рила; Рула; Скът; Славов Дол; Сливница; Стоян Орловски; Студен извор; Студил; Суходолска; Чудна
На 14.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Възраждане; Гео Милев; Мизия; Никола Вапцаров; Пролет; Сердика; Скакуц; Хаджи Димитър
На 14.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Първи май; Александър Невски; Андрей Николов; Васил Левски; Виктор Юго; Георги Бенковски; Дунав; Капитан Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Хан Аспарух
На 14.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Мездра - Динко Петров; Добруджа; Любен Каравелов; Мургаш; Оборище; Христо Смирненски
На 14.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Сладница
На 14.04.2014 г. /09.00-09.30 и 15.15-15.30 ч/ - гр. Враца - Васил Кънчов 2, 2б, бл. Б; Стара Планина 2
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк. Дъбника - бл. 33, вх. Б, В, Г; бл. 35, вх. А, Б, В
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс 3 – бл. 18, вх. А
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - ул. Ленин 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
На 14.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Васил Левски 1, 10, 12, 14, 16, 3, 5, 7, 8
На 14.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. Мездра - Първи май; Александър Стамболийски; жп Район; Христо Смирненски,Олива инвест, Врачански камък,Тексидея, ЕТ Христо Лалов, ЕТ Дани
На 14.04.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Хайредин - Ангел Боков; Борис Гавазки; Георги Димитров; Кръстьо Боков; Огоста; Търнето; Хан Омуртаг
На 14.04.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Ален Мак; Безименна; Бистрец, кметство; Бистрешко Шосе; Бистрица; Бориките; Боровица; Ботуня; Гаврил Бистричанин; Дружба; Еделвайс; Езерото; Илинден; Калето; Касината; Люляците; Маджар; Манастирска; Мътница; Радовене; Рила; Рула; Скът; Славов Дол; Сливница; Стоян Орловски; Студен Извор; Студил; Суходолска; Чудна
На 15.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - с. Остров - Александър Стамболийски; Ген. Владимир Заимов; Ген. Скобелев; Гео Милев; Георги Кирков; Димитър Благоев; Замфир Попов; Захари Стоянов; Иван Вазов; Любен Каравелов; Мак; Никола Войводов; Петко Д. Петков; Пирин; Сергей Румянцев
На 15.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина – Крайбрежна 1, 2, 4; бл. Подем 2
На 15.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи
На 15.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Възраждане; Гео Милев; Мизия; Никола Вапцаров; Пролет; Сердика; Скакуц; Хаджи Димитър
На 15.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Лютидол - Иван Йорданов; Мир;Типченица; Седми септември; Бачо Киро; Безименна; Богомил Кръстев; Боримечката; Гаврил Генов; Данте Павлов; Динко Петров; Д-р Иван Георгиев; Здравец; Иван Вазов; Иван Йончев; Иван Кожухаров; Иван Кръстев; Йордан Юнчев; Кирил и Методий; Кокиче; Любен Каравелов; Марин Георгиев; Махала Креща; Младост; Муров Дол; Незабравка; Петър Калчев; Пролет; Рила; Синчец; Славчо Д. Йончев; Славчо Евтимов; Смильовец; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Чаира; Ягода, кметство
На 15.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Типченица
На 15.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Липница
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк. Дъбника – 32, вх. А и фирми зад бл. 32
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс 3 – бл. 18, вх. Б
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - ул. Александър Стамболийски 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 26, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Ропотамо 1, 3, 5
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий 27, 29, 4, 5, 6, 7, 8
На 15.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй - Георги Бенковски 10; Лозенград 2, 25, 27, 29; Одрин 51, 63; Прилеп 10, 11, 12, 13, 14, 18, 7, 8; Стопански сгради в Iv-ти стопански двор 1; Хан Омуртаг 15 А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34В, 35, 37, 39, 43
На 15.04.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Галово - Васил Левски; Георги Димитров; Никола Вапцаров; Стефан Караджа
На 16.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски; Княз Дондуков; Тодор Каблешков
На 16.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци – Трети март; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян; Янко Забунов
На 16.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк. Дъбника – бл. Орбити 11, вх. А, Б
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс 3 – бл. 18, вх. В
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - ул. Ален Мак 1, 10, 12, 14, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Средна Гора 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; ул. Ясен 10, 11, 13, 14, 15, 2, 4, 5, 7
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий 35
На 16.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски 10, 5, 7, 9; бл. 2, 3, АПК, Подем
На 16.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Баница - Девети септември; Александър Стамболийски; Батак; Ботуня; Брацигово; Бузлуджа; Васил Коларов; Вихрен; Волга; Гео Милев; Георги Димитров; Димитър Благоев; Димитър Георгиев; Еделвайс; Здравец; Ивайло; Иван Вазов; Иван Нивянин; Иглика; Йордан Лютибродски; Комсомолска; Лена; Лозенец; Местност Банята; Местност Край Село; Местност Селски Площад; Милин Камък; Мир; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Нил; Одрин; Пети Конгрес; Петко Р. Славейков; Преслав; Радецки; Райко Даскалов; Рила; Роза; Скът; Спортна; Струма; Тракия; Трапезица; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Асен; Цар Калоян; Чапаев; Шипка;Враца; Стоян Ц. Даскалов; Череша;
На 16.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Голямо Пещене - Ален Мак; Арда; Баба Тонка; Байкал; Бузлуджа; България; Васил Коларов; Васил Левски; Вежен; Верила; Веслец; Витоша; Вихрен; Владая; Волга; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дружба; Еделвайс; Елин Пелин; Есперанто; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Калиакра; Камчия; Ком; Лазар Петров; Ленин; Любен Каравелов; Местност Селскостопански двор
На 16.04.2014 г. /12.15-16.00 ч/ - гр. Враца - Дъбника; Дъбника-орбити; Околчица; Сениче; Ученически Комплекс; Христо Ботев
На 17.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски – бл. Сладница 3
На 17.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк. Дъбника - бл. Орбити 12, вх. А, Б
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс 3 – бл. 18, вх. Г
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Георги Кирков

Видинска област
За периода 14-16.04.2014 г. /09.00-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 14.04.2014 г. /08.45-09.15 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица трафопост 5
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Росица 13-45, ул. Димчо Дебелянов 18-45; ул. Батак 14-25
На 14.04.2014 г. /09.15-09.30 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизани; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул.“Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет
На 14.04.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махала
На 15.04.2014 г. /08.45-09.15 и 15.30-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махалa
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Божур 3-18, ул. Байкал 60-104; ул. Стара планина 60-96
На 16.04.2014 г. /08.45-09.15 ч/ - с. Големаново, с. Извор махалa
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Батак 1, 10, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 6, 9; ул. Димчо Дебелянов 20, 24, 26, 30, 31, 33, 36, 38, 42, 45, 48, 52, 56, 64, 66, 74; ул. Иглика 1, 10, 11, 13, 15, 2, 21, 5, 6 ,8; ул. Перущица 11, 12, 14, 18, 21, 3, 32, 7; ул. Пушкин 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 41, 5; ул. Родопи 10, 12, 16, 2, 4, 7, 8
На 16.04.2014 г. /14.45-15.15 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизани; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул.“Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта
На 16.04.2014 г. /15.00-15.45 ч/ - с.Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Байкал 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 3, 32, 40, 42, 44, 6; ул. Бачо Киро 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 3, 5, 6, 9; ул. Волга 10, 11, 12, 12А, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8; ул. Стара Планина 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 35А, 37, 38, 39, 4, 43, 45, 49, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А; ул. Чайка 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 26A, 28, 3, 35, 37, 47, 5, 6, 8

Монтанска област
На 14.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Извора 3; ул. Свети Климент Охридски 10, вх. А; 12, вх. Б
На 14.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Пристанищна 42, 44
На 14.04.2014 г. /08.45-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; извън селото: Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов
На 14.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Черни Връх – ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул. Първа; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; с. Якимово – ул. Георги Димитров
На 15.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка 60; ул. Черковна 33; ул. Свети Патриарх Евтимий 61
На 15.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Цар Симеон 100, 102, 104, 6, 90, 92, 94, 96, 98; ул. Цар Шишман 130; ул. Черковна 23
На 15.04.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - гр. Вълчедръм – ул. Черни Връх; с. Черни Връх – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; улл. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; бл. Къща; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 15.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Белимел - ул. Втора; ул. Върбан Пенов - бл. трафопост „Улично осветление”; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета ; ул. Единадесета; ул. Извън регулацията - бл. Бензиностанция, склад Кожи в стопански двор, бл. Консервен цех, бл. Помпа; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Седемнадесета; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета; с. Горна Ковачица - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа - бл. Гастроном, Казан за ракия, магазин, трафопост „Улично Осветление”; ул. Седма; ул.Трета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; с. Челюстница - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа - бл. Павилион; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеснадесет; ул. Шеста
На 15.04.2014 г. /09.15-09.45 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; извън селото: Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов
На 16.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Трети Март 1, вх. Б; 64, вх. А, Б; жк. Плиска – бл. 8, вх. Б
На 16.04.2014 г. /08.15-09.15 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; извън селото: Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов
На 16.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Славянска 31-68; ул. Хан Аспарух 2-16
На 16.04.2014 г. /08.45-16.15 ч/ - с. Доктор Йосифово - извън регулацията – Маслобойна; Пчелин; местност Песъка
На 16.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Якимово – ул. Александър Стамболийски; ул. Алекси Беремлиев; ул. Възраждане; ул. Георги Маринков-качо; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Искра; ул. Кирил и Методий; ул. Кубрат; ул. Пенчо Славейков; ул. Сливница; ул. Стефан Караджа; ул. Тангра; ул. Толбухин; ул. Хаджи Димитър
На 16.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Превала - ул. Адмирал Нахидов 1, 2, 4; ул. Александър Стамболийски 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Васил Левски 2, 4, 5; ул. Владимир Минчев 2, 4, 6; ул. Гаврил Генов 1; ул. Георги Димитров 1, 11, 13, 15, 2, 21, 27, 3, 7, 9, бл. Казан; ул. Димитър Благоев 1, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7; ул. Заводска 1, 3, 4; ул. Замфир Попов 1, 11, 13, 5; ул. Иван Бобанов 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8; ул. Иван Вазов 10, 12, 14, 18, 2, 20, 22, 4, 8; ул. Извън Регулацията 10, 11, 12, 13, 3, 7, 8; ул. Кирил И Методи 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Ленин 10, 12, 14, 18, 2, 20, 4, 6, 8; ул. Лика Рачин 1, 3, 5, 7, 9; ул. Младост 2, 4; ул. Морава 1, 3, 5, 7, 9; ул. Огоста 10; ул. Пеньо Пенев 1, 11, 13, 19, 3, 9; ул. Петър Калафатов; ул Родопи 1; ул. Септемврийци 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Тунджа 4, 6, 8; ул. Христо Ботев 12, 14, 16, 18, 2, 4, 6; ул. Христо Михайлов 11, 12, 13, 14, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 3, 4, 6, 7, 8, 9; ул. Широка Планина 9; ул. Янтра 1
На 17.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка 100; ул. Свети Патриарх Евтимий 65; жк. Плиска – бл. 10, вх. А
На 17.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Славянска 50-64
На 17.04.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Ерден - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Дванадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; извън регулацията: бл. Ремонтна база; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четиринадесет; ул. Шестнадесет
На 17.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Якимово – ул. Александър Стамболийски; ул. Алекси Беремлиев; ул. Възраждане; ул. Георги Маринков-качо; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Искра; ул. Кирил и Методий; ул. Кубрат; ул. Пенчо Славейков; ул. Сливница; ул. Стефан Караджа; ул. Тангра; ул. Толбухин; ул. Хаджи Димитър
На 17.04.2014 г. /09.15-09.45 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; извън селото: Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов
На 18.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Лом – ул. Дунавска 1-23; ул. Славянска 20-51

ЧЕЗ